Jump to content

Creek

Kasutajad
  • Sisu loend

    512
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by Creek


  1. Nõustun enemy ja alr89-ga, uuri ka veidike ja nõustun ka sellega et ei ole mõtet kohe hakata võtma mingeid lisandeid vähemalt alguses saad ka ilma, on soovitatud nende lisandite poole ronida enne kui oled ikka par aastat regulaarselt käinud. Ei tasu ka hakata "eelistama" mingeid eraldi lihaseid, treeni tervet keha muidu läheb keha proportsioonidest välja ja siis on ka imelik. Muretse endale korralik kava ja hakka selle järgi tegema.


  2. Tagasi uudise / artikli juurde

    17.-23. juulil toimus järjekorras teine kulturismi ja fitnessi laager, sarnaselt eelmisele korrale taas Eesti ühes armastatuimas suvituspaigas Võsul kenas ja koduses Rannaliiva külalistemajas.

    Kohal olid paljud Eesti oma ala tegijatest: Ott Kiivikas ning Natalja Nazarenko-Kiivikas, Arnold Tokko perega,  Indrek Otsus perega, Kaido Voogla, Marko Terasmaa, Argo Ader, Rosin, M.M, Richard Lant, Joker, mr Mesi ning Ven...

    Palju see asi üldes maksis tundus nagu päris lahe?


  3. Ega jah, T3 ajaks ta oli end treeninud. Mäletan, et isegi lehes kirjutati, et siis 55 aastane jõudis õlal hoida ühe käega sellist kirstu : http://www.hollywoodjesus.com/movie/terminator_3/20.jpeg Kui ma ei eksi siis minu mäletamist mööda kaalus see kirst kõvasti üle 100 kg. B) Respect !

    Ei usu nagu hästi et see 100kg oli, tühi kirst vasti ikka nii raske pole. Aga noh ei tea palju need kirstud kaaluvad.


  4. oijaa, endal ka väga halvad kogemused sellega, mingi ~8 aastaselt üritasin laualt salotot teha lolli peaga ja maandusin täpselt kaela peale, selline raks käis ( õnneks olin pannud mingigi madratsi alla, mingi räbal 5 cm ) ja tõusin püsti 5 seki oli kahtlane tunne ja siis läks üle ja polnud mitte midagi... jumal oli minuga sel hetkel vist...

    Vedas tõesti :(


  5. Kätekõverduste puhul on põhiline, et pane jalad kuskile kõrgemale... seda seni kuni suudad teha käte peal seistes kätekõverdusi.

    Kui ma nüüd just ei eksi siis mida kõrgemale jalad paned seda rohkem teeb tööd rinna ülaosa ja kui jalad juba päris kõrgel siis teeb enamuse õlg... mis on kah hea.


  6. Kui tahad võid visata mingi koolikoti või midagi sarnast selga millesse paigutad raskused, lihtsalt et need raskused ikka võrdselt jaotuksid nii, et üks pool poleks raskem kui teine (nt. kui soovid teka kätekõverdusi).

    A noh see lihtsalt üks mõte.


  7. Kui ei saa toidust kogu vajalikku valku kätte, siis ei aita see ka? Mis loogika see on?

    Ma arvan et mõeldi ikkagi et kui korralikult ei söö siis ei aita ka lisandid ja kui korralikult süüa saab ka ilma lisanditeta.

×