Jump to content

Creek

Kasutajad
  • Sisu loend

    512
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by Creek


  1. tere, on selline probleem , et viimastel aastatel on kogu "toit" jalgadesse läinud , täpsemalt reitesse . Kuna tegelen aktiivselt spordiga (korvpalli nö 5 korda nädalas trenn) ja ka mõned jõusaali korrad peale - aga nagu jalgade pealt midagi maha võtta ei suuda . Toitumine on ka korras , sellepärast mõtlesingi et kas peaks mingeid eriharjutusi jõusaalis tegema vms . Tänu sellele on ka kiirus ( just stardikiirus) ja hüppevõime kuidagi taandunud / vähenenud

    Olen 198 pikk ja kaalun 95-97 kilo .

    No, lisa jõusaali treeningule aeroobset, see peaks asja parandama.

    Ja, kui sa ütled et toitumine on korras siis, mida sa selle all mõtled? Paljudel inimestel on arusaam korralikust toitumisest erinev kui siinsel foorumi rahval.

    To Madis232: Mina jalatrenne ära ei jätaks, pigem muudaks ülakeha treeningi intensiivsemaks.

    Samuti võid proovida selliseid asju: http://www.fitness.ee/main.php?main=artikk...mp;top=top.lime

    http://www.fitness.ee/main.php?main=artikk...mp;top=top.lime


  2. Asi ei ole oskamises vaid suutmises.Selline harjutus nõuab kohutavat jõudu,et oma keha niimoodi tasakaalus hoida.

    Kui see vastab tõele,et suudad planche teha,siis lase ennast filmida.Ma tahaks seda teistele ka näidata :ph34r:

    Vaidleks vastu, see, et keha tasakaalus hoida nõuab just oskust, see, et keha üleval hoida vajab jõudu ja mitte üldse kohutaval määral (kui sa just ei plaani selles asendis pikemat aega püsida , mis aga muutub üldse vastupidavuseks ja pole sama mis "kohutav jõud").


  3. Endal polnud enne jõusali mingit õiget lihast, kuid juba paari nädalaga oli peeglisse vaadates kohe hea tunne ja nägid et on kõva aereng.

    See kui kiiresti lihas tuleb on igalühel indivituaalne.


  4. Suht vastandlikud vastused :S ...Võta sa nüüd kinni kumb õige on...

    Point on selles et kui sa sööd iga 3-4 tunni tagant siis su ainevahetus kiireneb ja ladestub vähem rasva, hea viis toitumiseks kui soovid lihasmassi kogud (loomulikult pead lihasmassi kogumiseks ka tegema trenni).

    2 korda päevas sööd siis tuleb sul seda kaalu rasva arvelt.


  5. Loll jutt,et ainult oma keha raskuse treeninguga ei saa proportsionaalse keha.

    Vaadake siis võimlejaid :)

    Või neid,kes tegelevad breigiga :P

    Mina pooldan rohkem oma keha raskuse treeningut.

    Tean tüüpe,kes jõusaalis on kõvad mehed sangpommi viskama aga kui oma keha tõstmiseks läheb,siis ei tee nad midagi seal ära...

    Näiteks neid harjutusi,mida võimlejad teevad on ikka ülirasked

    Ma võin ka öelda..Davai jõusaali vennad,tehke see järgi http://www.drillsandskills.com/video/displ...ath=rie006b.mpg

    http://www.drillsandskills.com/video/display?path=bfb007.mpg

    OK treeni siis keha raskussega mingi pikka aega, tee neid kükke ja lõuatõmbeid. Ma pakun et kui sina ja mõni raskustega treenija läheksite neid harjutusi läheksite tegema, põruksite mõlemad-. <_<


  6. Olen käinud jõusaalis juba mitu head aastat ning kasutanud enamvähem ühte ja seda sama kava kuid arvan et see on liiga tihe ...

    Esmaspäev: selg, piitseps, kõht, õlg

    Teisipäev: rind, triitseps, kõht, randmed, trapets

    Kolmapäev: jalg,selg, piitseps, õlg

    Neljapäev:rind, triitseps, kõht, randmed, trapets

    Reede: selg, piitseps, kõht, õlg

    Laupäev:rind, triitseps, kõht, randmed, trapets

    Pühapäev: puhkus

    Kõik kommentaarid ja arvamused oodatud ... :)

    No ma küll pole mingi spetsialist, kuid enda seisiukohast ütleks et see kava on päris p*rses.

    No kui ma hakkan siin ükshaaval ära nimetama, mis (miun seisukohast) sellel kaval viga on... kust otsast ma pekas alustama? <_< No tegelt on vist kõik juba eelpool mainitud, soovitask pöörduda proffi poole.

    Muide kui sa oled juba pikemalt aega nii tihedat kava teinud siis võid proovida veidi aega (vast kuskil nädal) lasta lihastel puhata ja jõunäitajad võivad kohe hullult tõusta (ei pruugi aga võivad, oleneb kuidas sa seda kava oled teinud).


  7. heh, ega seda kõhtu ei peagi nii tegema et täiesti pysti ylesse ja täiesti alla.. natuke kõigutad ennast ja nö "pressid" lissalt.. nimodi vaikselt jõnksutad ja hoiad kõhulihaseid pinges siis töötab ilusti, peale korralikku seeriat on ikka mõnus kuumus kõhus sees : :)

    Peale seda korraliku seeriat on selline tunne et karju valust. Mõnus... <_<


  8. Oki, kuna teema ju tegelt päris tähtis, siis seega töin ta välja 2-kohas, et paremini silma jääks ja rohkem arvamusi koguks. Mis mind ennast ka hämmastab on see, et isegi 5g on päevas palju. Soovitatav kogus selle Doktori nõuandel oleks 500-1000milligrammi päevas, et mitte saada tulu oma potensi arvelt ja kaotada libiidot. Seega soovitatakse juu vötta 10 korda rohkem reklaamides, ei tahaks uskuda, et see link mille eelnevalt töin on mingi vandenöu toidulisandite suhtes, kuna uurides seal artikleid siis vöib leida kümneid inimesi, kes kurdavad oma potensi pärast ja just toidulisandeid kasutades. Ning arsti väitel ongi 5-10g kreatiini ööpäevas üüratu kogus, mis on seksi tapja. Sama- jutt oli tribulusega, et tohib kasutada ainult ravi eesmärgil, kuna muidu liigne testo- tase pidi jälle kahjulik olema.

    Huvitaks, mis meie kohalikul targal, Oldmanil, selle kohta öelda oleks <_< .


  9. Vaatasin siit lehelt tööriistade alt tsüklitreening- massitreening. Tekkis siis selline küsimus, et kuidas välja vahetada jalgade päev ülakeha päevaks. Jalgu pole lihtsalt minu spordialal vaja ja koormust saavad nad talv läbi suusatades niikuinii.

    Ära jalatreeningut välja ikka jäta, teha tuleb ikka kõiki lihaseid, muidu oled lõpuks selline kahtlane tüüp kellel ülakeha on hästi võimas aga jalad all kurel. Suusatamine läheb siiski areoobse trenni alla, millega lihasmassi ei kasvatata.


  10. rasva kaotamise teemasid on siin tõesti palju olnud ...... nendest kõigist võib lugeda et rasv kaob ühtlaselt keha pealt mitte nii et teen 1000 kõhulihast ja siis kõhu peal enam rasva pole ja mujal on .... et soovitan kasutada otsingut .... ja kui seda ei viici siis hakka midagi aeroobset tegema ... jookse rullita sõida rattaja või siis uju .... alusta vaikselt ja suurenda siis aeroobse aega ..... ega eriti muidu rasva maha ei saa ... toitumist jälgi ka ... kui tavaks iga päev rasvast süüa ja limpsi juua siis võiks esialgu loobuda nendest ... toitumise kohta ka megalt teemasid ... otsi ...

    Kuna Kalakala on algaja siis igaksjuhuks ütlesk ära et erinevalt paljude seas levinud arvamusest et kõhulihaste harjutused kulutavad rasva kehalt rasva pole see tõsi, see arendab vaid kõhulihaseid.

×