Jump to content

Creek

Kasutajad
  • Sisu loend

    512
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Creek postitused

  1. kuidas söögiisu suurendada?

    Söö viiskorda päevas ja küll siis isu tuleb, ka hommikul. Mul ka varem polnud aga nii pea kui juba võtad paar hampsu siis läheb ülejäänu lihtsalt.
  2. Probleem

    No, lisa jõusaali treeningule aeroobset, see peaks asja parandama. Ja, kui sa ütled et toitumine on korras siis, mida sa selle all mõtled? Paljudel inimestel on arusaam korralikust toitumisest erinev kui siinsel foorumi rahval. To Madis232: Mina jalatrenne ära ei jätaks, pigem muudaks ülakeha treeningi intensiivsemaks. Samuti võid proovida selliseid asju: http://www.fitness.ee/main.php?main=artikk...mp;top=top.lime http://www.fitness.ee/main.php?main=artikk...mp;top=top.lime
  3. Raskusteta vs. Raskusteta treening

    Vaidleks vastu, see, et keha tasakaalus hoida nõuab just oskust, see, et keha üleval hoida vajab jõudu ja mitte üldse kohutaval määral (kui sa just ei plaani selles asendis pikemat aega püsida , mis aga muutub üldse vastupidavuseks ja pole sama mis "kohutav jõud").
  4. Tulemused

    Endal polnud enne jõusali mingit õiget lihast, kuid juba paari nädalaga oli peeglisse vaadates kohe hea tunne ja nägid et on kõva aereng. See kui kiiresti lihas tuleb on igalühel indivituaalne.
  5. kas sobib see?

    Joostes sul lihas eriti ei kasva, mingi teatud piirini saab aga mitte nii nagu ülejäänud keha, mida sa treenid jõusaalis, lõpuks võib olla nii, et sul on suur massiivne ülakeha aga jalad selle all nagu kurel.
  6. Kaalus juurde 10kg

    Point on selles et kui sa sööd iga 3-4 tunni tagant siis su ainevahetus kiireneb ja ladestub vähem rasva, hea viis toitumiseks kui soovid lihasmassi kogud (loomulikult pead lihasmassi kogumiseks ka tegema trenni). 2 korda päevas sööd siis tuleb sul seda kaalu rasva arvelt.
  7. Raskusteta vs. Raskusteta treening

    OK treeni siis keha raskussega mingi pikka aega, tee neid kükke ja lõuatõmbeid. Ma pakun et kui sina ja mõni raskustega treenija läheksite neid harjutusi läheksite tegema, põruksite mõlemad-.
  8. Kas liiga tihe kava?

    No ma küll pole mingi spetsialist, kuid enda seisiukohast ütleks et see kava on päris p*rses. No kui ma hakkan siin ükshaaval ära nimetama, mis (miun seisukohast) sellel kaval viga on... kust otsast ma pekas alustama? No tegelt on vist kõik juba eelpool mainitud, soovitask pöörduda proffi poole. Muide kui sa oled juba pikemalt aega nii tihedat kava teinud siis võid proovida veidi aega (vast kuskil nädal) lasta lihastel puhata ja jõunäitajad võivad kohe hullult tõusta (ei pruugi aga võivad, oleneb kuidas sa seda kava oled teinud).
  9. Koduste vahenditega muskli arendamine

    See on üks nendest tüüpidest kes armastab enda kätte kahtlaseid aineid süstida? I'm freaking out man!
  10. sperma koostis;)

    See on see Venemaalt toodud odav salaviin ja -suits.
  11. sperma koostis;)

    Teeks sellest pulbrit ja hakkaks turustama
  12. Kultuurist

    A ega ma ei olegi öelnud et ma kulturist olen. Pealegi, ära üldista.
  13. Koduste vahenditega muskli arendamine

    Ega see tüüp poleks vist nõus endast pilti siia ülesse panema, saaks lõpuks inimestele selgeks et mitte eelistada üht lihasgruppi teisele.
  14. Kultuurist

    No kui pärast trenni aega ja viitsimist on siis viõime vaadata, mis selle kultuuriga on.
  15. Kus trennis käid ja kus elad???

    Kle kuidas seal Nõos see jõussal on, plaanin nagu järgmine aasta sinna õppima tulla, masinad pidid vanad olema aga õnneks on olevat neid rohkem kui minu kohalikus jõussalis (mis siis on Räpinas)
  16. Kultuurist

    Aga see ongi kultuur ju .. Kulturistide kultuur.
  17. seljavalu kõhuliha tegemisel

    Peale seda korraliku seeriat on selline tunne et karju valust. Mõnus...
  18. Kodune rasvapõletus

    Kasuta otsingut ja lühikese otsimisega võid sa saada vastused oma küsimustele.
  19. Alumiste kõhulihaste treening

    Seda tõesti
  20. seljavalu kõhuliha tegemisel

    Mulle jäi mulje et see teine on alaseljale mitte kõhule. *Ei ma ikka eksisin. Sry.
  21. Kreatiin

    Huvitaks, mis meie kohalikul targal, Oldmanil, selle kohta öelda oleks .
  22. Massikogumise kava

    Ära jalatreeningut välja ikka jäta, teha tuleb ikka kõiki lihaseid, muidu oled lõpuks selline kahtlane tüüp kellel ülakeha on hästi võimas aga jalad all kurel. Suusatamine läheb siiski areoobse trenni alla, millega lihasmassi ei kasvatata.
  23. Siinsed inimesed (mina seal hulgas ) on sellised kelle elus midagi huvitavat ei toimu, nagu elu polekski ja siis saab foorumis naljatad nende üle kellel on elu. NB! Olen ebausaldusväärne infoallikas ja ei vastuta oma sõnade eest.
  24. Nägu

    Kuna Kalakala on algaja siis igaksjuhuks ütlesk ära et erinevalt paljude seas levinud arvamusest et kõhulihaste harjutused kulutavad rasva kehalt rasva pole see tõsi, see arendab vaid kõhulihaseid.
  25. Kuidas võimalik saada juurde massi?

    Seda küll, seda sama juttu on juba päris palju kordi läbi räägitud ja iga üks kes veidigi otsiks leiaks vastuse.
×