Jump to content

Creek

Kasutajad
  • Sisu loend

    512
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by Creek


  1. Alustasin just jõusaalis käimist uuesti (peale pikka pausi) kuid kuna lihasmassi eriti palju pole siis on suuri lihaseid natukene raske omandada :D

    Küsimus nüüd oleks, et kuidas kaalu juurde saada? Hetkel tarvitan whey2'te ning see on ka kõik. Söön kõike mis ette satub, kuid paksemaks ei lähe ;)

    Äkki oleks hea mõte, mõnda massilisajat proovida?

    Kasuta otsingut!!!

    Neid küsimusi on juba rohkem kui 100 korda esitatud(ma olen päris kindel, et ma ei liialda) ja kiire otsimine foorumis annab vastused!

    Ütleks ära veel nii palju, et ega need pulbrid ka imesi ei tee, kui toitumine on paigast siis mina nii väga see kaal ka ei tule isegi shakedega.

    Puhtalt isiklik arvamus oleks mul, kui toitumine on paigast pole õiget mõtet shakedel, kui sa hakkad korralikult toituma siis saad ka ilma shakedeta (see muidugi kehtib harrastaja, mitte kulturisti, tasemel).


  2. Huvitav see käib siis mingi poole liitri kohta? :ph34r:

    Noh, pole küll toidulisandite kogemust endal, kuid minu teada ei ole tähtis mitu liitrit vett on vaid mitu grammi sa pulbrit lisad. Kui lisad poolele liitrile veele 30g proteiini või siis 300ml veele 30g sama proteiini, pole mingit vahet kuna proteiini on mõlemas 30g.


  3. Enam jaolt teen trenni praegu esmap, teisip,kolmap. ja siis neljap,reede ja laup. puhkan kuna nädala vahetustel vaja käia igal pool.

    !!! Kui ma söön kõigi arvates nii vähe kas äkki ma peaks ikkagi hakkama kasutama valku ja süsivesikuid??

    Või pole mõttet enam üldse trenni teha :ph34r:

    Õige mõte oleks hoopis toitumis kava muretseda. Telli Kiivikaselt!... või oma jõusaali treenerilt.


  4. ...näen seal pidevalt selliseid "pisikesi kappe" kes räägivad ,et on umbes samal ajal jõusaali treeningut alustanud kui mina.

    "Pisike kapp", no see pab küll väga pisike kapp olema kui kuu aega käinud.


  5. Trenni teen 3päeva järjest, siis vaba päev jne. Jõusaali kava pole sest nii olen nagu paremaid tulemusi saanud B)

    Ok, oled 6 kuud käinud ja treening päevad jaotuvad 3+1.

    Äkki on sul ületreening? :ph34r:

    Sest kui sa oled 6 kuud jõusaalis käinud ja käid nädalas 5-6 korda, siis ma arvan, et see võib olla liig, ma küll ei tea kui intensiivsed su trennid on, kuid see oleks üks võimalus?


  6. Seda juttu olen kümneid kordi nuba kuulnud. Olen normaalkaakus ja ei kavatse end lõpmatuseni näljutada. Ülakeha on mul täiesti sale ja sellex ajax kui end piisavalt näljutada, et alakeha ka saledam olex, jäävad üles vaid kundid. No thanx!

    No rohkem seletusi ma ei oska tuua.

    Ja muide, rasvapõletus ei seisne enda näljutamises vaid on ka teisi viise.


  7. No ei tea. Toitun vägagi tervislikult ja olen 10 kilo alla võtt. Jalad pole sellest väga märgatavalt salenenud, kuid siiski. Pigem on rasv märgatavalt vähenenud teistes kehaosades. Loogiliselt peaksid mul sääreluud jämedamad olema. Ma ei tea, aga tundub, et ükskõik, mida ma ka ei teeks, ei muutu mu reied sellest nii saledaks, nagu on enamik naisterahvastel.

    Noh rasv kulubki esmesena just sealt kus ta viimati juurde tuli, ju tuli siis jalgadele esimesena ja siis läheb ka viimasena. Minuarvates võiksid jätkata rasvapõletust ja lõpuks kaob rasv ka su jalgadelt.


  8. Käsil nõ reljeefitsükkel. Teen ka hommikust jooksu. Peale jooksmist loomulikut hommikusöök, mis peaks tavaliselt kõige tugevam toidukord päevas olema. Kas siis sellest hommikusest rassimisest on kasu kui peale jooksmist ennast jälle sysivesikute jms laadida.

    Juba pikemat aega on räägitud, et hommikusöök võiks olla umbes tund enne neid hommiku jooksmisi ja muid trenne. Siis on rasvapõletus pikemaajalises vaates suurem. Testid olevat nii tõestanud.

    Nii, et kõigepealt hommikusöök, umbes tunni pärast paras teha aeroobne, kui soov või pärast aeroobset jälle süüa.

    Soovitaks ka neid aeroobseid trenne varieerida, kord jooksed kord sõidad rattaga jne.


  9. Ennem kui ise korralikult ei söönu ja jõusaalis ei käinud siis ei söönud homikuti midagi, lihtaslt tee või kohvi.

    Nüüd nt. eile ärkasin ja kõht oli väha tühi aga polnud kodus eriti muud kui leiba ja saia, veidi maisihelbeid, piima, ja eelmisest õhtust kartulid ja kotletid, siis viskasin need mikrolaineahju ja mõtlesin ise, et mingi imelik kes sööb hommikuks kartulit ja kotletti, peale sõin veel maisihelbeid piimaga ja saigai kõht täis.

    Ja endal pidevalt palju mõnusam olla kui kõht korralikult täis.


  10. Kui need 1-3 kordused kaasavad just need kõige kiiremad kiud, kas need töötavad siis vaid sel hetkedel kui, tehakse neid korduseid või jätkaks nad mõnda aega oma tööd kui teatud aja pärast (ma ei ta kas koheselt või peale pausi (mis siis jõutreeningul võib kohati kesta kuni 5 min)) teha korduseid vahemikus

    1-5?

    Võibolla sai see küsimus ka mingil moel vastatud tekstis kuid vahel läks lugu minujaoks vägagi keeruliseks ja osa teksti jäi veidi mõitmatuks.


  11. kui käid jõusaalis... siis ma ei saa aru kas ma pean palju sööma et saada rasvu, süsivesikuid jms. või just vähe sööma, et mitte saada palju rasvu jms.....

    Ja siis see, et kas on normaalne toitumine:

    Hommikul: 7.30 - Maisihelbed piimaga

    Lõunal: 11.30 - Tavaline soe söök.

    Päeval: 14.30 - sama mis hommikul.

    Õhtul: 19.00 - sama mis lõunal.

    Oleneb muidugi su eesmärkidest aga, kui tahad kasvatada suurt lihast siis pead sööma palju valke, süsivesikuid ja tuleb saada ka rasvu. Ja samuti tuleb tarbida palju kaloreid (nii et sööd sisse rohkem kaloreid kui kulutad).

    See mis sina sööd... noh kuna pole taeda kogused siis ei saa kindlalt vastust anda, aga see on minuarust vähe ja liiga ühekülgne. Samuti võiks ka tihedamini süüa 5-7 korda päevas.


  12. Augusti esimesed 2-3 nädalat tegin Oti kava järgi. Raske päev1, Raske päev2, Kerge Päev1 ,Kerge Päev2. Muidu oleks pidanud olema raske1, raske2 , puhkus, raske1, raske2 aga kuna jõusaal oli kinni siis sai tehtud nii nagu ma kirjutasin ülevalpool. Enne Oti kava oli mul edasijõudnute kava jaotatuna kolmeks ~3kuud. (Sain teada ,et see ei sobinud mulle, kuna ma olin liiga algaja veel) Treeningkoorums?

    Noh need päevad oleks targem jagada nii: Raske päev1, kerge päev2,kerge päev1 ,raske päev2.


  13. Veel üks huvitav müüt, mida ma praktiliselt iga päev kuulen, on see, et kulturistid on nõrgad ja neil on lihtsalt lihased "õhuga"(?!) üles pumbatud. Ükskõik kui palju ma tugevate kulturistide näiteid ka ei tooks, ei aita mitte miski. Nõrgad ja kõik, tee mis tahad :ph34r:

    Jah see on üks väga levinud, samuti ka vastupidine - kulturistid on kõige tugevamad inimesed maailmas.


  14. On alles probleem. Annax äkki keegi ka nõu kaidas hundiisu talitseda. Olen üle kahe kuu tervislikult ja mõistlikult toitunud ja mitmest kilost lahti saanud. Samal ajal olen ka sporti teinud.

    Kuid paari nädala eest jäin haigeks ja kuna sporti ei saa mõnda aega teha on ka "punn eest läinud". Ma ei suuda enam oma hundiisu talitseda, kardan, et võtan kõik kaotatud kilod tagasi. Ma tean, et kõik peitub peas, kuid kas oskab keegi nõu anda, kuidas oleks end lihtsam talitseda. :ph34r:

    Hundiisu? Ega sa ometi end ei näljuta? See oleks äärmiselt loll(no ofence, please), see on äärmiselt ebatervislik. Seleta kuidas sa toitud üldjuhul ja ehk saame aidata.


  15. AAAAAA kas jooksmine teeb jalgu peenemax. joostes, on küll jalgades rasva vähenenud ja lihased märgatavamax muutunud, kuid reied pole sellest peenemax muutunud.

    No jooksmine on üks viis rasva põletamiseks, muidugi algab kõik siiski toitumisest (pead tarbima vähem kaloreid kui kulutad e. tekib energia defitsiit ja energia saamiseks põletab keha rasvu).

    Nüüd tekib mul küsimus: kas su jalad on siis rasvased või lihtsalt nii lihases, et tunduvad paksud?

    Kaldun siiski arvama, et pigem siiski rasv ja siis aitab õige toitumine ja treening. Kuid kõike seda pole mul siin mõtet üles lugeda kuna tekst tuleks väga pikk ja kõik see jutt on kirjas juba üle terve foorumi erinevates postitutes ja artiklites, kasuta otsingut või konsulteeri mõne treeneriga või telli herr Kiivika treening ja toitumis kava, mille ta koostab spets sinule :ph34r: .


  16. olen käind pool aastat... ma loodan et sellest piisab..

    tglt tahax kõhu veel panna kusagile kas ta sobix siis reedex?

    Jah, reedeks sobiks väga hästi.

    Aga küsiks greenult tema väljapakutud kava kohta, et kui reedel teha õlga (ja ikka korralikult) siis, kas see õlg ikka taastub rinna treeningu ajaks ära, minul vist ei taastuks (aga see on inimestel muidugi individuaalne)?

    Ja mina nihutaks veel reedesel päeval (kui see nii jätta (õla ja seljapäev)) selja esimeseks ja siis alles õlg, kuna selg on palju suurem lihasgrupp ja üldjuhul soovitatakse suuremad lihasgrupid esimesena teha.

×