Jump to content

Creek

Kasutajad
  • Sisu loend

    512
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Creek postitused

  1. Mind ikka korralikult üllatas Jay võit, olin üpris kindel Colemani võidus, kuigi olin tegelt Jay poolt tundus Colemani vorm parem. Hea uudis
  2. Biitsepts?

    http://www.bodybuilding.com/fun/fitshow32.htm
  3. Martial Arts

    Võitluseks saad seda (minu arvates) kasutada vaid Hollywoodi filmides. Muidugi kui sa nii hüppama ja värke hakkad tegema võid vastase lihtsalt minema hirmutada.
  4. Joker.ee - Filminurk

    Nüüd siis tean, rohkem ei tee
  5. Kodune treening

    Noh ju sul on triitseps lihtsalt veel veidi nõrk, paljud selja harjutused kaasavad ka triitsepsit. Üks võimalus oleks sooritada harjutust nii, et raskust langetades jätad käed küünarnukist veidi kõveraks (kuid siiski lased käed nii alla , et tunned seljas venitust). See, et sa jalalihaseid treenid vaid rattasõiduga pole minu arust päris õige, rattasõit pole siiski asi mis arendaks lihast kasvama lisa treeningusse harjutusied nagu kükid ja ühel jalal kükid. Kuid ratast võid ikka edasi sõita - hea aeroobne tegevus. Seda on hea kuulda, et on veel algajaid kes kohe lisandite poole ei jookse vaid usuvad ka normaalsesse toitumisse.
  6. Äkki üldse probleem selles, et õlga ei treenita ja surutakse vaid, õlg jääb nõrgaks ja siis hakkavad tulema vigastused. Äkki on ka vale tehnika. Kuid infi liiga vähe, et vastata ma arvan.
  7. kehakaal

    Ise nagu praegu lisandeid ei tarvita, kõige parem on ikka toit. Korraliku toitumiseta ei tee ka lisandeid imesi ja korraliku toitumisega seeb samuti saavutada suurepäraseid tulemusi (muidugi proff kulturistil läheks vist veidi raskeks).
  8. Massis juurde võtmine?!

    Ise kaotasin kunagi, kuna oli tarvis teha paar kuud pausi, 4 kilo, arvestades mu väikest rasvaprotsenti siis arvatavasti palju lihast sellega ja peale pausi võtsin 2 nädalaga 6 kilo juurde. Toitusin ka korralikult ja tuli.
  9. Raskusteta vs. Raskusteta treening

    Jah, sorry, mul need nimed ei jäänud ka koolis kunagi meelde
  10. Raskusteta vs. Raskusteta treening

    Ah see... no siis mu viimast kommentaari mitte lugeda . A selle teen ma ära küll. Kuid ka sellel on kõik kinni tehnikas. Muidugi kui sa kaalu ikka... noh ma ei teagi mingi 90 kg... ja jõudu absoluutselt pole ei saa vist tõesti seda teha, kuid mingi 80%(vähemalt) peitub tehnikas.
  11. tahaks saada jõudu mitte massi :)

    1 kord nädalas käid jõusaalis... ja tahad kasutada veel kreatiini. Tuntub mõttetu!
  12. Raskusteta vs. Raskusteta treening

    No, kui ma õigesti mäletan, et see tireltõus oli peapeal seismine (käed muidugi abiks) siis mina kommenteeriks nii: Ma pole näinud inimest, kes ei suuda tireltõusu teha selle pärast, et on nõrk. Pigem selle pärast, et ei olda võimeline hoidma end taskaalus (eriti tihti lükatakse jalad liiga kaugele ja lennatakse sellili).
  13. Kaalus alla & lihased

    Siit võib mulje jääda, et sa, Memphis, usud sellisesse müüti nagu "treenides muutub rasv lihaseks", mis on kõige lolljem jutt mida mina kunagi kuulnud olen.
  14. kehakaal

    Loll jutt, muidugi su kehakaal langeb kui keha ei saa piisavalt valke ja see-tõttu tuleb korralikult süüa, kui lihas ei saa piisavalt oma vajalike toitaineid siis kehakaal langeb, olenemata, kas see lihas on saavutatud tavalise toidu või toidulisandiga. Selline efekt pidi olema steroididel, kuid neid sulle keegi siin soovitama ei hakka.
  15. Saksa Mahutreening

    Noh lubadused on suured, kavatsen ära proovida, kuid mitte veel nii pea, mõned muud asjad plaanis
  16. kehakaal

    Aga kaua sa seda algajate kava teinud oled? Äkki aeg võtta mõni arenenum kava, ma ei usu, et ühepäevase kavaga erilist massi lisada saabki.
  17. kehakaal

    No siis on sul ka vaja toitumis kava muretseda, ja teha eriti just aeroobset treeningut.
  18. kehakaal

    Kõige targem oleks muretseda toitumiskava ja sinna juurde ka treeningkava, need saad tellida siit samast fitness.ee poest või kontsulteerides oma jõusaali treeneriga. Korraliku toitumisega võid päris kiiresti hakata juurde võtma, muidugi on see inividuaalne kui kiiresti su kaal tõusma hakkab.
  19. DR-7

    Mina küsiks omakorda: miks algatada kaks täpselt sama teemat?
  20. palju maksab jõusaal+treener , kuus

    Selle ajaga kui sa selle postituse sooritasid oleksid sa suutnud leida endale sobiva jõusaali ja uurida ka treenerite kohta. Klubid---->Tallinn seal mõned on uuri.
  21. Täiesti nõus, söö kui kõht tühi, ega keha töötab öösel ärkvel olles sama moodi kui siis kui sa päeval ärkvel oled. Pigem on see point, et võiks olla vähemalt tund vahet sellel kui viimati sõid ja sellel kuna magama lähed aga muidugi tühja kõhuga pole ka mõtet voodi ronida, segab und.
  22. Küsiks kohe ära kaua sa seal jõusaalis käisid? Ei tasu loota, et alati mingi paari nädala või isegi paari kuuga midagi tekkima hakkab, see üks nendest paljudest asjadest, mis on individuaalne. Dopingu koha pealt võiks öelda, et siin foorumis kehtib igast kahtlaste ainete, nagu steroidid jt., kohta 0-tolerants. Toidulisandid on küll päris ohutud, vähemalt pole kuulnud, et mõnel toidu lisandil mingeid kahtlasi kõrvalmõjusi oleks. Kuid isiklikult soovitaks sul korralik toitumis kava muretseda, sest ilma korraliku toitumiseta ei tee ka lisandid mingeid imesi. Üleüldse peaks targemaks, vähemalt algul, ilma toidulisanditeta treenida, korraliku toitumisega saad ka kõik vajaliku kätte. Vigastuste kohapealt ei oska midagi soovitada, pole ühtki olnud endal.
  23. Reklaam Fitness.ee portaalis?

    Ennast nagu ei häiri, veidi need 6 mis siin üleval on aga need elan üle. Mul muidugi pop-up blocker peal olnud kogu aega ja ei tea kas siin neid pop-up-e on väga hullult või ei. Aga noh reklaami peab tegema, siis on ärikatel põhjust, miks seda saiti edasi hoida ja arendada. Parema fitness.ee nimel kannatan reklaami välja.
  24. Wish List

    Neile kes esmakordselt foorumit külastavd võiks selgemalt teatada, et enne uue teema alustamist võiks otsingut proovida, algajate foorumis on küll selle kohane kleepekas kuid on jäänud mulje, et see on jäänud paljudele uustulnukatele märkamatuks. See tõttu on vast vähemalt pool foorumit täis küsimusi millele on mitukorda vastatud. Ma küll ei tea kuidas oleks parim viis see väike soovitus selgeks teha kuid üks idee oleks, et esmakordselt foorumisse sisenedes võiks avaneda aken, mis seda teataks.
  25. Trenn ja seks

    Nojah, sellisele asjale on oma nimi - "Dick-teasing"
×