Jump to content

Creek

Kasutajad
  • Sisu loend

    512
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by Creek


  1. Selline mure..et hetkel pole rinnalihased nagu just ühesuurused...mõtlesin minna jõusaali..aga kuidas seal ma saaksin oma lihaseid korrigeerida??

    palun vastake!

    Treenides õige tehnikaga peaks asi ühtlustuma. Kuid tuleb teha ÕIGE TEHNIKAGA. Hea oleks lasta treeneril tehnika üle vaadata.


  2. See ei lähe muidugi teemasse, aga mina lihtsalt ei julge saalis nõu küsida. :) Tal võibolla ka see probleem. Samas pole ma neti teel ka küsinud, olen üritanud nii teha nagu netis kirjas on - kõik kommentaarid kaasvõitlejate poolt on saalis oodatud, aga keegi ainult ei tea seda :lol:

    Soovitan küsida, küsid mõnelt kes on juba pikemat aega asjaga tegelenud, kui viisakalt küsida siis keegi sind ära ei tõuka.

    NB! Kindlasti mitte küsida kui teine inimene teeb oma seeriat!


  3. :)

    pigem

    E

    rind

    käsi(tiitsep,biitsep)

    K

    jalad

    kõht

    R

    õlad

    trapet

    kõht

    Nagu jah, sul selg väla jäänud.

    To Bolter: Igaljuhul neid jaotusi on palju ja tuleks valida endale sobivaim.

    Aga see sinu väljapakutu on siiski parajalt pees ja seda kellegile ma ei soovitaks.

    Võiksid uurida sel lehel üles seatud kavasi: Tööriistad---->Treeningkavad.


  4. Kusjuures mulle tundub, et steroidid koguvad populaarsust noorte seas siin Eestis. Hiljuti kuulsin, kuidas päris paljud, kes saalis käivad, midagi tarvitama kavatsevad hakata või juba tarvitavad. Ei tea kas siis uudishimust või kavatsusest saada suureks kiiresti. Uudishimust saan täitsa aru, aga mängitakse siiski oma eluga, mida on siin-elus ainult üks ja ei tilkagi rohkem. Riskantne.

    Ei tea, äkki võiks Eesti koolides olla mingeid loenguid sellisetest asjadest :)? See ju samuti selline halb asi mis kogub populaarsust. Et iga noor, kes jõusaalis käib ei hakkaks kohe mõtlema, et võiks proovida...

    Lihtsalt selline mõte.

    :lol:


  5. Selline küsimus, et mida peaks tegema, et võimalikult kiiresti suudaks suuremaid raskusi suruda??

    Kunagi kaua aega tagasi suutsin nii umbes 55kg. seeriaid teha. Nüüd max. 30kg. ;)

    Ja natukene imelik on kangiga vehkida, kui ainult kaks väikest parankat seal otsas on.

    Neela see ego alla, pole see teiste asi milliste raskustega sa treenid. Ma ei usu, et keegi hakkab näpuga näitama ja itsitama sinu raskusi nähes.

    Ja kui oled kilu siis su eesmärk võiks olla pigem mass kui jõud, see muidugi su enda otsustada.


  6. creek valejutt puha.

    kui targalt toituda ja 2 kord nädalas 1,5 h jõusaalis 2 päevale jaotatud kava , harjutusi ilusti sooritades ( kõrge intevsiivsusega 8--12 kordust teha saab kõige paremini massi( lihased puhkavad ja kasvavad trennivabadel päevadel)

    Tõesti kui teha 2 päeva kava tuleb massi, saab isegi siis kui vaid kord nädalas jõusaalis käia, kuid, et mingiks suureks kapiks saada siis, minu arvates, jääb väheks. Kuid ega see halba ei tee kui proovida.


  7. Ise ei ole saanud proovida, kuid ega ei usu kah sellisesse vidinasse. Nii palju aega ikka leiad arvatatvasti, et teha kätekõverdusi, kükk üleshüppega, istesse tõusud ja vahel võib-olla isegi jooksmas, rattaga sõitmas käia!

    Jooks ja ratta sõit - põletab rasva, kuid peab tegema õige pulsiga. Kuid need ülejäänud need ju treenivad sul lihast, rasvapõletus jääb päris väikseks.


  8. Raske uskuda, et kord nädalas jõusaalis käies eriliseks kapiks saab. Samuti ei näe mõtet pidevalt seda valgujooki sisse võtta, ega see aeroobne mingeid lihaseid ei kasvata ja see valk neid niisama ka juurde too.

    Ma lisaks siia sinu kavva veel paar jõusaali trenni ja siis loodaks mingeid kapi arenguid.

    NB! Kindlasti muretse jõusaali kava (kui selle ühepäeva trennile kava puudub siis ka sinna peaks kava muretsema) ja treeni selle järgi.

    Samuti mainiks, et 3 korda päevas süüa on vähe ja hea oleks ähemalt 5 korda päevas (iga 2-3 tunni tagant süüa oleks väga hea).


  9. trenni

    Ma kardan, et trenn pole põhiline millega saadakse vormi, see vaid üks (väiksem)pool sellest, kõige pealt peaks toitumise korda saama. Soovitaks muretseda toitumis kava ja mõttetutest saiakestest ja muust kiirtoidust eemale hoidma.

    Kaalust allavõtmine ei peaks tähendama, et sa peaks nälgima, lihtsalt sööd tihedamini, väiksemates kogustes ja õigeid asju.


  10. Ise teen ploki allatõmbeid kuklale/rinnale nii, et kui kang on korralikult alla tõmmatud siis hoian umbes 1sekundi paigal siis lasen ülesse (küünarnukist jätan käe kõverdatuks) nii kõrgele, et tunnen venitust.

    Siis tunnetab harjutust ikka päris hästi.

    Nii teen ka paljude teiste harjutustega.

×