Jump to content

Creek

Kasutajad
  • Sisu loend

    512
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Creek postitused

  1. Käed

    Endalgi oli algul parem käsi tugevam kui vasak, kuid see erinevus kadus kiiresti.
  2. 8000 kilokaloriline burger

    Sellega olen nõus et vähe ja juhtisin lihtsalt tähelepanu, et on kirjutatud 8000 kalorine.
  3. 8000 kilokaloriline burger

    USA-s paisati müüki 8000 kalorit andev burger. Umbes kilo kaaluvat burgerit müüb Südamerabanduse grillitempli nime kandev Arizona kiirtoidu restoran. Juhiks tähelepanu, et burger on artikkli väitel siiski 8000 kalorit ja mitte 8000 kilokalorit.
  4. 2 K duell - kes keda ?

    Marek Kalmus
  5. Rinnalt surumine

    Jah, kuid teema algatajal oli ees märgiks reljeef või jõud, kuid sellised kordused on siiski massi jaoks.
  6. Massi kava

    Ületõmme käsikuga ehk pullover ongi rinna harjutus kuid see kaasab ka paljusti seljalihaseid. Aga kavast siis. 1. Miks teed rinnale samapalju seeriaid kui biitsepsile ja triitsepsile, paljuks ei lähe sinu arust? Samuti arvan et õlale on ka palju seeriaid. 2. "Küünarvarte kõverdamine pealthaarates" - pole kõige parem harjutus biitsepsile, kaasab rohkem just käsivarre lihaseid. 3. Siis muidugi see, et kui teed triitsepsi peale rinnapäeva võib veidi saast olla sest treenides rinda töötab palju ka triitseps. Ning kui teed teisipäeval biitsepsit siis ta ei pruugi ära taastuda selja treeningu ajaks (mis siis kaasab biitsepsit päris suurel määral). Soovitaks vahetada ära seljapäeva biitsepsi triitsepsi päevaga. 4. Kõhtu võiks tõesti veidi rohkesm olla (2-3 korda nädalas). 5. See küll sinu valik kuid soovitaks siiski jalga rohkem teha. 6. Aeroobset peaksid siiski tegema, muidu võib tekkida südamega probleeme. 7. Ja tõstaks veel biitsepsi ettepoole triitsepsi. Nüüd sai vist kõik, kui midagi unustasin siis mainige ära.
  7. Minu treeningkava

    Ok, ütleks nii, et järjekordne p****s kava on üles pandud! Küsiks ära kas su selga areneb iseenesest või on su seljatreening mingi saladus mida sa ei soovinud ülespanna . Krt võta siit lehelt endale kava, nt. algajate vabaraskustega kava ( http://www.fitness.ee/main.php?main=toorii...rcise&nr=27 ). Kuid soovitaks sul minna pigem jõusaali seal saad korralikult treenida.
  8. reljeef ja mass

    Lüüakse küll, ja kuidas veel, eriti kui esitada (sisuliselt) üht ja sama küsimust korduvalt ja kordauvalt ja siis veel paar korda. 1. UURI FOORUMIT!!! 2. LOE LÄBI ALGAJATE FOORUMIS OLEV KLEEPEKAS NIMEGA "ALGAJATE ABC"!!! 3. JA LOE LÄBI KA SEE TEINE KLEEPEKAS NIMEGA "LOE!"!!!!!!!!!!!!!!!!! KUI SA OLED KÕIK SELLE TEINUD (ERITI KORRALIKULT SEDA ESIMEST PUNKTI) JA POLE LEIDNUD VASTUST OMA KÜSIMUSE(TE)LE SIIS ALGATA UUS TEEMA, KUID MUIDU POLE SELLEL MÕTET!!!!!!!!!!! NB! 1. ja 3. punkt on enamvähem sama põhimõttega aga sellevõrra see põhimõte ka tähtsam (minu arvates).
  9. Kaalu langetamise treeningkava

    Jah, selle saamiseks pöördu palun jõusaali treeneri poole või telli endale treening- ja toitumiskava fitness.ee poest. NB! "Efektseks" kaalu langetamiseks ei piisa sellest kui sa lihtsal trenni teed vaid tuleb paika saada toitumine.
  10. hirm

    Soovitaks pöörduda ka proffesionaalse toitumis spetsialisti poole, kes sulle selgeks teeks, et kui sa tihedamini, rohkem ja tervislikumalt toituma hakkad ei lähe sa paksuks vaid võid säilitada oma figuuri ja elada see juures tervislikumalt ja õnnelikumalt. Lase proffesionaalil koostada sulle toitumiskava!
  11. massi lisamine ei taha õnnestuda

    Mõistan, et see pole nali ja sul on tuline õigus, ei oska öelda kas see just paksud kõhnaks teeks aga aitaks kindlasti.
  12. vajan abi toitumises

    Kõigepealt ütle oma sugu. Ütle mis on suu eesmärk (rasvapõletus, massi lisamine)? Kui vana ja kui pikk sa oled?
  13. massi lisamine ei taha õnnestuda

    Seda ma näfin . Naljakas . Nüüd siis õpime seedima.
  14. Huvita huvitav ?

    Ma olen veidi kindlam, et see on eksitus.
  15. Kodune kava - andke oma arvamus

    Pikad on need korralikud pausid? Väga pikad pausid pole ka mõttekad aga see oleneb sinu eesmärkidest.
  16. Kodune kava - andke oma arvamus

    Kahtlustasin sama, aga see pole nagu rinna harjutus...
  17. Kodune kava - andke oma arvamus

    Mis see "Seistes rinna kõrgusel hantlite kokkuviimine", pole kuulnudki? See, kas on mõtet sellist asja ette võtta... mõnesmõttes ikka on, kuid soovitakshakata siiski jõusaalis käima, kodus pole eriti lihtne nii piiratud vahenditega treenida. Kui lähed jõusaali siis soovitaks võtta kava siit lehelt (algajate kava) ja liikuda sealt edasi (edasijõudnute kava jaotatuna kaheks jne.) Kui jaotust hakata nüüd kritiseerima siis: 1. Enamjaolt viiakse kõht treeningu lõppu, soovitaks sama sul teha. 2. Paneks õla ja biitsepsi(+ka käsivarre) 4. päevale ning jalad paneks 3. päevale. 3. Ma nüüd ei lugenud seda välja su tekstist nii et lisan: soovitan kasutada kükke tehes raskustena hantleid. Kindlasti unustasin praegu midagi välja aga siis teistel ka millest kirjutada .
  18. Kava

    Järjekordne mõttetus! Ignoreerides kõiki neid jaotuse jamasi küsiks, miks sa üldse teed E, T ja K ja ülejäänu nädala puhkad? Pige tee ülepäeviti - E, K ja R.
  19. Selja lailihas?

    Erinevad lõuatõmbed. Võid vaadata ka erinevates harjutustepankadest: http://www.fitness.ee/main.php?main=toorii...mp;bot=bot.lime http://www.exrx.net/Lists/Directory.html http://bodybuilding.com/ Uuri milliseid harjutusi sa teha saad.
  20. Jalg

    Kükki tee näiteks nii põlved on koos (aga jala laba on ikka laiemalt). Igastahes muutes jala asendit saab treenida mõnd teatud osa rohkem.
  21. Nimetage mid masohistiks kuid ka mina naudin seda kerget valu mis tekib järgnev päev peale trenni . Aga mul on nende venituste kohalt selline küsimus, et kuna oleks õige aeg venitada (trenni lõpus), kas enne või peale aeroobset? Ise teen nagu enne, kuid küsiks teiste arvamust, pole nagu selle kohta midagi kuulnud.
  22. korvpallur jõusaalis ?!

    Kolm korda nädalas on piisav, võta lihtasöt endale kava - Tööriistad--->Treeningkavad.
  23. rööbaspuudel surumine: rind vs triitseps

    Kui hoida käsi kehast eemal peaks ka aitama. Olen kuulnud soovitust teha nii, et võtad kätega rööbaspuude siseküljelt kinni ja siis teed.
  24. rinna areng

    See ehk aitab edasi: http://www.bodybuilding.com/fun/fitshow3.htm Kindlasti loe läbi see: http://www.fitness.ee/main.php?main=artikk...amp;textID=3101
  25. Aerboone ja anaeroobne

    Kõhulihaste harjutused (nt. istessetõusud) ja kätekõverdused pole ju aeroobne tegevus.
×