Jump to content

PT London

Kasutajad
  • Sisu loend

    1 110
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik PT London postitused

  1. Keha areng.

    fitness rate dude
  2. Mõned küsimused seoses kaseiiniga

    mõtled yle mees! kui kaloraaz, valk, rasv ja sv on paigas vastavalt eesmärkidele, on tulemused! Kui leiad sobivad lisandid mis aitavad, supper ju. Vastus su kysimusele: vota zma 30-60min ennem kaseiini(kuid vaevalt see midagi margaravat muudab), kui sa reaalset vahet kreatiiniga tunned siis jatka tarbimist samal ajal nagu trenni päevadel.
  3. Keha areng.

    laxad roide vä?
  4. Keha areng.

    ärgem unustagem ka treeningut(intensiivsus, sagedus, kestvus jne..)
  5. Naturaalsed valgupulbrid

    reflexi oma on väga ok, Ise kasutan shokolaadi maitselist. Sellest ei teki mul mingit löövet nagu "jamaga" pulbritega.
  6. Reljeef

    sellest, kui end hasti tuntakse oma kestas, see jallegi vaga individuaalne.
  7. Pullid pildid netist

    On ikka, mul laks ca 2 kuud et niisama kykk ara teha, harjutasin nadalas u 2-3x 10min
  8. Kerge " koolitoit" kaasa.

    Kergelt kypsetatud koogiviljad, oliiv 6li(v6i on ka hea) ja maitserohelisega ning liha oma valikul, ise v6taksin vasika hakkliha kotlette naitex.
  9. EUROVISIOON 2009

    Ei arvanudki seda duud, aga siin teemas on paar puupead ikka
  10. EUROVISIOON 2009

    Timo, ausalt, who gives a shhh....t, ma pole siin kedagi ei pedeks ega vanuriks nimetanud, pigem mu esimene post tootas minu enda vastu, aga osad kohe kuidagi ei jaga matsu lahti Happy EUROVISION song contest, k6igile fannidele! PIIIIIS
  11. EUROVISIOON 2009

    Palju puup2id siin, no ofence
  12. EUROVISIOON 2009

    Briti meedia kajastab seda uudist juba aastaid, viimati kuulsin 1-2a tagasi, rohkem selle labuga seonduvaid uudiseid ei vaata/loe/kuula.
  13. EUROVISIOON 2009

    Teil on vale arvamus
  14. EUROVISIOON 2009

    UK-s vaatavad seda tralli gayd(mehed) ja vanurid, kena teema teil siin yleval
  15. treening kava ja toitumis kava

    Olid ajad, nyyd olen targem ning olen ise juhendajaks. Usun et selliseid kavasid enam te ei koosta ning uued tuuled puhuvad, olen selles suht kindel kuna olen teie blogi lugenud. Kui midagi laitsin, siis oli asi minuarust vale ja ei midagi isiklikku loomulikult.
  16. Kukla taha lõua- ja ploki tõmbed.

    Proovi ja anna teada palun ning langeta raskust 30% ja kordused 12-15 kuni tehnika ok!
  17. treening kava ja toitumis kava

    kalmuselt, 3 a tagasi
  18. treening kava ja toitumis kava

    ma sain ka kunagi copy/paste stiilis kava, ei mingit isiklikku lähenemist?!?
  19. Kõhupekk

    muidugi vöö ümber ja ego kaasa, nii õige treenimine käibki! Õiget tehnikat ärge kindlasti kasutage tegelt kasutage ikka, muidu olete peagi noored pensionäärid
  20. Kõhulihased

    Õiget lamades "jalgade tõsteid" näeb filmis "Rocky 4?" kui ta venemaal treenib! Tehes seda rippudes või "leg raise" pingil on algajale lihtsam!
  21. Kõhupekk

    Kui sa arvad et nii ongi, siis palun lõpeta postitamine! Teised hommikul sysikate sööjad/soovitajad, harige end ja koguge kogemusi, mu kliendid kaotavad 1 kuuga vähemalt 3kg rasva ning on vaga rahul. Noriatele: ma ei tea koike, aga tean kuidas "ok" keha kiiresti heaks treenida õige toitumisega.
  22. Tervislikud maiustused

    http://www.tropicanafitness.com/view/p/128...pharma_whey.htm , elan uk-s ja ei tea kas eestisse seda tellida saab, aga k6ige parem pulber ever
  23. Tervislikud maiustused

    pealkirja panid tähele? Ise olen avastanud siin valgupulbri mis on piimakiselli maitsega, erinevaid mahlasid kasutades ei tydine ära ka sellest.
  24. Nii siis tehakse trenni.

    Mida sa siin seletad, saada YT-kaudu video autorile s6num, kui nii k6va sebija oled! Annad ikka teada kas nr said ja kuidas trenn laks?
×