Jump to content

PT London

Kasutajad
  • Sisu loend

    1 110
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik PT London postitused

  1. Kava kohta küsimused

    Hüppenöör 1-5 min? Mix, ja 1-5 min on suur vahe! Kui hüppamine sulle nii väga meeldib, siis tee eraldi päeval intrevalle nööriga, jala päeval hypata, väga imelik!
  2. Sõbranna vajab nõu

    Kohupiim(seal on see low fat riccotta), tatar ja hapukoor(seal creme fraiche) on täiesti olemas, vo seal võsas kus ta on pole, aga suuremates supermarketites kyll on!
  3. süsiveskikud peale trenni

    Vinnid /punnid, vadak suuremas koguses kui 30g, mitte vadak yldiselt.
  4. süsiveskikud peale trenni

    Ise tegelikult soon ca. 50g kuivatatud datleid/viigimarju, kel probleeme nahaga, siis kiired valgud(kogustes 30g+, st et ei kasut k6ike ara) ja nt. dex on vastunaidustatud! minnes yle varskele/kuivatatud puuviljale, peaks see mure murtud saama! (m6tlesin et vo aitab see info kedagi, kui ei, siis ignoreerige teksti)
  5. Käe ümbermõõt...

    43 ilma pumbata ja ilma naljata
  6. süsiveskikud peale trenni

    Hea soovitus, sest siis jaab sv hulk ca 30g kanti, mis on taiesti piisav et oma ylesannet taita.
  7. Uus kava.Mida arvate?

    Omg kuidas Te vastajad aru ei saa, et tegu on haige naljaga või haige inimesega! Teema algataja, sul ei ole siin yhtegi inimest kes ytleb lõpuks, et jah see on ok kava, sest seda see pole! Kui sul kalori kulu tõesti nii tähtis on(tahad et kõht vormis olex) siis tee trenni lõppu oma pikkade kõhu treeningute asemel, 10min ratta intervall või 4 seeriat kykke! Kui oma kõhu yletreenid ja mingi vigastuse saad(nt alaselg, või rebend sisene) on see asi seda väärt! Sa võrdled end vähiga!!! Bitch please, ise aru ei saa et lähed liiale?
  8. Kes treenivad Zelluloosis?

    Ma kah käisin ennem kui planetisse läksin ja siis fitness firsti(Sydney), siis soho gym londonis ja nyyd oma töökohas! Krdi hea on teisena teemat muuta
  9. Kaelalihas.

    Seda ka ja kui treenides pead neutraalses asendis hoida saab kael oma koormuse kätte.
  10. Uus kava.Mida arvate?

    kle mis sa seletad mine puhka, sul tuleb raske nädal! Tee seda kava mõned nädalad ja siis räägi oma tulemustest/ kogemustest?!
  11. harjutused sääremarjadele

    Dipping belt või tõstevöö ja kett+lukk.
  12. harjutused sääremarjadele

    Ega mul keegi seljas ei istu, kui seda mõtlesid
  13. harjutused sääremarjadele

    Päkkahypped 20+ hüpet, 20kg hantlid käes, peale raskeid 5-10 donkey calf raise nt, smith/leg press on ka ok!
  14. harjutused sääremarjadele

    Olen teisel arvamusel ja mu saared ka!
  15. analüüsid

    Busted www.dk.ee seal saad end ära kontrollida, maks, testo, östro, neerud& much more! Mida haukasid/systisid
  16. Kes on teie arvates kõige kurjem moderaator?

    Kui juba ot siis vahet pole kui midagi hoopis teistsugust ytlen! Fitness.ee foorum on kõige rohkem fucked tänu noortele keenjustele ja kogemustega teoreetikutele/praktikutele(NOT), kes iga asja yle vaidlevad, solvuvad, ilma mõtlematta/uurimus tööd tegematta, lihteamatest lihtsamaid asju küsivad! Ja kuidas ma saaksin unustada ot rahvast ning dr. Balancerit ja marek kulmust, täielikud dum dumid! Kõik need asjad teevadki 6-st footumist selle kõige hullemaks! Nb! Silmakirjatsejad on ka saast, julged teha, julge tunnistada või vähemalt ära valeta! Ok ma nyyd kartulit ja lõhet söôma
  17. Miks ehitate?

    pussy&respect!
  18. "Imelapsest kulturist Lesukov" tegutseb jälle!

    Okouuu, tõe hetk w?!
  19. Punnis kõht

    Mida sa ikka fing halad, tee trenni ja ära joo õlut igapäev! Hakka normaalsex vatsake!!!
  20. Kaalu tõstmine

    Tee vastupidi!
  21. Punnis kõht

    Treener kes ei oska arvestada tavainimese elustiiliga, oli kava koostajaks!
  22. Punnis kõht

    Miks sa siin halad, vaata mida sa vastasid mulle! Õlu jäta kohe, sest see arvatavasti tekitab sul viceral fat-i, pm seede organid on rasvaga ymbritsetud!
  23. Trapets proportsioonist väljas

    Kui lihased pole vasak ja parem 50/50, siis soovitaxin hantlitega treenimist jätkata! Pane kaldpink 45-60kraadise positiivse kalde Peale ja võta kergeks jäänud hantlid ning lama kõhuli pingil hantlid kylgedel, usun et nad ei tundu enam nii kerged.
  24. Punnis kõht

    Mitu korda päevas sööd ja millistes toidukordades on süsivesikud? Kas õlut jood?
  25. Vitamiinid

    BS
×