Jump to content

ranger

Kasutajad
  • Sisu loend

    369
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by ranger


  1. Nagu see Smartpost reklaamib siin Fitshop' gi, et 0.- kr. postikulu, siis miks mitte sellega ehk saata? Tegelikult olen vist aru saanud, et see mitte pole tasuta, vaid kui pakki lähed automaadist võtma, pead tasuma seal mingi summa. Siis oleks ju veel väikem probleem, seda panna lihtsalt siia poole teel.. kui aint keegi tegeleks sellega? Ehk leiaks mingi võimaluse ikka, sooviksin siiski neid asju kätte saada :)

    see oleks hea variant jh postiga aga kui ei saa siis peab kuidagi tartu tulema;) :)


  2. TÄHELEPANU!

    KUULUTAME VÄLJA VÕITJAD![/color]

    Pildimäng auhinnad:

    1. koht: MUSCLE +(vanilje 1,3 kg), Fitness.ee sheiker ning Ivo Pärle superpilt(värviline A4) viimastest Eesti karikavõistlustest 2009. nill

    2. koht: Fitness.ee sheiker ning Ivo Pärle superpilt(värviline A4) viimastest Eesti karikavõistlustest 2009 ranger

    3. koht: Fitness.ee sheiker ning Ivo Pärle superpilt(värviline A4) viimastest Eesti karikavõistlustest 2009 taliindrek

    Lisaks saavad omale imelise Ivo pildid järgmised kasutajad: Xero, builder, Sakurai, noPAINnoGAIN, eripreemia kuulub kasutajale pikkpoiss omapärase teema arenduse eest ning eripreemiaks 3(!!!) Ivo pilti!!!

    Auhinnad saab kätte Fitshop Tartu poest 06- 12 juuli 2009!!!!

    Õnnitleme võitjaid!!! :)

    äitähh:D


  3. Ivo:kle Jokker,telli sellele mehele ka siin Muscle+,siis ta saab sama head kõhulihased nagu mul.Hetkel piilusin,siis polnud nagu midagi tal siin särgi all.

    Jokker:Okei,ma juba olengi fitness.ee lehel.Siin päris palju soodustusi.Muscle+ on hea hinnaga ja kvaliteet ka hea.

    Naine:Telli siis mulle ka juba :)

×