Jump to content

ranger

Kasutajad
  • Sisu loend

    369
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by ranger


  1. Sinu probleem on tõesti selles, et oled käinud neli kuud trennis. On uskumatu, kui kiiresti ja odavalt tahetakse tulemusi. Kehaehitamine ei ole putkast burksi ostmine. Mees - Sa tegeled ikka täiesti vale alaga. Ära iialgi enam mine jõusaali, kui Su mõttemaailm selline on (keeleoskusest ma ei räägigi).

    see burksi näide oli kyll hea :(


  2. Huvitav oleks teada, et kui palju te kulutate raha kuus enda tervisele (jõusaal, trennid, toidulisandid jne)

    jõusaal tasuta,lisandeid hetkel ei tarbi,aga ei oska õelda täpset summat mis söögi peale läheb.


  3. Tere,hetkel võimalus käia jõusaalis ainult 3 korda nädalas,küsimus siis järgmine et kas on mõtet teha need treeningu päevad pikalt näiteks treenida 1.5-2tundi,kas see annab 4päeva nädala trenni tulemuse? Tahtsin veel küsida et mida kõige paremini süüa peale trenni,tohutu soov kasvatada lihasmassi.Vahest on nii et saan trennis käia näiteks esm.teisip.reede.Kas vastab tõele et need harjutused mida tegin esm. ei ole mõtet teha Teisip.? et nagu 1 paev peavad lihased puhkama,suured tänud vastanutele.

    Kaks päeva järjest pole mõtet sul jh sama lihas gruppe treenida,las lihased puhkavad.


  4. No aga milleks oma TRENNI aeg teisi vahtida? Ma näiteks keskendun oma trennile ja absoluutselt ei huvita mida keegi kannab, tehku kasvõi kartulikott ümber kükke, no ei häiri. Aint siis sekkuks kui näeks et mõni väga algaja kohe omale viga tegemas tehnikaga. Ma mõtlen trenni aeg aint trennist, harjutustest ja mis lihaseid ma sellega mõjutan. Väga raske oleks trennis olla kui teised nii väga korda lähevad. Mõni mees passib siin kella kes kui palju mida teeb jne. See on nende oma mure kui ei oska või ei taha intensiivselt trenni teha. Milleks peaks see mulle korda minema?

    Ma kordan oma sõnu- Vingumine ja hädaldamine on ebamehelik!

    eks ma mingismõttes sinuga nõus,aga lihtsalt vahest jääb teiste imelik käitumine silma. ;)

×