Jump to content

ranger

Kasutajad
  • Sisu loend

    369
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by ranger


  1. Barjäärid on ületatud, müüdid purustatud ja taluvusepiirid testitud...mõniaeg tagasi saabusin just trennist. Ette jalgadega surumist 5 x 9 - 350 kg - ga ja seejärel kükk 60 kg - 203 korda. Nagu ehk rahvas on kursis tolle Ungari maadleja kükimeetodiga...ka mina proovisin seda teha...eelmisel nädalal oli 4 minutit ja 90 kükki. Täna oli järjekordne kükipäev ja mõtlesin, et miks mitte proovida midagi ilusat...kokku kükkisin 12 minutit ja oli raske, väga raske, isegi väga väga raske. Aga meeskond oli hea, 151 korduse juures käisin korra külili ja tahtsin kangesti oksendada, kuid väga kiiresti kogusin ja jätkasin tegevust...kokku siis järjest 203 kükki jaaeg täpsemalt 12.27...Üritust ka filmiti, kuid usun, et 12 minutit kükkimist ei paku kellegile pinget!!!

    Siinkohal tänan ka oma Team´i, Mairot, Andrust ja Raimot...tänud toetuse eest, ilma teieta oleks see vast tegemata jänud!!!

    päris hea tulemus,teistele silmadeks ette :D


  2. Once a smoker, always a smoker:-P Sellest päris lahtisaamine on ikka paras jama, vihkad seda tegevust ja peale mahajätmist kujutad ette, et enam iial ei tee, aga siis millaski käib kiiks ja jälle läheb... Ma vahepeal ei teinud aasta, siis ilmselt tunduski, et näe suht easy lahti saada, aga siis kui jälle teed, siis hakkab otsast peale.

    Olen selle pahega vahelduvalt maadelnud, hetkel jälle puhas. Erinevustena võib tuua raudselt treeningu pärssimise kohapealt võhma olulise vähenemise ja jäsemete verevarustuse halvenemise (veresooned ju silmnähtavalt kiduramad, lisaks jäsemetel koguaeg külm jne.). Miinuspooltelt veel haisemine, mitte nii kerge hingamine, röga kurgus ja last but not least 1200 eeku kuus raha, mille eest osta kvaliteetset toitu jne:-) Lisaks kui suitsetada 20-30 suitsu päevas, mida mina tegin, siis on ka aeg, mis sellele kulub meeletu, umbes 1,5-2h koos selleks riidepanekute ja asjadega.

    Ehk siis, kasuta vabanenud aeg ja raha treeningule ja juba ainuüksi sellest on areng parem, rääkimata paljude ainete omastamise ja võhma tohutust paranemisest:-)

    Ega paneb vaikselt mõtlema kyll, et peaks maha jätma.

×