Jump to content

ranger

Kasutajad
  • Sisu loend

    369
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik ranger postitused

  1. Uuendatud foorum

    ega uuel viga ole, aga vana oli vist natuke parem.
  2. Hüppeliiges

    Ega jh..Mul ka korra old..Parem sääreluu murd !!
  3. Kava

    ok TNX.
  4. Kava

    Ma vb natuke muudan seda kava siis sobib paremini!!
  5. Kava

    Puudub kahjuks aparaat millega saab teha-,,Lendamine trenazööril küljele (õlalihased)'' Siin paar asja olid ka natuke tesitmoodi kui need saan teha teise peal..' Milline see Säärtele seistes trenazööril pöiale tõus on`?
  6. Kava

    Vb proovin teha algaja kava järgi ,aga ma päris nii teha ei saa..sest meil siis jõukas pole paart sellist asja..
  7. Kava

    Olen algaja jh..Mina põhiliselt praegu ei tee biitsepsit ..Praegu teen seda jalapressi rohkem ja sõudmist.. JA vahest siis rinda ja biitsepsi. Siis kava ei ole vaja muidu ?
  8. argpüks

    Kummal see parem eelis on vormi saada kas peenikesel või paksul(mitte just väga paks)aga et nuh piima kõht on ees!! Vormi all mõtlen seda et lihasmassi juurde ja lihased välja.
  9. Palju suruvad Eesti tipp kulturistid?

    Ega need kulturistid panevad seda raskust päris hästi üles..
  10. Aidake mõtelda!

    rattta rally!!Sõudmine!! vb
  11. toitumiskava

    ega see jama jh ,et tasuta ei saa..Aga elu on selline..
  12. Ott ja õpilased 14.04.06

    Kle pange te oma pilte ka siia ülesse!
  13. TORMIHOIATUS!

    Lase mõnel tuttaval järgi minna See on ka probeleemiks, pole kedagi järgi saata.. Aga kas kuskil mujal ei müüda? Rakveres näiteks!?
  14. Malto ja Malto6

    Mis te arvate Malto ja Malto6 ? Tasub osta? Kui kellegil selle kohta on arvamusi siis kirjutage siia!
  15. Malto ja Malto6

    võid aga ei pea ok .tnx
  16. Atkinsi dieet + trenn

    Sa ültse siis ei sõõnd süsivesikuid w? Mõni just sõõb palju süsivesikuid !
  17. Areng.

    Seda lehte ei leia juu www.musclegaintips.com
  18. Malto ja Malto6

    Ma arvan küll et peaks seda minema ,sest valku mul ei ole preagu vaja! või pean seda valguga segama!
  19. Malto ja Malto6

    kuule, sul on vist mingi kinnisidee võimalikult palju erinevaid asju kokku osta sa ei pea, kui muu toimumine korras Päris nii see ei ole , ma lihtsalt uurin mida parem osta..!! ma vb ostaks seda maltot paar pakki see taskukohasem ka nats.. Tasub seda maltot osta?
  20. Malto ja Malto6

    Kui osta malto6 siis ka pean valku ka ostama et segada malto6.??
  21. Hantlite jms. ost-müük

    www.gym.ee sealt peaks ka saama vist..
  22. Malto ja Malto6

    See tähendab et siis tasub osta w?
  23. Toidulisad

    Seda küll,aga see läheb kulukaks..Peab vist siis tallina minema kui soodukat on saab soodsamalt..
  24. TORMIHOIATUS!

    See natuke jama , et need ei saa juu sinna tulla õigeks ajaks kes tallinnas ei ela..MA vb tuleks ka aga ei saa tallinna!
  25. tavaline toitumine

    hea küsimus...eks peab vist rohkem salateid ja juurvilju/puuvilju sõõma..
×