Jump to content

smack

Kasutajad
  • Sisu loend

    895
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by smack


  1. Eile siis tegin natuke sügavamat kükki kui tavaliselt.

    Täna hommikul ärgates proovisin niisama kükitada, ja vasaku põlvekedra alla lõi tugev terav valu.

    Ja nüüd ongi nii et juba poolküki asendist alates lööb sinna terav valu.

    Enne talve tegin ka vist täisküki laadset kükki, ja siis oli vist sama jama.

    Oskab keegi öelda, millest see valu tuleb, et mis seal põlves juhtuda võis?

    Tegin ka hantlitega väljaasteid eile, ja sääresirutusi, aga neid ma olen kogu aeg teinud, ja sellest ei tohiks valu tulla.

    Sääre sirutus ei pidanud põlvele kõige parem olema. Kas sul kükis kannad on ikka maas?


  2. Mis te tahate väita, et reiesirutus paneb reied rohkem kasvama, kui kükk? Esiteks närvisüsteem ei saa sealt piisavalt stiimulit, et lihased kasvama paneks ning teiseks ei vallandu testosterooni ja kasvuhormooni tootmine. Kui teid huvitab, kumb aktiveerib rohkem lihaseid, siis vaadake t-nationi lehele- seal otsingumootorisse pane sõna peak activation.

    Ühe leidsin isegi üles:

    http://www.t-nation.com/free_online_articl..._leg_extensions


  3. Pärast 2.5 aastat suvaliste jooksutossudega trennis käimist hankisin ma endale lõpuks paar kuud tagasi korralikud Do Win'i tõstespordi jalanõud:

    Do-win_2008_small.jpg

    Vahe on väga märgatav: kükis suudan jõudu palju paremini rakendada ja igasuguste peakohal harjutuste juures (rebimine, tõukamine, peakohal kükk) on tunda oluliselt paremat stabiilsust. Jooksutossuga ajab asja ära kuid ta ikka ei ole tõstespordi jalanõu.

    Palju maksid?


  4. Käin 5 korda nädalas jõusaalis, kolmapäev jalatrenn. Hakkasin aeroobset juurde tegema (jooksmine ja hüppenööriga hüppamine), tundub nagu jalad saaksid kõvasti rohkem koormust kui muu keha, kas oleks normaalne kui teeksin 4 korda nädalas aeroobset ja jätaks jalatrenni jõusaalis ära??

    Ma ei saa täpselt aru, sa käid 5x nädalas jõusaalis ja sellele teed veel juurde 4x nädalas aeroobset?

    Mis su eesmärk on-lihasmass, jõud, vastupidavust või kaalu langetamine?

    Kui sa jooksed, kas sa siis jooksed viimse pingutuseni?


  5. Tahaks osta koju midagi - velo, jooksullint, stepper, sõudja, kepikõnni või suusatamise imiteerija (ei teagi kuidas seda nimetada). Mis on teie kogemustel olnud kõige parem, efektiivsem, muagavam - kalori põletamiseks, üldfüüsise ja vastupidavuse jaoks, liigeseid säästev.

    Mõned mõtte, mida olen kuulnud (ja mis otsustamise raskeks teevad):

    sõudmine treenib ülakeha ja mitte niiväga üldist vastupidavust;

    jooksulint põrutab põlvi;

    veloergomeeter / spinner (mis neil üldse vahet on?) ei ole mõtekas sest tagumik ei tee tööd ja istub niisama;).

    Mida teie eelistate ja miks?

    Tohib küsida, miks just kodus tahad sporti teha? Osta parem jalgratas, rulluisud, kepikõnni jaoks kepid või mine lihtsalt jooksma.

    Hüppenöör oleks muidu üks odavamaid vahendeid mida hankida.


  6. Nüüd plaaningi omale hantlid ja kangi teha, betoonist raskustega. Vaja pisemaid ämbreid, toru olemas...liiva ka hetkel pole (: Aga ka pisikeste raskustega ja oma keha raskusega saab tõesti väga palju ära teha. Niiöelda lihtsam variant on sellessuhtes tõesti pidevalt raskusi suurendada ja jätkata seda rada, lihtne ja loogiline. Pisikeste raskustega saab harjutusi teha näiteks VÄGA aeglases tempos, mida suurte raskustega ei kannatagi.

    Igatahes, mul mitu korda peast idee läbi käinud, et kunagi võiks teha mingisuguse ''võistluse'' laadse kohtumise. Kohtuvad siis klassikalised rauatõstjad( jõusaali mehed ) ja niiöelda kodus/õues treenijad. Üksosa üritusest toimuks väljas(ehk siis kõiksugu harjutused mida ''kodune treenija kasutab'') ja teine osa jõusaalis, rauda liigutades. Vaataks, kuidas rauatõstjad lõuatõmbe kangi peal vastu peavad ning mismoodi kodused poisid kükke teevad. Noh, umbes nii (: Oleks põnev!

    Just for fun ;)

    fitness studio VS ghetto/street workout ;)

    Auto lükkamine, kangil tireltõus, kivi heitmine- suht toreda spordiala saaks:D


  7. Tere! Olen 21-aastane noormees. Käin esmaspäevast-neljapäevani MMA's - esmaspäev - maasvõitlus, teisipäev - põstivõitlus, kolmapäev jälle maas ja neljapäev jälle püsti. Reedeti käin jõusaalis. Hetkel tarbisin ainult reedeti ennejõusaali kreatiini, seega ainult ühe korra nädalas. Enne MMA trennni joon fatburnerit, kuna soovisin ka mõnest lisakilost lahti saada. Küsimus on selles, et mida soovitate nädala sees tarbida(kui üldse?!) ja mida siis reedeti jõusaalis(enne,jõusaali ajal ja pärast) eesmärgid: vormis keha, kaalulangetus veidi(kuigi olen hetkeseisuga 6kg alla võtnud). Alla võtsin suuresti tänu toitumisharjumuste muutmisele. Hetkel kaalun 85kg ja pikkust on 185. Ootan arukaid soovitusi.

    Ma ei taha ebaviisakalt kõlada, aga küsin sellegipoolest: kas MMA treenerid polnud piisavalt pädevad, et seda nõu anda toidulisandite kohta. Neil arvatavasti kõige rohkem kogemust just võitluskunsti ja jõusaali kombineerimisel ning sh lisandite manustamisel:)


  8. ma treenisin ka vahepeal kodus, kätekõverdusi tegin suure seljakotiga mille ma panin kive täis ja veel paar sangpommi ka sisse, sain 80kg-ga kätekõverdusi teha nii

    jalgadele saab kerget koormust ka autot lükates ja vanemate autodega olen jõutõmmet ka teinud, uuematel pole väga kuskilt kinni võtta, kõik on plastmassist

    Auto lükkamist peaksid ka jõusaali harrastajad treeningkavasse kaasama.

    Aga mind huvitab, et kus nii tugeva seljakoti said. Kaitseväe seljakott peaks ~50 kiloga vastu pidama. Erioperatsoonide grupil peaksid olema seljakotid, mis kuni 80kilo vastu peavad, aga need minu mäletamise järgi väga mahukad polnud.


  9. Teile on mingeid probleeme Smack?

    Üks asi on minu kirjavigu esile tuua,hoopis teine asi aga närimine ning plõksimine.Sellisel juhul olge kohe julgelt vait!

    No näed, oskad väga kenasti kirjutada ju:)) Ei pidanud seekord 5x lugema. Kui sa võrdled oma eelviimast postitust viimasega, siis saad väga hästi aru, mida silmas pidasin ja see kindlasti pole tähenärimine.

    Teiste vastu võiks nii palju austust olla, et panna oma mõtted arusaadavasse lausetesse. Mõnel on tõesti postitus nagu ristsõna.

    Ja sa räägid mulle närimisest(tähe)- kas sa tõesti arvasid, et ma mõtlesin, et nii kui teismelisel kukub vanus 20, siis tuleb ülepäeva täie mõistuse juurde?

    Ideid foorumi kasutjasõbralikumaks muutmisel?

    Kõige mõistlikum tegevus oleks esialgu lihtsalt korralekutsumine?

    Kas mingeid piiranguid kasutajad ei saa, kui moderaator on piisavalt hoiatusi saatnud.


  10. TEISmelise suut ei saa aga nii kui kaksKÜMMEND Saab siis kohe siis oodatakse kohe hüppelist arengut päevapealt?

    Pigem on ikka nii,et NOOREMAD inimesed kipuvad liiga teravalt ütlema.

    Sa aga võiksid küll kirjavahemärgid ära õppida:D

    Pidin mitu korda su lauset lugema, et sisule pihta saada:)

    Jah ma mõtlesin, et nii kui kell 20 kukub, siis ootame sinult ainult mõistlikku juttu. Kindel, et su kell pole kogemata edasi keeratud?:D


  11. Ei saagi loota, et teismelise suust midagi arukat tuleb:P

    Pigem on küsimus, et meie pead ei kaota selle peale.

    Aga lurjused jäävad alati lurjuseks:)

    Foorumis on muidu selline funktsioon olemas nagu "Warn".

×