Jump to content

smack

Kasutajad
  • Sisu loend

    895
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik smack postitused

  1. hirm

    Loe see läbi- äkki muudab su meelt. Link
  2. Kõht trimmi

    Kasutaja "aries" pani "veits" selle hüppvõime arendamisega veits mööda. Muideks üks võimalus on küll hüpped kangiga ja VÄIKESE raskusega, aga niipalju kui ma olen bodybuilding.com-is artikkleid lugenud pole ma leidnud ühtegi teemat, mis soovitaks hüppeid kangiga. On tuhat muud võimalust hüppevõime arendamiseks. Ja pealegi oma keha raskusest piisab hüppete sooritamiseks, kusjuures siingi soovitatakes siiralt soojaks teha, kuna võib väga kergesti vigastuseni jõuda.
  3. Spordikaaslast otsin

    Ise leian, et kui on üks treeningkaaslane, siis just pingutan maksimaalselt, aga kui on rohkem, siis kipub küll teema käest ära minema. See muidugi oleneb, kui hästi tunnete üksteist. Kui te treeningpartneritega väljaspool jõusaali aega ei veeda, siis ei tohiks eriti probleemi olla, kuna te ei tea millest rääkida(ei tea millest üks või teine oleks huvitatud kuulama). Ja minu puhul esineb veel selline nähtus, et kui olen üksi jõusaalis, siis löövad kõik nõrkused ja laiskused välja- ei viidsi maksimaalselt pingutada ehk täpselt selline tunne nagu kodus.
  4. Naised - ilusad/koledad ?

    Jääb mulje, et vasakpoolsema ja parempoolsema vahel käib võitlus just selles, et kellele meeldivad rohkem blondid ja kellele prünetid. Isiklkult valiksin süsimustad juuksed aga parempoolne käib kah.
  5. tre

    Kas te pole siis kuulnud, et need kes kükke ei tee ei hakka ka kasvama.
  6. kehakaalust rohkem

    Ma küll ei tea millega te kõik surute, aga mina ikka eelistan lihaseid kasutada.
  7. split + fullbody

    Lugasin ühe artikli split vs. full body training kommetaare, kus ühed tegijad leidsid, et on võimalik kasu saada mõlemast treeningtüübist. Seega loodi taoline kava, kus esmaspäev ja kolmapäev on split treening ja reede full body treening. Kava tundus suht huvitav olevat, seega otsustasin teie kogenute käest nõu küsida, et mis arvate? Kõik arvamused on teretulnud. Ette tänades, smack.
  8. palju valku peale trenni ?

    Ma söön kohe peale trenni halvaad, mis sisaldab 30g rasva/ 100g kohta. Kas peaksin selle toidumenüüst eemaldama, kuna rasv aeglustavat valkude imendumist.
  9. Suured lihased teevad aeglaseks?

    Olen kuulnud, et maailma kõige kiiremad sprinterid on eriti lühikest kasvu- nii et pole ime kui nad näevad põkid välja.
  10. Suht hale on kuulata, et abivahendid ei tasu ära- sama hästi võiks tõstevöö ka pikalt saata.
  11. Kaalus alla & lihased

    Keegi võiks mulle öelda, et kuidas rasva juurde saada.
  12. Tean üht väga väga tagasihoidlikku jõusaali, mis asub Lilleküla Gümnaasiumis. 25.- kord ja 150.- 10 korda. Aga see on selline koht kus tuleb ise treenida- palju inimesi seal just ei käi. Mingit treenerit seal õpetamas ei ole. Kuskil kella neljani saab mõnelt kehalise õpetajalt nõu küsida(aga need pead maja pealt ise üles otsima). Jõusaali varustus eriti kiita ei ole, ruumiga pole ka üleküllatud.
  13. Üritasin küll enda naljasoont rahuldada, aga ei tulnud välja, kuna mu tähelepanu oli lõksu püütud selle kena neiu poolt pildil, kelle pealt ma ei saanud järgmised 5 min oma silmi ära pöörata.
  14. Sool

    Ma see eest just väldin keedusoola.
  15. jõusaal ja pikkamaa jooks

    Kordused vahemikus 12- 20 (seeria kestab üle 90 sekundi) treenivad aeglaseid lihaskiude(treenivad vastupidavust). Kusjuures aeglased lihaskiud on kõige väiksema massiga. Seejures peaks treening raskus olema 59- 69% maksimum raskusest. Samas pean tõdema, et vaatamata kuidas sa treenid, parandab jõusaal ALGUL ka su üldist füüsilist vormi; hiljem muutub see spetsiiflisemaks(muideks kas sa teadsid, et tippkulturistid on head sprinterid). Ma isiklikult treenin nii massi kui ka jõudu, kuigu mu 5000m, 3000m ja 100m aeg on kõvasti paranenud.
  16. Arnold Schwarzenegger sai eile 59 aastaseks

    Arnold is the man.
  17. Suurus

    Kas keegi oskab öelda, et kuidas on võimalik, et mu vend on lihasmassipoolest minust suurem, kuigi ta hetkel(vormist väljas) kaalub sama palju. Luud mul küll temast suuremad ei ole. Kasvult oleme sama pikad. Äkki on vastus lihaskiududes. Loogiliselt tuleb ju välja, et minul peaks sel juhul olema lihased suurema tihedusega.
  18. Võimsad jalad ???

    Steroide söönud?
  19. Toidulisad algajale

    Trenni ajal läheb 1,5 L vett
  20. Tean ühte tüüpi, kes teeb igat lihasgruppi 3 korda nädalas(põhimõtteliselt 1 harjutus igale kehaosale). Huvitav on asja juures veel see, et ta areng on olnud väga progressiivne, kuigi ta proovis igat kehaosa teha korra nädalas, mis ei andnud tulemusi.
  21. jõusaal ja pikkamaa jooks

    Kui te ei tea veel, siis jõusaal ei ole ainult loodud massi kasvatamiseks, vaid seda saab väga hästi ka kahandada. Milleks siis pikad kordused on.
  22. TÖÖTAB

    Ei tea kuidas kaera helbed kuivalt maitsevad, aga see eest on olemas müsli, mis peamiselt koosenb kaerahelvetest ja piimaga manustades on see eriti hea. T-marketis maksab pakk ainult 11.90.
  23. TERE Kas SEE normaalne kava?

    "kolmapäev 20nd seeriat õlg"- sa tahad öelda, et teed 20 seeriat õlale
  24. Mind huvitas, et kui suurte raskustega teete sirgete jalgadega jõutõmmet ja kui palju see moodustab teie maksimum raskustest. Kui keegi on selja vigastanud selle harjutuse juures, siis sooviks ka seda teade. Point on selles, et olen igalt poolt lugenud, et see harjutus avaldab suure riski selja alaosale, seepärast ei julge seda eriti teha. Vahepela proovisin teha 50 kg- see oli nagu lumme kusta. 70-90 kg tundub olevat korralik treeningraskus selle harjutuse juures (mis muideks on ka mu kükkimisraskus). Kas peaksin tegema sellise raskusega või mitte?
  25. Vaadake üle:)

    Söögikordasid ma ei vähendanud. See-eest kogust, mis ma ühe söögi korral sisse ajasin kahandasin küll.
×