Jump to content

smack

Kasutajad
  • Sisu loend

    895
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by smack


  1. Tere

    Tahtsin targemate käest küsida,et milliste harjutustega ma saaksin ennast kõige kiiremini tagasi heasse füüsilisse vormi.Olin poolteist kuud kipsis ja ei saanud trenni teha,mõtlen just harjutusi nagu kätekõverdused,kõhulihased jms ilma hantlite ja muude treening vahenditeta

    tänud

    Mis trenni sa poolteist kuud tagasi tegid siis? Ehk piisab kui sa hakkad seda uuesti tegema:)


  2. nii see ei käi.

    rumal on arvata,et enne saan maailma meistriks jõutõstmises ja siis peale seda sprindis või vastupidi.

    Vähestele on antud kõik vajalik loodusepoolt.

    Naturaalselt hea hüppevõime,kehakontroll ning muud paljud pisiasjad on nii olulised,et need kas on kaasa antud või mitte.ära ei tohi unustada ka vaimset poolt.

    jõutõstjaid ei oma üldjul vastavat kehaehitust,et sprindis kaugele jõuaks.pikad käed,jalad,laiad õlad ning kitsas puus need on ühe hea sprinteri eelduseks.

    näiteks ole sa jõuline kui tahes aga kui pole antud jalgadesse head jooksu sagedust siis suurt midagi teha siin ka ei ole.veel haruldasem kui suure sageduse juures on ka väga pikk samm,nagu Boltil.

    Ma küll pole täheldanud, et pikad, peened latid oleksid head sprinterid. Ja jalad võivad ükskõik kui kiiresti liikuda, aga kui su käed ei jõua rütmiga kaasas käia, siis ei liigu ka jalad kätest kiiremini:)


  3. Kui tegmist pole just jõutõstja,kulturisti või sprinteriga näiteks siis see max küki suurendamine ei oma mingit tähtsust siin.kükk on üle hinnatud.hea näide on usa sprinterid kes on tohutult jõulised aga tehnika unarusse jäetud.mõni anoirektiku välimuserga sprinter nagu lemaitre jookseb neist nagu postist mööda.

    Ja palju sa veel tunned sellise keharaskusega sprintereid? Kas sa üldse tead paljuga ta kükki teeb? Ja 9.95s 100 m tulemuseks on küll nadi tippspordis; vihjeks et maailmarekord on 9.58s ja selle jooksis ~94kg kaaluv mees.


  4. 1 jõutreening jalgadele võiks ikka nädalas olla ja siis ntx 2x sprinti: ühel pikemad lõigud 100...200m ja teisel keskendud jällegi kiirendusele 10....40m. Siit tulebki see probleem jõutõmbega, et miks spirnterid väldivad seda- lihtsalt tõmbab keha nii läbi, et sprinti ei saa kuni jägmised 5 päeva teha. Aga arvesta, et ükskõik kui kiiresti su jalad ka ei liiguks, kui jõudu ikka taga pole, siis sa seda keha ei tõuka võimsalt edasi. Jõud on üks põhiosa- kükk ja ntx rainnalevõtt/rebimine peaksid eelisarendatud olema.


  5. Milleks lihtne asi keeruliseks ajada mingite indeksitega (absoluutset tõde suudab nagunii ainult Keskerakonna tõekomisjon välja selgitada).. Tahaks näha, kuidas väiksed poisid massiliselt 20+ lõuatõmmet teevad aeroobselt..

    Tegin just 20 lõuatõmmet 84 kg kehakaalu juures O.o;

    Tegin isegi video, aga ei viitsi üles laadida. Hämmastas aga, et jõudsin nii palju teha, kuigi viimasel ajal ainult harrastanud plahvatuslikke kuni kolmeseid kordusi...


  6. EKs tegelikult oleks puhta soorituse ja kontrollitud tehnikaga kõigi max tulemus mitukümmend kõverdust vähem. aeglasemas,kontrollitud tempos suudan ise max 60(silmadega otse ette vaadates)

    Kiirelt ning allavaadates aga mitukümmend rohkem.kiirelt tehes tulevad ka pisikesed apsakad sisse.vahest ei pruugi tulla täisnurk ning teine kord jälle liiga sügav ning rind puudutab maad.

    seetõttu arvan,et võidu videos võiks olla kontrollitud ja mitte kiirustavavad kätekõverdused.kordusi tuleb küll vähem kuid tehnika õige.

    Õige tehnika on tglt just maha vaadates:) Ja liiga kiiresti tehes väsitab just rohkem:))


  7. Haha kusjuures ühed ütlevad, et ma olen suur ja teised ütlevad, et olen kõhna:D Õnneks see mind ei häiri, pigem pakub just lõbu. Endamisi saan alati naerda. Eriti koom on, kui soovitatakse, et peaksin rohkem sööma ja siis teised jälle imestavad, et mida kuradit ma söön, mis mu dieet on, et kas manustan rohkelt lisandeid....


  8. Vaidleks vastu. Kui sa sööd harvemini ning suuremate kogustega on see just seedimisele koormavam. Pealegi on kehal teatud piirväärtused, millest üle minnes keha enam vajalikke toitaineid ei omista, vaid laseb nö. lihtsalt läbi.

    Tihedamini, ent väiksemaid koguseid tarbides tagad toitainete pideva imendumise.

    Magu peab vahest puhkama. Minul keha ntx ei omasta toitaineid hästi ja olen terve elu väga tihti söönud, maksimaalselt 4h vahet pärast igat toitumist. Ühes artiklis oli sama nõu, mis ma enne andsin. Ja järgisin seda, õigemini pidin järgmina, kuna tööl ei saa nii tihti süüa ja tööl ostsin alati suure prae, sellest oli kõht täis rohkem kui 5h. Aga algul kaotasin ka kaalu kõvasti. Nüüd seedimine oluliselt effektiivsem, väljaheite järgi väga hästi näha ja toiduisu järgi ka. Nüüd olen jälle veidi tihedamini sööma hakanud, et massi tagasi koguda, enam pole üldse sellist näljatunnet.


  9. Sellest ma saan aru, et pikad ja peened jäsemed, aga selg pole küll mingi probleem, see on just kõige tugevam külg mul. Selja tegemisel pole ka selliseid nippe vaja nagu surumise või küki harjutamisel, tehnika suht lihtne, lihtsalt tuleb teha. Kükk ja või jõutõmme peab kavas olema, seejärel lõuatõmbed ja kangi tõmbed vastu rinda, viimasel ajal harrastan hantiliga, kuna lihased pole päris võrdsed. Ahjaa klassikalise tõstmise harjutused ka väga head seljale. Kui ikka väheks jääb, siis ette kallutades lendamine hantlitega jne. Surumist teed, siis pead ka aktiivselt seljalihastega stabiliseerima.


  10. Veel üks artikkel

    http://www.t-nation.com/testosterone-magaz...ll-guy-training

    Ise täheldanud, et kükk keeruline, aga jõutõmme tuleb naturaalselt. Surumist ei oska kommenteerida.

    Aga pikkade jäsemetega inimestele pidi hästi peale minema ühe jäseme harjutused, kui ma ei eksi(ehk siis ntx ühel jalal kükid nagu bulgarian split squat, üles asted jne)...

    ise olen 192,7 cm parimatel päevadel olnud

×