Jump to content

smack

Kasutajad
  • Sisu loend

    895
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik smack postitused

  1. Madalalaubalisus!

    Te seda laulu teate depressiivsed eesti väikelinnad...?
  2. mure .

    Ma ei saa aru, et mis nendel foorumi kasutajatel viga on?! 3 lehekülge on igaühe möla oma isiklikust elust mitte kasulikke nõuandeid naisterahvale.
  3. mure .

    Need kõhulihased ei põleta kõhu pealt rasva paremini kui mingi kükk või kätekõverdused!
  4. Väike test :)

    Ma kohe võtan oma profiili juurest koduaadressi ära:D
  5. Kuidas ennast kaitsta koera eest.

    Enne, kui järgi proovid, tee elukindlustus ära:D
  6. 15a paks neiu.

    Kas mingit parimat sõbrannat või sõpra pole kellega koos trennis käia? Siis enesekindlust rohkem ja igaüks ei julgeks kah suud lahti teha.
  7. Sest tavaline intelligentne inimene on aaria rassist??
  8. Muideks kas sa tõesti arvasid, et kui vahele jääd, et siis ei tule sadade viisi postitusi sinu hukkamõistmisest?
  9. Kuidas ennast kaitsta koera eest.

    Ma ei fantaseerigi, ma räägin sellest kuidas mul noorena juhtus! Sõitsin rattaga, koera omanikud olid koos koeraga mingi 50..100 m kaugusel minust vees ja siis järsku hakkas koer minu poole sööstma. Kui koer järgi jõudis, siis tulin ratta pealt maha ja panim ratta enda ette kaitseks, aga see pistis pea raami vahelt läbi ja pures reite. Mingi 5 minti üritasin ennast kaitsta seal ja koer ründas jälle ja jälle kuni ühed tüdrukud appi tulid. Kusjuures, kui ma oleks rattaga edasi sõitnud, siis poleks vast midagi erilist juhtunud.
  10. Kuidas ennast kaitsta koera eest.

    Aga mis siis on kui ohver on ~10 a ja saab ühel korral 10x pureda?
  11. Kuidas ennast kaitsta koera eest.

    Veer parem nali on see, et paar aastat pärast seda lasi mingi koerte jõuk tänaval ringi ja muidugi need pidid kohe minust huvi tundma...
  12. Kuidas ennast kaitsta koera eest.

    Viimati, kui mind koer ära tahtis süüa ja pärast arsti juurde pöördusin, siis mulle öeldi, et vaatame paar päeva, et kas teiega juhtub midagi ja siis teeme vastavad vaktsiinid, aga see oli muidugi mingi 10 a tagasi:P Igatahes mind poleks koer purenud, kui selle värdjad omanikud oleksid veest välja tulnud ja koera ära ajanud. Õnneks päästsid ühed tüdrukud mind ära ja just vitsaga vehkides said koerast lahti. Jalapeal oli mingi 10 hammustust, siiani isegi armid järgi. Nüüd mingi foobia koerte vastu:D
  13. Kuidas tuleb liha meie toidulauale ?

    Minu teada hüäänid pidid oma saaki elusalt sööma hakkama. Pakun, et tänapäeval loomade piinamisega nii naljalt ära ei pääse, nii et ärge hädaldage nagu loomi piinatakse igas farmis.
  14. Pullid pildid netist

    MMA-s tehakse kah sellised asju?
  15. klubi turvad

    Kui te aru pole saanud, siis tänapäeval pole turva mingine eriline põkk, kel nukid sügelevad, vaid tegemist on täiesti tavaliste inimestega. Olgu nendeks kas lapsevanemad, õpilased või kes iganes, kes tahavad oma eluga toime tulla. Ja pealegist turval pole nii, et lööb keda tahab, vaid ta peab veel pärast pika seletuskirja tegema.
  16. klubi turvad

    Jama jutt! Su fakid piirduvad ainult selle videoga. Eestis kannavad sul kõik turvad vormi ja ei peksta kedagi taga ruumis.
  17. rippuvad rinnad

    Huivtav küll, aga ma olen kuulnud vastupidist väidet, et tuleb just rinna alumist poolt treenide, mitte ülemist.
  18. Hr. Ott Kiivikas võis küll seal 11. koht alla, aga eestlaste südames on ta esimene koht;)
  19. Ühisteenused

    Valesti parkimine, pileti eest mitte tasumine ütleb suht palju inimese iseloomu kohta ja head see ei tõota, nii et vali ise kumb oled. Eks noorest peast said kõik natsi ilma piletita sõita:P
  20. kas on foorumi siis nalja tegemis koht???

    Mul on lihtsalt jäänud moderaatoritest mulje nagu need oleksid mingid treenerid, kes nõustavad treeningalastes küsimustes ja ei ütleks, et need nõuandimsed just alati õiged on:P Nii et võtan selle koha pealt sõnad tagasi:)
  21. 15..16 aastaselt kaalusin 65..70 kg ja surusin 45 kg 17 aastaselt kaalusin 72..74 kg ja surusin 65 kg 18 aastaselt kaalusin 78..80 kg ja surusin 80 kg 19 aastaselt kaalusin 80..82 kg ja surusin 90 kg 20 aastaselt kaalusin 82..84 kg ja surusin 100 kg
  22. kas on foorumi siis nalja tegemis koht???

    Nemad saavad oma tulemusi laval testida.
  23. kas on foorumi siis nalja tegemis koht???

    Kasutaja wilsoni probleemi ma vägagi mõistan- ta tuli foorumisse probleemiga ja sai vastu mingi 8 lehekülge mula, millest kokku ainult 1 lehekülg sisaldab kasulikku informatsiooni. Igal ühel oli seal vaja midagi oma elust kirjutada- kas siis oma komöödiat, seiklusi või mida iganes, aga mitte seda mis tglt vaja oli. Palun üritage teemas püsida ja kui teil tõesti tekib tahtime oma elust midagi kirjutada, siis avage uus teema. Ja kui te lahkate kellegi probleemi, siis pole mõtet suud enne avada, kui te pole 100% kindel, et te valdate seda teemat.
  24. kas on foorumi siis nalja tegemis koht???

    Rääkides kunnidest, siis mul tekib vahel selline kahtlane tunne, et kas neil ikka on mingine erialane tunnistus esitada või on neil mingi treeneri tunnistus üldsegi olemas.
  25. kas on foorumi siis nalja tegemis koht???

    Ma leian, et eintsiuse idee on vägagi leidlik, aga ta unustas ühe asja- enamus siin kasutajatest on noored kuked, kes arvatavasti ei julgegi oma tulemust mõõtma minna, kuna ta alateadlikult tunnistab juba endale, et ta on läbikukkunud ja tal ei ole mingit võimast jõunäitajat pärast foorumis esitada, vaid saab templi otsa ette, et ta on NÕRK, mida ta ka tglt on. Väike näide jõmmidest: mida kõhnem ja nõrgem tüüp on seda suurema suuga ja seda kõvem mees enda arust on. Kõik, kes tunnevad puudutatuna, palun ärge mulle näkku lööge.D
×