Jump to content

BRIKI

Kasutajad
  • Sisu loend

    618
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    3

Koik BRIKI postitused

  1. Kell praegu Poolas on 8.08 ehk Eesti ajast 1 tund maas. Tunnikese pärast suundume sööma kui kõik ilu- ja jõuprotseduurid tehtud saavad Eile õhtul pilte arvutisse laadides ei hakanud mälukaart enam fotokas tööle ning loobusin juba mõttes üldse mingeid pilte veel teha. Kuna aga hommik on õhtust targem, lõpetas ka mälukaart oma streigi ning tundub, et pikast reisit on ka tema ennast välja puhanud. Kohtunike meeting ja registreerimine algab täna suhteliselt hilja siis plaanime Białystokiga tutvuda.
  2. Tere õhtust armsad lugejad!!!! MM Team on jõudnud oma esimesse peatuspaika ja operaator BRIKI on valmis jagama head ja paremat. Ütlen kohe, et pildistamisele me sel korral aega ei raisanud sest uhada tuli päris pikk maa ja põhilised lobamokad (Egle ja mina) keerasid rooli. Siin aga väike pildiseeria... Viimane peatus Eestis Oleg einestamas Viimane peatus enne Poolat....jalad olid juba päris kanged. Ja meie tänane õhtusöök on.... tee
  3. Leedu võistlejad on väga tuntud ning BF kohta on neil ideaalsed vormid, nende puhtuses pole ma mingeid kahtluseid ka kirjeldanud. Said minu lausest valesti aru. IFBB on pühendunud dopingu vaba spordi edendamisele ning kes sellega leppida ei suuda võib valida võistemiseks teise liiga. Täna olen ma kohtunik, kuid homme võin olla võistleja. Olenemata rollist võib iga IFBB-ga seotud inimene oma kahtlustest teada anda ja selle ka välja öelda. Miski pärast vaadatakse dopingu teemaid ainult sellelt küljelt, et kedagi kahtlustatakse ja peetakse patuseks ning kui seda ei tõestata siis saab ütleja suu pihta. Mina vaatan aga asja teise pilguga. Kui sportlast peetakse patuseks siis peaks ta pigem ise tõestama, et ta pole seda teinud ja näitama oma pühendumust ausale spordile Loodan, et suutsin ennast arusaadavalt väljendada.
  4. Tere hommikust ka minu pool! Kuna eile olin arvatavasti mina viimane, kes koju sai siis ei jaksanud enam midagi omalt poolt lisada siia. Täna aga olen ilusti puhanud ning tahan ka mõned kommentaarid öelda, just kohtuniku silma läbi. Usu, et iga sportlane tahab alati teada miks ta kuskile kohale platseerus ning olen arvamusel, et kohtunike paneel peab oskama seda seletada. Mis ma siis nägin ja mida tahan välja tuua! Bodyfitness: Kuna vastasteks olid 2 leedukat ja venelanna, kes oma vormi kindlasti puhtalt trenniga saavutanud polnud olid meie Liisu ja Vitaliya väga tublid. Ma ei oska öelda täpset punktivahet kuid usun, et omavahelises võitluses oli see minimaalne. Vitaliya kõnnakust ja lavaolekust paistis väsimus ning minu kõrval istunud kohtunik märkis, et värvilised bikiinid ei istunud hästi seljas. Liisu andis endast kindlasti 100 %, kuid asi mida parandama peab on "nö" kohtunikega suhtlemise. Mõtlen selle all siis silmside loomist kohtunike paneeliga. See on väga tähtis asi! Bikini -168 cm Jekaterina oli oma kohta sel korral väga hea vormi teinud. Tubli 5-es koht talle selle eest. Kindlasti oleks ta suutnud võistlustelt medaliga koju tulla, kuid lavaline liikumine on tema nõrk külg. Naeratus puudus!!!! Teine finalist ehk 6 koht lühemas katis kuulus Juliale, kes kevadel võitis Lätis pronksi. Tema koht sõltub alati vormist. Eile polnud see just kõige parem. Tatjana jäi esimesena välja finaalist ning platseerus seitsmendana. Vorm oli kindlasti halvem võrreldes kevadega, kuid mis häiris kõige rohkem silma oli liikumine. Bikini on särtsakas ala ning T-walki ajal jäi tema etteaste teiste kõrval väga varju. Liikumine oli väga aeglane ja igav. Rohkem särtsu ja iseloomu on vaja laval näidata. Bikini +168 cm Kindlasti kõige kõvem kategooria võistlustel oli bikini +168 cm! Nagu ikka, seadis Egle selle lati veel kõrgemale ja usun, et ka kohtunikud olid tema võidus üksmeelsed. Raske on öelda hetkel, kas midagi oleks vaja muuta kuna õiged vastased ootavad alles järgmisel nädalal Poolas. Kahjuks rohkem keegi meie omadest finaali selles kategoorias ei jõudnud. Olga oli oma vormi natukene parandanud võrreldes kevadega. Kahjuks jäi puudu lihastest, mis on bikinis väga tähtis. Lavaline liikumine on muidu väga hea Aleksandra vormil jääb samuti puudu lihastest! Ma tänan kogu meie teami omalt poolt ja loodan, et nii mõnigi minu kommentaar pakub mõtlemisainet ning aitab järgnevatel võistlustel tulemusi parandada!
  5. Fitshop Telliskivi: Kui hindad kvaliteeti!

    FITSHOP ROBOSSE saabus OLIMPI kaup... UUED SHAKERID hinnaga 5,90 € Tahad saada TASUTA shakerit? Vaata siia!
  6. Mikk Raudsepp

    Uus tootesari peaks ahvatlema ka oma suhteliselt tavatu kujunduse poolest Jääme ootele sest ega ka meie ei tea veel mis tehasest lõpuks välja tuleb
  7. Fitshop Telliskivi: Kui hindad kvaliteeti!

    Kiirusta, sest kaupa jätkub vaid kiirematele! Saadaval Fitshop Robocopis ja Spartas.
  8. Fitshop Telliskivi: Kui hindad kvaliteeti!

    Taas müügil ülipopulaarsesd Better Bodies shakerid! Jätkub vaid kiirematele...
  9. Fitshop Telliskivi: Kui hindad kvaliteeti!

    Fat Burner vaid 1 euro!!!! Kui ostad kasti rohelist Fatburnerit maksad pudeli eest vaid 1 euro. Kampaania kehtib kuni kaupa jätkub! Telli ka veebipoest
  10. Fitshop Telliskivi: Kui hindad kvaliteeti!

    Täna ootame oma kliente maitsma suurepäraseid maasikaid!
  11. Tagasi uudise juurde Ennusta meie foorumis täpne mängu tulemus ja 1000 fitti võib olla sinu! Ennustus läheb lukku 1.juulil kell 21.00 NB! 1000 fitti võidab see, kes ennustas kõige esimesena täpse mängu tulemuse. Lisaks loosime ka 4 lohutusauhinda!
  12. Kuna mitte keegi ei osanud ette aimata Hispaania suurt võitu, saab 1000 fitti Kristizu ( ennustasid ainsana, et Hispaania lööb 4 väravat) Lohutusauhinnad jagunesid järgmiselt: Arx07- kast MetalPumpi Kevva- kast Athletic Fitness spordijooki Cyonara- kast Jaffat Htilga- kast punast Fat burnerit Auhinna kättesaamiseks kirjutada fitshop@fitshop.ee Auhindu väljastame 1 kuu jooksul! Palju õnne võitjatele!
  13. Paluks penalti seisu ka sel juhul ennustada
  14. Vemma Bod•ē 12-nädalane muutus

    Räägi oma treeningutest ka natukene:) Homme on juba 1 nädal möödas.........tahame esimestest tulemustest kuulda
  15. Fitshop Telliskivi: Kui hindad kvaliteeti!

    Giant batoonide järgi on suur nõudlus...... Maiasmokad Kairit ja Egle
  16. Annika Vaata oma FB postkasti
  17. Fitshop Telliskivi: Kui hindad kvaliteeti!

    Nüüd ka saadaval Olimp tabletikarbid! Telli meie e-poest
  18. Kyäni

    Nüüd võimalik tellida Kyäni tooteid otse Fitshopilt!
  19. Lõpuks sain omal neti ilusti tööle ja lisan vaatamiseks mõningad pildid enne kui pean koosolekule lippama Unekotid vihmases Tallinna lennujaamas. Alati särtsakas Egle....ka lennukis ei püsinud paigal Juhuslik kohtumine meie armsa Gerbeliga kes esindab Belgiat. Konkurente prooviti ka lõuna ajal elimineerida! Laadimine hakkas juba poes pihta
  20. Oleme ilusti hotellis ennast sisse seadnud. Kell 19.00 Horvaatia aja järgi algab registreerimine, enne seda on lõuna ja kohtunike meeting. Püsige lainel!
  21. Wohooo!!!!!!! Krissule tuleb veel pöidlaid täna hoida:)
×