Jump to content

BRIKI

Kasutajad
  • Sisu loend

    618
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    3

Koik BRIKI postitused

  1. OPEN LATVIAN 2010 - viimane osa!

    Kas varsti ka on uudiseid juba oodata ? Loodan, et kotid on karikaid täis
  2. OPEN LATVIAN 2010 - viimane osa!

    Teen siis otsa lahti Fitness naised 1. Natalia Nazarenko – Kiivikas 2. Liisa Otsus 3. Olga Aleksejeva 4. Kristina Koroljak 5. Irina Karpjuka Fitness mehed 1. Oleg Anissimov 2. Jevgenijs Mihlukovs 3.Algirdas Kubilius 4. Viktors Šarko 5. Vladislavs Maslo 6. Genadijs Drigo Bodifitness naised 1. Kristina Karaliute 2. Kati Grabbi 3. Kristina Jankauskaite 4. Kadi Rõõm 5. Vitalya Dmitrieva 6. Olga Škavõš 7. Odeta Vaišnoriene 8. Janika Jürgenson 9. Evelina Paukštyte 10. Rita Gurevičiute Kulturism juuniorid 1.Darius Janušauskas 2.Edward Oks 3.Dmitri Kostitsõn 4.Rytis Janulevičius 5.Anton Ostroglasov 6.Maksim Zavertilo 7.Dmitrijs Sobolevskis 8.Miroslav Kolosevski Klassikaline kulturism 1.Donatas Radavicius 2.Imre Vähi 3.Janar Rückenberg 4.Vitalijs Perčilo 5.Nerijus Rocys 6.Indrek Viska 7.Mihkel Jakobson 8.Deniss Novgordski 9.Ramunas Grabinskas 10.Šarūnas Burba Kulturism mehed 1.Ott Kiivikas 2.Darius Buksnaitis 3.Aivars Visockis 4.Andrei Abrossimov 5.Argo Vaible 6.Michael Ghaly 7.Jurijs Ribakovs
  3. Fitshop Sparta: "Vedel kuld"

    Pean mõni päev läbi astuma ja proovima, sest kui aus olla on peale võistlust ikka mitu ilusat kilo lisandunud
  4. Fitshop Sparta: "Vedel kuld"

    Palju nende siniste triipudega pükste ja topi hinnaks on? kui see saladus pole
  5. Fitshop Sparta: "Vedel kuld"

    Täänxxx...eks ma talitan siis nii
  6. Fitshop Sparta: "Vedel kuld"

    Aga äkki on seda Tartus v Pärnus saadaval?
  7. Fitshop Sparta: "Vedel kuld"

    Kas on müügil Better Bodies naiste topi nimega Victoria Halterneck. Siin lingil ka nähe selline, kuid sooviks sinise värviga: http://ee.betterbodies.se/sale/womens/vict...k-cactus-green/
  8. Uues Playboy ajakirjas, mis täna müüki tuli leiad jutukese ja pildid Laura (Rosin) Reisalust Head lugemist ja vaatamist!
  9. Palju õnne KIRP!!!

    Suured suured õnnesoovid tähtpäeva puhul
  10. Ma ehmatasin esimese korraga ära....mõtlesin, et mis küll selle lk juhtus. Aga väga ilus uus kujundus.
  11. EKV ja Balti Matš 2010

    2 võistlejat tuleb kindlasti veel
  12. Võistlejana oli mul au osa võtta sellisest võistlusest ja omaltpoolt kiidan kõiki korraldajaid. Eriti tahan ma tänada Otti ja Nataljat, tänu kellele võistlemine ka teoks sai
  13. Thermo Speed

    Ma kasutan ise ka neid ning pean ka tõdema, et suht ebamugavalt lähevad alla.
  14. Trikoode näited

    Sellel lingil ka palju näiteid: http://www.competitionsuits.com/index.php
  15. Ma hetkel viibin tegelikult Tallinnas Äkki siia lihtsam toimetada?
  16. Kas varsti on oodata ka pilte juurde kuskilt? Fotograafe oli ju väga palju
  17. http://www.tartupostimees.ee/?id=240070 Väike jutt ja mõned pildid.
  18. Ütlen ka suured suured tänud hea võistluse eest Imre! Palju õnne kõikidele võitjatele ning veel paremaid tulemusi juba järgmistel võistlustel
  19. Algaja kaalualandaja

    Ei mesi pole halb...kui seda ei kühvelda lusikate pakupa endale sisse. Ja mis ma veel ütlen, et hommikul peaksid sööma pudru. Ning vahepaladena on hea võtta kohupiima v kodujuustu (4% näiteks) Kui sul juhtub olema näiteks ajakiri Toit & tervis 2009 juuni number siis seal sees on näiteks Naltalja menüü. Saaksid endale mingi ettekujutuse toitumisest. Kui sull seda pole siis võin natuke vaeva näga ja selle sulle siia kirja ka panna
  20. Algaja kaalualandaja

    Väiksed soovitused sulle 1) Mine kohe trenni, pole vaja karta. Käid paar korda ja saad oma kartusest üle. Mida kauem edasi lükkad seda rohkem hirmu tekib 2) Limonaadid unusta kindlasti ära. Eelista teed(ilma suhkruta) ja vett 3) Saiakesed unusta ära( ka muud magusa näksimised) 4) Söö kana v kala ja juurvilju 5) Söö kindlatel kellaaegadel 6) Kindlasti peaks menüüd olema munad ja ka lahja juust Omast kogemusest ütlen, et esimesed 2 nädalat on kõige raskemad. Dieet kui selline sõna unusta ära. Tahad alla võtta, siis muuda oma elustiili.
  21. Palju Õnne Indrek Viska!

    Õnne sünnipäevaks
  22. Palju õnne Rait Sagor

    Õnnitlused
×