Jump to content

BRIKI

Kasutajad
  • Sisu loend

    618
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    3

Koik BRIKI postitused

  1. Kvaliteet on tõesti hea, kiitus idanaabritele
  2. Tänast ülekannet ei näinud aga homme olen kindlasti õigel ajal arvuti taga! Ei tahaks maha magada medalite jagamist sest kindlasti on sealt midagi head tulemas
  3. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Suured tänud sulle KIRP
  4. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Ma usun, et lätlased viivitavad tulemuste avalikustamisega sest sellest saab sajandi suurim lahingu võit eestlastele
  5. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Kas korrespondent Kirp on veel kuuldel?
  6. BALTIC MATCH 2011 - lisatud protokoll

    Vaikus enne tormi või siis enne medalite jagamist!
  7. BALTIC MATCH 2011 - lisatud protokoll

    Naiste Fitness 1. Natalia Nazarenko - Kiivikas 2. Kristina Koroljak Bikini Model 3. Jekaterina Smirnova 7. Olga Jakovleva 5. Vitalya Dmitreva Bodyfitness naised 1. Merike Sula 2. Esta Pilt Meeste fitness 1. Oleg Anissimov Juuniorid kulturism 3. Rainer Neemsalu 2. Jevgeni Kuzmin 4. Anton Ostroglazov 6. Siim Kelner Klassikaline kulturism mehed 1. Janar Rückenberg 3. Marti Taru Meeste kulturism 3. Andrei Abrossimov 4. Nikolai Kornõshev
  8. BF naised kõik kenad, nagu alati.....ootan põnevusega selle võistluse tulemusi. EDU!!!
  9. FIBO Pro show & expo 2011

    PRO FITNESS 1. Regiane DaSilva 2. Diana Monteiro 3. Camala Rodriguez PRO WOMEN'S BODYBUILDING 1. Helle Nielsen 2. Skadi Seifert 3. Cathy LeFrancois
  10. Esimese Bikini Internationali tulemused Vasakult: Jessica Putnam (4), Nathalia Melo (3), Nicole Nagrani (1), Sonia Gonzales (2), Jaime Baird (5), Amanda Latona (6)
  11. Minu ennustus: 1. Branch Warren 2.Dexter Jackson 3. Evan Centopani 4.Victor Martinez 5. Dennis Wolf 6.Roelly Winklaar 7. Ronny Rockel 8. Fouad Abiad 9. Toney Freeman 10. Essa Obaid
  12. Figure International tulemus: 1. Nicole Wilkins 2. Erin Stern 3. Ava Cowan Fitness: 1. Adela Garcia 2. Tanji Johnson 3. Trish Warren Ms. International: 1. Iris Kyle 2. Yaxeni Oriquen-Garcia 3. Alina Popa
  13. PALJU ÕNNE NATALIA!

    Suured õnnitlused sünnipäeva puhul Natalia!
  14. Mulle torkasid silma kohe rinnad, mis jätavad kangesti silikooni mulje
  15. Fitshop Sparta: "Vedel kuld"

    Kas banaani-šokolaadi oma maitsta ka pakute poes
  16. Veel mõningad blogid lugemiseks, kes on huvitatud sellest, kuidas valmistuvad naised võistluseks Erin Stern Felicia Romero Adela Garcia
  17. Millal alustada?

    Noh, seda minagi Kes jõuab neid kuupäevi jälgida, kui muidu ei käi foorumis kirjutamas siis ikka kirjutad sinna kus sul on midagi öelda.
  18. Millal alustada?

    Kui sa foorumit sirvid siis pole see kindlasti ei esimene ega viimane "nali"
  19. Millal alustada?

    Äkki räägi sellest naljast lähemalt. Ma ei teadnud ausalt öeldes, et sa ka fitnessiga tegeled. Äkki oskad siis mitte naljakat nõu anda, ma täitsa huviga kuulaksin!
  20. Millal alustada?

    Ega mingeid vanuse piire otseselt pole ja kategooria oleneb ikka sinu pikkusest: kas siis -163 või 163+. Kuigi ma ei tea kus kandis sa elad siis nii või naa tuleb sul leida treener, kes sind edasi saab aidata. Kui oled Tallinna inimene siis oskaks sulle konkreetsemalt soovitada, kust seda õiget leida Aga üht ma ütlen... vaja läheb suurt armastust jõusaali vastu. Ilma selleta ei saa midagi
×