Jump to content

Madis89

Kasutajad
  • Sisu loend

    2
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Madis89 postitused

  1. Tere, olen 16 aastane, ~185 cm pikk, 60 kg! poiss. Tean et pean rohkem ja tihedamini sööma hakkama. Hakkasin umbes 2 kuud tagasi jõusaalis käima tavaliselt 2 vahel 3 ning harvemini ka üks kord nädalas järgides Ott Kiivikas'e algajate kava. Kahte ala ei tee - säärtele seistes trenazööril pöiale tõusu ja pullover ( ületõmbed) lamades pingil hantliga. Pöiale tõusu proovisin nüüd esimest korda aga see masin vist ei ole päris selle jaoks mõeldud, igatahes õlad läksid kuidagi valusaks või ongi harjutuse mõte selles? Pullover on kuidagi raske ja oli meelde jäänud et see on rohkem lõpupool, olen siis tavaliselt rohkem väsinud olnud. Kas järjekorral on muidu tähtsust, kui need keretõsted välja arvata, sest nende maksimumtegemine võtab läbi. Kahte ala teen teistmoodi kui kavas: 1) Lendamine trenazööril küljele (õlalihased) asemel teen sellist asja kust peab külgede pealt kätega kokku tõmbama need "padjad" - kindlasti on ka sellel oma nimi. 2) Küünarvarte kõverdamine seistes hantlitega asemel tegin peaaegu sama asja ainult et samaaegselt mõlema käega kõverdamisel tegin kordamööda - parem - vasak - parem ... kuni mõlemaga oli 10 tehtud. Ja kas istudes ja seistes tegemine mõjutab midagi? Algul tegin istudes...nüüd avastasin et kava nägi ette seistes ja nüüd teengi nii. Kui kaua peaks algajate kava tegema? Vabandust kui taolistele küsimustele juba vastatud on, kuid ma päris selliseid küsimusi foorumist ei leidnud.
  2. Küsimus Oti algajate kava kohta

    Suur tänu vastuse eest! Võtan arvesse ja hakkan hantlitega tegema seda harjutust. Kuigi alguses ei jõudnud ma Pec-Tec'iga 4 rauaploki raskusega peaaegu üldse teha, kuid nüüd teen 5'ga mõnikord vaevaliselt mõnikord ka kergelt ära. Nii et äkki jätan ka selle harjutuse alles.
×