Jump to content

maximus89

Kasutajad
  • Sisu loend

    1 049
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik maximus89 postitused

  1. Pingutus .

    See on siis, kui vererõhk tõuseb tunduvalt.See on tavaline näiteks raske jõutõmbe või küki puhul.
  2. Pingutus .

    No värisemist näiteks on mul endal ka ette tulnud, seda selliste raskemate harjutuste puhul.Vahest isegi kätekõveduste ajal ja see on küll normaalne, silmade punaseks minemise koha pealt ei oska sõna võtta.
  3. Ülepingutuse esmaabi

    No mul küll mitte pohmelli pärast ei juhtunud, vaid võistlustel liiga suur pingutus.Selline asi ei pruugi ainult alkoholi jääknähtudest tekkida, see võib tegelikult igaühega juhtuda tugeva pingutuse korral.Ja tugeva pingutuse all ma ei pea silmas rinnalt surumist või biitsepsikõverdusi 90%-ga 1 korduse maksimumist.
  4. Ülepingutuse esmaabi

    Professionaalsetel treeneritel on tavaliselt glükoosi selleks puhuks, endalgi sellist asja juhtunud, siis anti glükoositablett mulle.
  5. Kõhulihaste treenimine . Kuuspakk

    See sõna "kompetentselt" on grammatiliselt kuidagi väga valesti kasutatud selles lauses
  6. Treening sõudeergomeetri võistluseks?

    Eraldi ikka, 3x nädalas intervallid, juba oma pool aastat olen eraldi treeninud, enne seda oli aeg 1:27.
  7. Treening sõudeergomeetri võistluseks?

    Ma ise sõuan lühemaid distantse, 500m nimelt, ma teen 3x nädalas 30sek/1min r intervalle, iga kord 15 intervalli.Aga 1000m on juba hoopis teine asi, seal sul ei ole vaja niivõrd kiirust ja plahvatuslikkust, kuivõrd juba vastupidavust ja laktaaditaluvust.Ma arvan, et vastava kiiruse arendamine ei tohiks probleemiks olla, hoopis teine asi on seda kiirust ka hoida selle ~3 minuti jooksul.Pigem sa tee pikemad intervallid ja pausid, ntx. 500m/30s r ning üle poole tunni ei ole mõtet minna.3x nädalas oleks normaalne, jõusaali pead vähemaks võtma selle arvelt.
  8. Põlveprobleemid

    Äkki teed siis ise paremad järeldused?Ootan huviga.
  9. Teie naistemaitse?

    Iga Teie vastus on mulle oluline.Ma hindan Teie kõigi privaatsust.Küsitlus on täielikult anonüümne ja iga vastus on mulle oluline.Kui Teile sobivat vastusevarianti pole küsitluses toodud, siis ma ootan huviga Teie vastust postitusena.
  10. Põlveprobleemid

    Räägitakse, et kasvamisest murdeeas võivad raksuda.Kui see pole põhjuseks, siis äkki liigesed kulunud ning pole enam midagi teha.Glükoosamiin ehk leevendaks natuke.
  11. No heaküll, kuulitõukega pole mul väga suuri kogemusi, aga niipalju ma võin omadest kogemustest väita, et surusin mis ma surusin oma ~100kg rinnalt, kuulitõuke tulemus paranes mul märgatavalt alles siis, kui ma jätsin surumise tahaplaanile (noo, tõsi küll, ei lõpetanud täiesti, tegin ikka kord nädalas) ja hakkasin tegema tõsisemalt klassikalisi tõsteid, kükki ja jõutõmmet. Ma ei rääkinud kuskil tõstjate treeningharjutustest, ma rääkisin ainult olümpiatõstmisest, mille alla hetkel kuuluvad ainult tõukamine ja rebimine.Ning need on kuulitõukajale väga head plahvatusliku jõu treenimiseks.
  12. müstika ? paranormaalne nähtus ?

    Äkki mingi magnetanomaalia?Mõnes kohas maapinnal on samamoodi, väga tugev magnetväli ja ajab kompassid hulluks.Seal kohtades sisaldab muld väga palju rauda.Ei oska muud TEADUSLIKKU seletust pakkuda, kui et sinul endal on samuti mingi magnetanomaalia, teiste elektritarvetega ei ole midagi kummalist, telefonil levi ära ei kao? Väga nõrk magnetväli on igal inimesel ja ka esemetel, mis sisaldavad rauda, koobaltit või niklit.Enamikel inimestel on see magnetväli väga väike, peaaegu olematu, tingitud väga väikesest kogusest magnetilisest rauast organismis.Äkki sul on mingil põhjusel kogu raud kehas püsivalt magnetiseerunud.Muidugi ma kahtlen, et ka selline ikkagi suhteliselt väike kogus mingit sellist magnetvälja tekitada suudaks. Teine asi mis võiks põhjustada sellist lampide ajutist kustumist on elektriväli.Inimese puhul tõenäoliselt staatiline elekter.Jällegi, igal inimesel on kerge staatiline elektrilaeng, ning seal kus on laeng, seal on ka elektriväli.Võibolla, kui inimesel on väga suur staatiline elektrilaeng, siis on tal ka piisavalt tugev elektriväli, et mõjutada elektrilisi seadmeid.Ma küll ei oska teooriat välja pakkuda, kuidas elektriväli elektrilisi seadmeid niimoodi mõjutada saaks, aga kes-teab, äkki on see võimalik.Sidekaableid varjestatakse ju samuti elektriväljade eest kaitseks.
  13. Tean paari kümnevõistlejat, nemad küll rinda ei tee.Ning ma ei väitnud, et enamuse tööd teeb ära trapets, ma alustasin reie - ja tuharalihastega.Enamus jõudu kuulitõukel tuleb ikka jalgadest ja puusadest. http://trackandfield.lifetips.com/faq/1056...tter/index.html
  14. Rinda nüüd küll kuulitõukajad ei treeni, see lihas ei ole kuulitõukajale vajalik.Enamuse tööst teevad reielihased, tuharalihased, erinevad keha keskosa - ja puusalihased, trapets.Vähemal määral ka delta ja triitseps.Ma ei näe põhjust, miks kuulitõukaja peaks rinnalt surumist tegema.
  15. oma keha raskusega harjutused - missugused?

    -See võtab ka sitaks läbi, kui korralikult lõpuni teha.See esimene harjutus siis.
  16. oma keha raskusega harjutused - missugused?

    Proovi ühel jalal keharaskusega kükki.Pakun, et 95% siinsetest foorumikasutajatest ei tee seda ära.
  17. Klassikaline tõstmine, enamik kuulitõukajaid treenib nii.
  18. Uue kava koostamine.

    Nii ja mis mul siis kahe silma vahele jäi?Ma vastasin su küsimusele, tõin omaltpoolt soovitusi, sa ei pea neid muidugi kuulda võtma.
  19. Uue kava koostamine.

    Okay, sa panid mingi kava kokku omale, mis on selle kava põhimõte, ladusid lihtsalt harjutused ritta? Kui sa teed full-body kava, siis vali võimalikult palju baasharjutusi, oma dumbell curls ja plokil allatõmbed jäta kohe välja.Full-body on massi jaoks väga hea, aga seda eeldusel, et on ikka korralik full-body kava.Vähemalt algus on sul õige - kükk, edasi kisub juba rappa. 1)Kükk 2)Jõutõmme 3)Rinnale võtmine 4)Kangi tõmbed kõhuni 5)Rinnalt surumine Teeb sul kõik lihased korralikult läbi ja harjutused on järjekorras, mis vastab antud liigutuste poolt kaasatava lihasmassi suurusele.Muidugi kui sa oskad ka olümpiatõsteid, siis saaks piirduda ainult nelja harjutusega.Korduste puhul ära üle 10 mine, pigem 4-8 ja pausid pikad, 2-3 min.Seeriaid oleks vast targem 3 teha, muidu venib liiga pikaks.
  20. Puusa ümbermõõt

    Puusaluud sa eriti laiemaks ei saa, lihaseid ka puusade väliskülgi katmas ei ole, ainuke võimalus oleks sinna rasva omajagu koguda.
  21. Kas kahjulik?

    Aga 45-minutilise treeninguga seda vast ei saavuta?
  22. Kas kahjulik?

    See vist ei puutu väga teemasse, aga äkki keegi spetsialist oskab öelda, kui kõvasti peab treenima, et tekiks rabdomüolüüs?
  23. Eelmine postitaja ütles juba pmst kõik ära, lisaks veel ainult selle, et palju süsivesikuid päeva jooksul, et taastuda pikkadest jooksutreeningutest ning ära unusta, et pikk aeroobne viib kehast ka palju soolasid ja mineraale välja, mis tuleks kindlasti peale trenni taastada.
  24. Küsimus treeningu kohta

    Tee kuidas tahad, ei ole siin mingit püha graali.Iga treeningkava töötab eeldusel, et ta ei ole irratsionaalne ning teda ei rakendata irratsionaalselt.Tee 10x3, tee 3x10, tee 5x5, tee full body, tee split-kavasid, ära ühegi juurde liiga pikalt jää, ära ühtegi liiga kiiresti minema viska.
×