Jump to content

maximus89

Kasutajad
  • Sisu loend

    1 049
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by maximus89


  1. mõnel inimesel lihas kasvabki väga raskesti, sellise inimese kehatüüp on ektomorf ja lihastes on ülekaalus aeglased lihaskiud mis vajavad kasvamiseks väga suurt stiimulit (ehk siis üle 15 korduse) ja ka sel juhul kasvavad väga raskelt, sellised inimesed on väga vastupidavad ja kõhnad ja nemad ei saagi omale kunagi suurt lihastes keha vaid nemad hiilgavad pikamaajooksudes.Kui lihas ikka ei kasva siis järelikult on selline keha lihtsalt.Aga jah muul juhul õige toitumine, vaheldus, õige puhkamine ja õige treening mis juba eelpool välja toodi.


  2. eks ta vist oleneb natuke kehast ja geenidest, kuidas on lihased kinnitunud ja kui kaugele ja ka liigeste ehitusest.Ma olen märganud et mõnel vennal ripub käsi lihtsalt sirgelt alla, teisel jälle on lihaskiud pikemad ja kaugemale kinnitunud ja käsi hoiab pidevalt mingi nurga all.mingilt psühholoogilt ma kunagi kuulsin ka, et kui tüdrukutel jõuab murdeiga kätte väga varakult ja nad on pikemad kui nende eakaaslased ja neil on suuremad rinnad, siis nad alateadlikult tõmbavad selga küüru ja rinda tahapoole, seega õlgu ettepoole ja see võib mõjutada rühti tulevases eas.ma olen seda ise märganud ka.


  3. USA südameliidu kodulehel on, et valu rinnus vasakul pool või tunne nagu surutaks südant kokku eelneb infarktile :unsure: Eks sellised valud rinnus viitavad südameprobleemidele, südame tervise heaks indikaatoriks on RHR ehk resting heart rate, mis tähendab südamelöökide arv puhkeasendis ja seda peaks mõõtma hommikul vahetult peale ärkamist, samuti peaks peale seda mõõtma ka pulssi (kaelalt on kõige parem) ja kui RHR ja pulss ei lähe kokku on südame arütmia.Ok see oli vist teemast natuke mööda, aga täiskasvanud keskmisel mehel on normaalne pulss siis 70 ja üldse normaalne vahemik inimesel on 60-100.Valul rinnus võib muidugi olla ka tuhat muud põhjust.Mul oli treenimise ajal valu rinnus ka peale seda kui ma kanepit tegin :unsure: kuna ma ei suitseta ja kopsud polnud sellise tõrvakogusega harjunud siis oli see loomulik, niiet valu võib olla ka kopsudes või siis üleüldse lihastes.

    aga see oli vaid algaja arvamus


  4. Ise olen 15 aastane. Kaalun 56kg pikkust on 171cm ning rinnalt läheb 47,5kg üles

    Nii noorelt polegi vist vaja mingit erilist kava järgida, algajate kava peaks olema lihtsalt selline kus ühe jõusaalitrenni jooksul teed lihtsalt harjutusi kogu kehale, mitte ei jaga seda päevade kaupa, et ühel päeval triits+rind ja teisel biits+selg jne.Kuna sa rinnalt ka nii vähe surud, siis sa oled kindlalt algaja :o 15 aastastel ei soovitata isegi mitte toidulisandeid võtta

    Vererõhu koha pealt, ma tean et seda tõstavad vürtsised toidud, alkohol ja suitsetamine :unsure: ei tea mis siis langetama peaks :unsure:


  5. kui vaadata näiteks Oti treeningkava seal esilehel või mõne muu tippkulturisti oma siis algul on lühike soojendus ja see intensiivsem aeroobne osa on lõpus.Kui aeroobset osa lõpus teha siis on enamik süsivesikuid kehas ära tarbitud ja organism hakkab kasutama keha rasvavarusid.Lihaste arengut see ei tohiks küll eriti mõjutada, aga kui see aeroobne osa rasva põletab siis lihased paistavad paremini välja küll.Pealegi kui enne jõusaali teha pikk aeroobne trenn siis on suur osa energiat läinud ja jõusaalitrenn kaheldava väärtusega, enamasti väsinud inimene teeb siis trenni halva tehnikaga, kuid õigest tehnikast oleneb väga palju.Aga kui sa plaanid tõesti lisaks käsipallile veel jõusaalis käia ja seda oma kava järgida siis on suht suur tõenäosus et sa treenid ennast lihtsalt üle ja rikud oma tervist.keskendu parem ühele neist.kui sa oled teinud pika jõusaalitrenni, siis käsipallis võid sa vabalt omal lihast rebestada palli visates.

    aga see oli vaid algaja arvamus :unsure:

×