Jump to content

salver

Kasutajad
  • Sisu loend

    257
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik salver postitused

  1. Mis valku osta?

    ei tasu sassi ajada komponentide erikaalusid. St et 70ml proteiini ja sama mahuga suhkru mass pole võrdsed. Ma pole küll kaalunud, kuid tean, et suhkru tihedus on sama, mis veel (vesi), ehk 70ml suhru mass on 70 grammi. Seega see 2 topsi täit on veits ülepingutatud jah.
  2. lihased

    viimases lauses tood sa ise väga ilmekalt selle põhjuse välja
  3. Küsimused

    heh, mul tuli seoses sellega mõttesse mingi selline rõve poos nagu: istudes toolil, kummardud ette ja paned käed põlvede väliskülgedele (nagu rinnatrenazööril) ja hakkad rinda treenima, rakendades jalgadega vastujõudu. Nii ei tohiks triitsepsid koormust saada
  4. Mis valku osta?

    vastupidi ikka, WGS'ga kaasas olev kulbitäis sisaldab vist ca 25g proteiini, antud juhul siis 50g Dextroosi
  5. Mis valku osta?

    ise kasutasin ka WGS'i, sai just paar päeva tagasi otsa see suur tünnitäis Vahet ju pole millega seda sisse juua. Joo erinevaid, mahlaga, piimaga, veega...vaata ise millega rohkem meeldib. Vastavalt vedeliku tüübile pane ssiis ka süsivesike sisse, mahlale pole ehk vajagi panna, veele ja piimale võid lisada, kuigi ma ise pole eriti piimaga joond. See on kõik see, mis puudutab maitset. Kui tulemusi ka tahad, siis söö treeningväliselt korralikult. Mina joon sheiki ainult pärast trenni ja seda sellepärast, et ma nagu ei viitsi mingit kohupiimasid ja muud staffi trenni vedada - tülikas, vedelikuga mugavam jännata
  6. Mr.Olympia 2006 - spekulatsioonid...

    kas keegi teab, milline TV-kanal Mr Olympia võistlust otse üle kannab?
  7. Tere! Olen jõusaalis käinud peaaegu aasta ja areng on olnud korralik...minu jaoks. Probleemid algasid suvel, kui ühes trennis vigastasin raskust tõstes kaelalihast (posit kaldega pingil hantlite tõstmine), mis valutas ca 7 päeva. Alguses ei saand kaela kuhugipoole väänata. Kahjuks mujale, kui perearsti juurde ja röntgenisse, ei jõudnud, sest vastuvõtu aja saabudes oli valu läind. Minu arvates spordimeditsiinist kehvade teadmistega perearst diagnoosis mulle lihaspinge (ehk siis ülekoormuse). Samuti on läinud ka järgmised 2 korda, kui mingit harjutust tehes käib siuke plaks lihases ja järgmine päev kõrvale vaadata ei saa. Kuid kõigil kolmel korral on isesorti lihas olnud ja harjutus, millest trauma tekkis, ka erinev. Viimane kord algraskusega tehes (pulloveri harjutus). Millest selline sagedane trauma võiks tuleneda? Sooja teen enda arvates piisavalt nii enne trenni kui ka enne igat lihasgrupi harjutust. Kas viga võib olla ka nt füsioloogiline? Ette tänades
  8. kaelapiirkonna traumad

    valu püsib ikka nii ca 7 päeva...vahet pole, kas määrin mingit valuvaigistavat salvi v mitte....viimasest sündmusest möödas juba mitu nädalat, aga kaela käänates on endiselt tunda...plaanin ikk a ühe korraliku masööri juurde minna...võibolla on lihas stressis
  9. Maksimaalselt n6rk

    Kui on motivatsioon ja tahtmine ennast vormi ajada, siis maksab liituda mõne spordiklubiga, teha koormustestid ja värgid... selle põhjal on võimalik teha personaalselt sinu jaoks treeningkava kas siis jõusaali v mõne aeroobse treeningu näol, samuti toitumiskava. Kui sa oled ülekaaluline, siis joosta küll ei soovitaks. Jõudu
  10. Sooviks natuke nõu:)

    kui sa nii kehva järjepidevusega oled ja ei taha eriti võimelda, siis soovitaks sulle nt malet v kabet mängida...need hoiavad sind vormis - vaimselt vähemalt, või lahenda ristsõnu - treenib samuti mõistust. Pärast aastast v paariaastast sellist tegevust hakkab siis ehk koitma, et ainus viis (füüsiliselt) heas vormis püsimiseks on vaja end siiski liigutada.... Mnjah, sellist treenerit ma kahjuks ei tea, kes annaks sulle sellise treening- ja toitumismetoodika, mis sisaldaks piiramatut kalorite hulka ja tegevust, mis ei nõuaks füüsilist pingutust Ainus lahendus on leida enesele spordiala, mis meeldib ja milles suudad järjepidev olla... ja sealt edasi konsulteerida juba selle ala treeneriga edasistes küsimustes. Edu
  11. teemat ajendas algatama pidev algajate arusaam, et treeningprotsessiga alustades tuleb hakata koheselt toidulisandeid tarbima, et kasvada suureks ja tugevaks. Siin olekski küsimus, et kui kaua olete, alustades alles treeningutega, (peamiselt jõutreeningud) toidulisanditest pausi pidanud??? Mina nt treenisin end jõusaalis umb pool aastat, enne kui hakkasin valgujooke kugistama
  12. väga kummaline väide profikulturisti suust.... kas biitseps pole siis väike lihas, sama võiks väita ju ka õlgade kohta
  13. Kes mida sööb ?

    päevasele tervislikule toitumisele lisaks: No1(maasikas), Whey Gold Standard (küpsise), Malto6, glükoos (Traubenzucker), Reco80(Fast)
  14. algaja

    kui rõhk on sõnapaaril "võimalikult efektiivselt", siis peab ikka kogu keha töötlema. Kõhule võid ju liht suuremat tähelepanu osutada, tehes seda intensiivsemalt või koormates teda rohkemate seeriatega.
  15. kehakaalust rohkem

    max pole ammu surund, aga seeriaid teen 10kg kehakaalust suurema raskusega
  16. kaelapiirkonna traumad

    see peaga "pinki surumine" tundub suht loogiline põhjus olevat küll, eks tuleb hakata siis lisaks muule ka seda jälgima... Kuid üheks harjutuseks oli õlgade kehitused kangiga, kui äkitselt kaelapiirkonda valu lõi. Kusjuures olin treeninud sama raskusega juba terve kuu. Võimalik, et see lihas nüüd kaldubki vigastustele. Kummaline point just selles, et need 3 traumat on tulnud suht järgemööda. Mulle on soovitatud Jaak Lill'e konsultatsioonile minna. Kas temalt võiks saada abi?
  17. Kui palju tarbite?

    imekspandav on see, et te enamus siin loete suht täpselt oma tarbituid kaloreid, milleks? Mida see näitab teile? Oluliseks peetakse jah seda, et olenevalt eesmärgist tuleb tarbida rohkem/vähem energiat kui kulutatakse, aga vaevalt see kulutatud kaloraazh nii täpselt teada on. Mina söön just nii palju, et peeglist vaadates oleks näha muutust (ja loomulikult, et ka kõht oleks täis), kui pole siis korrigeerin söögikoguseid, kuid miks ikkagi on vaja kaloreid lugeda?
  18. kuidas söögiisu suurendada?

    mul küll enam isuga hommikul probleeme pole aga kunagi kui veel oli, hakkasin hommikujooksu tegema....isu tuli iseenesest ja edasi on kõik juba harjumise asi.
  19. Probleem

    jalgade trenn muuda jõusaalis vähem intensiivseks (tee vastupidavustreeningut, mitte jõutreeningut). Aga see ainult minu arvamus.
  20. Tulemused

    minu arvates sõltub silmaga nähtav lihase areng sellest, millises vormis ollakse enne treeningute alustamist. Ja see, kes ennast igal võimalikul hetkel peeglist "imetleb", harjub sellega ära ja ei märkagi muutust. Sama on ju pikkusega.... Kõige rohkem märkad ikka erinevust kahe erineval ajahetkel endast tehtud piltide võrdlemisel
  21. esimese lõiguga võiks ju isegi nõustuda, aga väide, et praeguse kulturisti edasi antavad eeldused/geenid avalduvad järglastel samamoodi, on küll pigem ekslik. Inimesed, lisaks väliselt avalduvate geenidega, annavad edasi ka geene, mis teatud põlvkondadel ei pruugi avalduda (jäävad varju ja avalduvad nt ülejärgmistel põlvedel). Selliselt käituvad tihti geenid, mis kannavad mingit pärilikku haigust. Samuti ei saa ju väita, et tänased kulturistid on oma lihasmassi geenidega pärinud. Võib ju rääkida mingist eelsoodumusest, kuid kui paljud meist teevad selle teadasaamiseks vereanalüüse (muudmoodi teada ei saa ju), ma arvan et protsentuaalselt väike käputäis. Ja ometigi võib olla mingisugusel kondisel tüübil olemas just sellised eeldused, kuid seda teadmata ei pruugi ta neid üldse ära kasutada vaid seda võib teha tema järglane jne. Mina arvan, et geenid on üks asi, mis kindlasti loeb, kuid olulisem on ehk siiski keskkond, kultuur ja elustiil. Võimalik ju, et lõunamaine kliima ja sealne keskkond soosib tõmmunahaliste kiiremat arengut ja teatud talendi sirgumist. Teisel pool ekvaatorit saadakse ju ka varem suguküpseks....
  22. küsimus

    mis jutt/soovitus see on? Nt WDGP sisaldab mitmeid lisandeid koos, sh ka kreatiini ja valku. Ei välista ei üks ega teine teist. Kuid kreatiini mõju on suurem kasutades siiski teda koos süsivesikutega. Ja üleüldse tuleks võimaluse korral toidulisandeid vältida, eriti veel kui ollakse algaja
  23. Soovitage massilisajat.

    soovitavalt ikka pärast trenni
  24. Juurde võtmine

    inimese organism on selline isereguleeriv automaatsüsteem, mis liigutab energiat sinna, kuhu teda vaja on. Kui sa lihaseid ei kasuta, ei treeni, siis puudub vajadus lihast kasvatada. Kui keegi suudaks ajusignaale selliselt juhtida, et need stimuleeriksid lihase kasvu siis ... oleks ta ilmselt esimene kes nii suudaks (vähemasti ma pole neist midagi kuulnud ). Seega katsu ikka mingisugustki trenni teha kui võimalik
  25. ja ilmselt tuleneb lõunamaa sprinterite kiirus sellest, et pikkade koibadega kiirete omanike eest ära joosta
×