Jump to content

salver

Kasutajad
  • Sisu loend

    257
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik salver postitused

  1. Südame kloppimine

    see, viimanegi soovitus suht individuaalne (aga jah üldiselt see kehtib)...minu enamus treeningutest(jõusaalitreeningutest) toimuvadki õhtul (ca 21. 00-22.00/23.00), pärast mida pruugib mulle ainult näidata, kus on voodi, padi....ja juba magan .
  2. kaalu juurde,miks?

    kaua sa juba treenind oled?...kui ainult 1-2 nädalat, siis pole ju võimalik erilisi üldistusi kaalu suhtes teha. Jälgi seda ikka mitmeid nädalaid. Mudu on reegel ikka, et söö õhtuti vähem süsivesikuid, kui tahad alla võtta (ja tee rohkem aeroobset trenni)
  3. ettevajunud õlad

    Ettevajunud õlad tulenevad suurel määral ka eluviisist: inimene, kellel istuv töö, teeb vähe puhkepause ja trenni ei tee, ongi suure tõenäosusega selline. Igasugused treeningud parandavad tunduvalt keha distsipliini, millega vähenevad kokkuvõttes ka kõik keha "väärarengud". Seega minu arvates ei ole ühes soovitust, et treeni neid lihasgruppe ja probleem kaob. Mina olen juba 6 aastat tegelenud aktiivselt tantsimisega, kus on samuti oluline tunnetada oma keha ja millega tegeledes on rüht palju sirgem. Seega igasugune treening tuleb kasuks. Palju keerulisem oleks vastata küsimusele, kuidas saada "o" jalgadest lahti
  4. Herr Kalmus tänases KROONIKAS.

    tundub, et sa paned mehi alahindama nende vastast ... tänapäeval on ka ütlemine, et tark ei torma...ja kunagi ei tea, mis oskustega tüüp sul vastas on
  5. Mina-pildid+jutt

    tulebki tahta rohkem just senikaua, kuni rahul ollakse endaga. Palju oleneb ka eeskujudest, kellega ennast võrreldakse
  6. juua siis või mitte juua

    Ott Kiivikas joob ka enne ja ka trenni ajal fat burnerit, mis lisaks rasvapõletamisele aitab kaasa ka lihaste taastumisele L-karnitiini kaudu. Kui enam rasva pole, mida põletada, siis lihas selle joogi manustamisel vast ikka kaduma ei hakka
  7. Jõutõusu abi

    sel juhul saab madalamal olev käsi rohkem koormust ja seetõttu on mõju ka lihastele erinev...kaua ei tasuks nii teha. Variant on ka ju käsi vahetada, kord üks käsi madalamal, kord teine
  8. Liblikas

    mina üldiselt lähtun põhimõttest, et terves kehas terve vaim....ja arvan, et elektriimpulsside abil küll endale tervisest pakatavat keha ei saa. Minu loogika ütleb, et inimene areneb kõige paremini looduslike võtete abil, ehk kus kehtivad elementaatsed mehaanika seadused. Seega tööd teeb lihas siis ja ainult siis, kui talle mõjub mingi jõu õlg...see väristav liblikas, v kuidas iganes seda nimetada tuleb, seda küll ei anna
  9. ettevajunud õlad

    eks skeleti ülesehitus ka mõjutab. Selgroog teatavasti peab inimesel olema teatud kohtadest kõver, et luua piisav amortisatsioon inimese tegevustele. Minu kael on nt liiga sirge, mis soodustab pingete korral kaelavigastusi (lihaspingeid). Kas ei või ettevajunud õlgade põhjuseks olla ka skeleti vastav ülesehitus?
  10. punnitades biitsa

    mul tegi natsa aega tagasi õlg samamoodi...ise jõudsin järeldusele et see võib tuleneda vedelikupuudusest.
  11. Mina-pildid+jutt

    tundub veits võimatu jah....vabandan mittekorrektse info eest
  12. Herr Kalmus tänases KROONIKAS.

    vaadates tema veidi ebamääraselt suuri (nt mõne Eesti kulturisti kõrval) jalgu, siis tekib küsimus, kas ta üldse mahub sellisel kombel riiete sisse ära nagu meie lihtsurelikud.....
  13. Naise Kõige Ilusam Lihas?

    ...ja kui ainult seda ilusat lihast treenida siis muutub see naine küll ebaproportsionaalselt inetuks, niiet treenige, naised, kõiki lihaseid, siis on ka edaspidi teil lihast mida imetleda ja....katsuda tagantpoolt vaadates tuharalihased, reie tagaosa ja sääred eestpoolt ...ülemine osa
  14. Mina-pildid+jutt

    tere! Minul kokku niipalju jõusaali aastaid ei tule, kui olen teinud muud sporti aktiivselt. Sinu pilte vaadates tundun olema umbes samasugune...muidugi minu enda jaoks ei midagi erilist veel. Trenni teen 3-4 korda päevas kolmeks jaotatud kava järgi ja mulle see sobib. Kusjuures hea on just see, et jalgade jaoks on eraldi päev. Toitumise kohapealt on jah nii, et üritan tarbida ka kuskil 200g valku/päevas (ainus asi mida ma jälgin) ja süsivesikuid nii "tunde järgi". Siiani on tunne hea olnud nii enne kui ka pärast trenni...kahese kava järgi treenides ei olnud pärast trenni hea tunne, kuna see nagu kurnas täiega ära. Sinu valgukogus on jah ikka imeväike. Sellega nagu lihased eriti kasvada ei taha. Enne kui ise hakkasin toitumist jälgima ja sõin mida kätte sain siis ega kiita polnud....enesetunne treeningul loid ja lõpus raänk väsimus. Ma ikka tegin looma kombel trenni ka vahepeal... hetkel pole sarnaseid pilte vastu pakkuda, aga kavas on need sel suvel veel teha... Jõudu ja tervist
  15. täitsa nõus sellega, et probleemist ei tohi mööda vaadata. Ma pidasingi oma öelduga silmas seda, et igal probleemil on olemas alati rohkem kui üks lahend. Ainult, et lahendust otsitakse ühest august, ehk muudatust loodetakse saavutada millegi keelustamise kaudu. Arvan, et kõiki eluvaldkondi ei saagi vaadelda ühiselt (on ju mõeldamatu hakata kkriminaalset kuritegu seadustama) ja sport on siiski enamasti meelelahutuse (mis peaks ennekõike olema pealtvaatajatele mõeldud äri) valdkonda kuuluv ja seal midagi, mis teeb selle ala veelgi nauditavamaks, keelata/piirata, no siis tõesti on neid indiviide rohkem, kes ei mõtle sportlase tervisliku seisundi peale vaid pigem sellele, et "see raha pole seda kulutamist väärt, et seda vaadata". Mida ma tahan tegelikult öelda oma keerulise mõtteviisiga on see, et ükskõik, misasjde keelustamisega ei suudeta probleemi ju lahendada, olgem ausad... Eelnevaid postitusi lugedes olen selles suht kindlale veendumusele jõudnud. Mitte et ma üldise arvamusega nõustuja oleksin, aga minu loogika töötab umbes samas suunas nt kui F1's ei lubataks enam asju, mis takistaksid mootoritootjate tootearendustegevusi, mida on selles suunas siiani tehtud, siis julgen küll arvata, et loobuksid nad sellest sarjast ja leiaksid endale mingi parema paigutuse. Ärivaldkonnad on õnneks v kahjuks omavahel niivõrd põimunud, et lahendusi on mitmeid
  16. tere! Ütleks ka oma arvamuse sekka. Esiteks nõustun selle kontingendiga, kes arvab, et steroidide jms ainete, mis kahjustavad eelkõige enda tervist, keelustamine ei too midagi head kaasa. Kasu oleks tegelikult ainult inimesele endale, kui ta neist piirangutest ka reaalselt kinni peaks.Kasulik on ta ka "puhast" sporti propageeriva mõtteviisi jaoks. Neid üksikuid leiab vast veel, kuid need on tühised miinuste kõrval. Riiklik seadusandlus tegeleb asjadega, mis on ühiskondlikult kõige suuremad valupunktid ja dopingu teema kunagi sinna küll välja ei jõua, sest tarvitamise tõttu vahelejäänu või (mitteusutavalt) mõne kriminaalse asjaga hakkamasaanu eemaldatakse võistlustelt olenevalt rikkumise astmest ja vaevalt ta sellisel puhul dopinguaineid edasi tarbib...seega ei saa neid samastada ka narkootikumidega. Kui vaadeldagi dopinguga seotut laiemalt, siis kehtib laias laastus 2 olulist spordi funktsiooni: pakkuda meelelahutust, teha äri. Ammu ei propageeri sport enam tervislikku tegevust (praegu on selle asemel tervisespordi nime all tuntav tegevus). Oluline on üksteiusest parem olla, ehk siis "ära teha" ja sellega omale rohkem kuulsust ja raha teenida. Dopingu on sel juhul ju abivahend selleks...nii nagu on müüriladujale abivahendiks kellu , ilma milleta tema töö oleks raskendatud. Pean ausalt tunnistama, et ma pole lugenud ja ei ole ka kursis, miks hakati ÜLDSE keelustama dopingut ja sellega seoses ka aina uute stimulaatorite registreerimist. Kas keegi teab? Minu arvates saab siin olla ainult võrdsuse mentaliteet, mitte aga nt tervis. Nagu siin eelnevalt korduvalt on öeldud, on tervis iga inimese enda asi. Mina nt võimaluse korral (peaks isegi ütlema, et va. viimase häda korral) ei tarvita medikamente, mida arstid mulle määravad, sest need pole tervisele kokkuvõttes head - nad ainult ravivad sümtomeid, mitte aga põhjust. Seega kes on omale eesmärgiks seadnud head esinemised nt kulturismi võistlustel, see peabki pühitsema oma eesmärki, valimata vahendeid ja see peakski olema tema enda vaba valik, missest et see seab võistlejate vahele ebavõrdsust. Teine küsimus on see, kas iga sportlase nime taha märkida ära, kas tulemus saavutati "keelatud aineid" (sellisel juhul endised keelatud ained) kasutades või mitte....ma ei kujutaks muidugi selle tagajärgi ette, aga sellisel juhul ei peaks ka sportlane ise tarvitama lisaks keemiat selleks et neid aineid neutraliseerida dopingutestide jaoks ja testid oleks ka ilmselt odavamad. Vist suht jabur jutt aga mõtlemisainet siiski Veel mõni märkus, eelnevale. Eelmise mõtte teaostus oleks plussiks ka dopingutööstusele ja muudele teadust tegevatele ühendustele. Mis oleks veel parem kasutatava dopinguaine testimise läbiviimiseks kui võistlus ise...sel teel oleks ju võimalik teha analüüse ja saada parem ülevaade mitmete seni tundmatute toimete ja kõrvalmõjude kohta. Mitmesõnaga: dopingutarvitamine ei kao maailmast ja spordist kuhugi, ja selle asemel et tegeleda keelustamisvõimaluste otsimisega, peaks hoopis mõtlema vastupidises suunas. Ega see ei eelda, et nii peabki tegema, vaid eesmärk oleks analüüsida ka vastupidist varianti. Sest minu arust kaasneb igasuguste keelustamistegevusega palju suuremad, mitmeid kordi suuremad, kahjud (materiaalsed eelkõige). Ja kuna dopinguainete tarvitamine ei kuulu ka maailma kui ka riiklikul tasandil suuremate riskigruppide hulka, siis ei tasuks selle asjaga üldse tegeleda. See kõik on puhtalt minu arvamus ja kahju on neist, kes ei aktsepteeri teiste arvamusi ja üritavad neid täiega maha teha, häbi neile Jõudu
  17. tellimused amazonist

    Tere, Tellisin hiljuti vitamiinide kataloogi alt toote Trimineral. Selle toote iseloomustuses oli minu mäletamist mööda info ka kapslite manustamise kohta - et millal? Kas söögi alla, söögi peale, enne trenni, pärast trenni jne. Purgi enda sildilt seda välja ei loe ja enam Te nagu ei müü ka seda. Seega palun informeerige mind sellel teemal. Tänud!!!
×