Jump to content

Biitseps

Kasutajad
  • Sisu loend

    295
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Biitseps postitused

  1. Jälle mingi imeasi

    Ma arvan et ainuke asi millele ta mõjub, on rahakott
  2. Mr.Mesi 25 juubel

    Õnne ja jõudu:) Kas tuleb kõva pidu ?
  3. millega joote proteiini?

    Ikka veega ,ikka veega
  4. Ott, sulle küsimus.

    Mina isiklikult küll teen biitsepsile 2 harjutust ära ning peale seda on biitseps nii verd täis ,et hullumaja Et ega kolmandat harjutust väga ei jõuagi peale teha enam.
  5. rasvapõletajad

    Mina ei usaldaks üldse neid rasvapõletajaid:) Tee ikka trenni ja toitu õigesti ..
  6. Rasvadest vabanemine

    Kui proteiini tarbid ,siis vaevalt sa seda rasva sealt ära saad:) Pigem tuleb juurde koos massiga:)
  7. Pronkskuju

    Minu arust võiks need venelased siit eestist kõik koos oma pronks-sõduriga venemaale kaduda
  8. Poks

    On siin ka poksihuvilisi?? Täna õhtul ehk siis kohe hakkab sport 3 pealt WBA raskekaalu tiitlimats Jameel McCline ja Nikolai Valuevi vahel. Ise pakun et võidab Valuev (pikkust üle 220 cm ja kaalu 145 kg)
  9. Poks

    mustal läks vist põlv liigesest välja ja ongi läbi
  10. Poks

    On vist juba õrnalt üle saanud
  11. Kõht

    Krt selline jama ,et kõht juba mingi kuu aega valutab, käisin arsti juures ära ta andis valida ,kas lähend sondi neelama või proovin alguses tabelttidega, sõin siis ära need ja sellel ajal kui tablette sõin oli kyll parem ,aga nüüd nagu hakkas uuesti.Vahepeal toidulisandeid ei söönud, nüüd hakkasin kreatiini sööma,aga ei usu ,et see kõhuvalu sellest on. Vahest ka kõht keerab ja on lahti. Kellegil on sarnaseid probleeme siin olnud äkki kõhuga ???? Endal ei jää nüüd muud üle kui minna sondi neelama On keegi seda neelanud siit külastajte hulgast? ega see vist väga hull ei tohiks olla
  12. Kõht

    Ei no ma loodan ka et midagi tõsist ei ole , aga lähen teen selle ära jama see et ainult arstide juures pikad järjekorrad,sain alles 22-jaanuraiks perearsti juurde aja ja see veel oma korda kirjutab ju saatelehe ja siis lähen seda sondi neelama ei tea kaua see aega võtab veel,aga selge see ,et ära tuleb teha see
  13. Kõht

    no ikka
  14. Kõht

    see on kyll hea lohutus ,kui räme lämbumis tunne on
  15. Õlad

    Ise teen seda kangisurumist selja tagant spetsiaalse aparaadiga ja võtab päris hästi läbi
  16. Maailma tugevaim tüdruk

    Ma pooldan ka ,aga minu arust võiks alustada trenniga natuke hiljem ,mitte nii vara .Ja tüdruk ju ise ütles et talle meeldib raskejõustik ning tahab seda teha
  17. Musklite ÖÖ!

    Ise ootasin saatest kulturistide trenni klippe ka ikka Oleks olnud poole huvitavam kohe ,aga rahule jäin siiski.
  18. Viin

    No paarist õllest ju ei saa ära öelda:D aga viin... seda ikka palju ei taha
  19. Mis Sorti Muusikat keegi kuulab?

    DnB, Hardstyle
  20. kysimus teadjatele:)

    võid ju peale trenn ka valmis teha,ja siis kohe juua
  21. Noor Ronnie Coleman

    http://www.bigroncoleman.com/media/Begin02_LG.jpg päris normaalne olekski ju võinud selliseks jääda
  22. kysimus teadjatele:)

    vaata siit amazoni poest siis seal peaks ka olema õpetus kirjas..ise võtsin seda kaks korda päevas lisaks toidule....peale trenni aga võtsin teist proteiini
  23. Biitsepsi mõõdud

    Mike Tysonil on 55 cm
  24. Kust saab tartus..

    Ma arvan et sportlandist kuskilt, kuna pärnus on kyll sportlandis seda müüa
  25. Võistlused

    Ah et Ott siis võitis....aga kuhu see Kalmus siis jäi?
×