Jump to content

Biitseps

Kasutajad
  • Sisu loend

    295
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Biitseps postitused

  1. Kim Kold

    Ütle sa talle endale seda ,ei tea mis siis saab
  2. Arnold Schwarzenegger 60!

    Õnne tagant järgi http://www.schwarzenegger.it/gallery/musclegallery3/ga27.jpg hea selg
  3. FIFTY

    Just käis poksi trenni ja võistles ka amatöör tasemel poksis
  4. SÜÜA VÕI MITTE SÜÜA

    Kes see esimene on ? Dennis James we?
  5. Tugevam Treening

    Täiesti mõtetu video
  6. Kuidas saaks juurde võtta??

    Kõige pealt Valk=Proteiin Naisterahval ma ei soovitaks küll eriti neid massilisajaid ja kreatiini ja sellist asja süüa . Mis trenni sa siis teed sellist ,et juurde ei taha midagi tulla ?
  7. Areng ühe aastaga

    Mõni pilt sul eest ka tehtud?
  8. Orkut

    Ja mis see siis annab teile ,kui te liitute selle fitnessi värgiga seal orkutis?
  9. Rinnalt surmine ei arene

    5 kuud treeninud ja juba teed edasijõudnute kava ?
  10. Jalg ja selg!!!

    No selg on ikka ülekõige (Y)
  11. Kes on pildil?

    Nr. 5 äkki Gunter Schlierkamp
  12. Armukesed.

    VÄHEKE SIIS MUSTA HUUMORIT KA Lähevad kaks talumeest mööda maanteed. Järsku sõidab neist mööda kolm, peata jalgratturit... Üks talumees, teisele: "Tohhoo krt, mis pull see nüüd siis on!?" "Ma arvan Karla, et sa peaksid vist vikati teisele õlale panema." Baaris mehed omavahel: „Mu naine oli eelmises elus libu.” „Aga kust sa tead?” „Lõin ta eile maha.” "Isa, osta mulle suusad!" "Aga sul pole ju jalgu." "Aga võib-olla jõuludeks kasvavad?" "Sa ei elagi jõuludeni." Hiljapeale jäänud nunn kõnnib öösel kõrtsist mööda, kui uksest lendab välja purjus mees, kes kukub nunna arutult tümitama. Mõne minuti pärast, kui nunn enam elumärki ei anna, võtab mees taskust suitsud, tatistab laias kaares tänavale ja surub läbi hammaste: "Pole sa nii kõva ühti, Batman!"
  13. Armukesed.

    Minu arust on just need teised vaimukamad kui tangi omad
  14. Kevin Levrone Come Back

    Tahaks ta hetke vormist pilte näha
  15. Omatehtud kavad.

    1.Päev RIND, ÕLG, KÕHT 2.Päev PUHKUS 3.Päev SELG, TRAPETS 4.Päev PUHKUS 5.Päev BIITSEPS, TRIITSEPS, KÄSIVARS, KÕHT 6.Päev PUHKUS 7.Päev JALAD peale jalgu päev puhkust ja kava jälle otsast peale
  16. Jook enne trenni ?

    Teema pealkiri on jook enne trenni ja siis küsid ,et soovitage midagi peale jõusaali
  17. taavet vs. koljat

    Pole see Bob Sapp nii erilist midagi , oma suuruse ja jõu juures peaks olema ta võitmatu ,aga näe ei ole .Nii kui mats natuke pikemaks läheb Sapil võhm väljas ja jalad värisevad all ei pea teda löömagi et ta pikali kukuks . Aga ma ei usu küll et keegi teist siit isiklikult teab mike tysoni raha asju, leht on ikka leht. Kust ta neid narkootikume saab siis,ega need ka väga odavad asjad ei ole
  18. Pronkssõdur

    Oleks tahtnud ükshaaval neil märatsejatel käe -ja jalaluud pooleks peksta !!! Dibla on ikka dibla
  19. EKV 2007 - reportaaz kohapealt

    See kalmuse ,vähi ja ivo pilt on õige we? Kalmus oli ka seal või?
  20. EKV 2007 - reportaaz kohapealt

    Väga huvitav võistlus oli , ise käisin vaatamas esimest korda ja jäin väga rahule .Lootsin küll et absoluudi võit jääb ikka koju Pärnusse , Argo Vaiblele, kuid siiski noppis Vähk ta eest võidu ära .
  21. Mis te arvate sellest tootest?

    Kas sa ei lugenud siis toote juurest ,et alla 18 aastastele pole mitte soovitatav
  22. Söömine peale 18.00 ja hiljem

    hakkasid käima jõusaalis ning käid kohe 5-6x nädalas ??.. 2-2,5 tundi päevas..mis sa seal nii kaua teed? Liiga palju ikka alguse kohta ,ega sealt peale ületreeningu vist midagi eriti loota pole
  23. Ühe löögiga teadvusetuks?

    vastu lõuga
  24. treenitud reied

    Väga kenad jalad peaks mainima (Y)
×