Jump to content

builder

Kasutajad
  • Sisu loend

    503
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by builder


  1. heh vahepeal teema läheb körvale.......aga jah see foorum teostuse kohalt algeline ,alguses minuarust oli veel askeetlikum. aga mina olen väga rahul ,sellega mis on sest teist eestikeelset konkureerivat ikka pole. ja keegi targem voiks öelda kas mitte 2000 alguses oli see esimese versiooni väljatulek? ühesönaga teemaalgatajale, kui mind nii koheldud oleks ,ma pahameelest isegi ei suuda seda foorumit hüljata ,just selle ,et olen arvata elu löpuni sellisele alale,eluviisile(kulturism,raskejöustik) pühendunud ja ainuvoimailik suhtlus,meedia koik käib aktuaalselt ikka läbi foorumi. jah kursis saab ka lugedes fitness lehekülge voi foorumit aga siis kaob ikka see meelestatus,aktiivsus..........ära :)

    heh,imelik jutt sai,et loodan ,et osapooled ikka kokkuleppele saaksid ja natuke söbralikust üles näitaksid...........

    voimalik variant,et ainult üks osapool ju pole süüdi,eks?!jah vaatan isegi,et liikmeid juba foorumis palju ,aga eesmärk teatuid vahendeid oma töökoormust vähendada,ma ei tea,siis ma ei oleks enda suhtes aus kui oleks adminn....... mötlemisainet oleks veel,aga las teised ka mötlevad kuis asi voiks olla.......... ;)


  2. ise tund enne jöusaalulaksu olen kohvipommi alla joonud,ei midagist paha pole olnud. ja minul endal ei ole üldse kogemusi teiste inimeste segamisega jöusaalis.......... ja vahepeal ikka mind ka segatud,olen ka viisakalt öelnud :jah tean ,jah tean....... . noh kui ise sihilikult näiteks nn varastanud kordusi olen. et pikka juttu mehele küll mul aega ,miks nii voi naa on ja.......... selle jaoks on meedia, treenerid..............unistan vahepeal iseenda jöusaalist palgatud kangihoidjaga mmmmmmmmmm <_<


  3. sai kah ära ostetud ja mulle meeldis. ja üksiknumbrid jah voiksid nats odavamad olla ,arvestades,et reklaam on seal sees. ülesehitus jah pea sama ,mis välismaa Muscle&Fitness,noh äratundmisrööm olemas.aga jah pöhiline ,et sisu jääks sama proportsiooni ,mis originaal ajakiri,et ei valguks kodumaist infot liiga palju sinna. natuke häbi ,aga seda kodumaist infot nii voi naa saab meediast. aga just mis välismaal toimub ,minul endal jääb just keele barjääri töttu saamata. venekeelset ajakirja kah raske saada. et kogun juba raha uue numbri ostmiseks :D


  4. jooks 30 minti nats vähe,saan aru et tüdruk oled? (30 minti 3,5 kilti annab ikka joosta) aru ei saa,kas teed jutti siis trenazööril kah? jupitada nojah........ tee üht asja ikka korralikult. 20 mindiga sa ei tee muhvigi . noh köhulihased need jah on alati asja ette. ja toitumine kah arvata käest läinud,muud viga polegi vast. möni targem voiks parandada. jöusaal veel otsa soovitati ,noh ,ma ei tea ,paljud naised kardavad lihaskudede kasvu :rolleyes:


  5. valdur,maitse asi. mina isiklikult oleks kasvoi möne amtöör raskejöustiku-,kulturismi- voi fitnessharrastaja tegemistest rohkem lugenud. jah noh miks mitte eesti staarid ka seal oleks teretulnud. isegi mingi rammumeeste balti turniirist voiks juttu olla,kasvoi lähiajallost. jah miks mitte kasvoi lühike intervjuu Gerd Kanter jöusaalis.......... Maitse asi aga Antropovi jutt,ei tea mis seal voiks olla ,anna andeks ,Kroonika voiks sellest Copy Paste teha :rolleyes:


  6. Kui nii odavalt saad, siis telli mulle aastaks kaks eksemplari palun ;)

    Kodukal on neil küll nii kirjas: Telli Muscle&Fitness oktoobris ja saad aastatellimuse 500 krooniga. Aastatellimus koosneb 10 numbrist: detsember-jaanuar ning juuni-juuli on topeltnumbrid. Tavahind 10 numbri puhul on 799 krooni. 5 numbri tellimus sisaldab alati ka paarisnumbrit.

    (Üldiselt saaks selle koduka järgi M&F ajakirja endale kaheks aastaks tellida, makstes 500 eek aastas. Ühe ajakirja paned koheselt käima ja teise tellimuse teed alates oktoober 2009. Saad oktoobris küll kaks eksemplari, kuid see-eest on pea kaks aastat hooleta. :rolleyes: )

    nii ,kui nii arvad et 8 numbrit ainult saad,siis 62,5 krooni on üks number. et nii saan aru et kahte numbrit tuleb topelt jah?

×