Jump to content

builder

Kasutajad
  • Sisu loend

    503
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by builder


  1. 58 kilo naase kohta ka ikka kuigivõrd normaalne raskusmõju põlvedele,naise kohta. ja kui sadul meestesõbralik.siis saab paljudel sadulatel nn. nokka ´ka regullida ja toetad kätega lenksu pääle,ei kuku maha midagist :D tegelikult suurelt oleneb jooksutehnika jooksmisel.kui ikka "põrkad"kohapeal,siis ju see kahju suurem põlvedele. siis juba mõtekam põrgatada jõusaali trenazööril, kui olemas stepper. et loobuda nüüd aeroobsest,sest põlved ei kannata,oleks kõige halve valik.


  2. Oma raamatus kirjutab ta sellest päris värvikalt. Läksid paari sõbraga metsa, võtsid kangi kaasa, tegid tunde meeletuid seeriaiad kükke nii et nõrkedes maha varisesid. Pärast tulid tüdrukud söökide jookidega. Jõid, sõid, k....d ja tundsid ennast nagu võitmatud sõdalased. Nii ta on umbes sellest pajatanud oma autobiograafilises raamatus.

    jah selle jutu pääle nii mõnelgi tuleb isu jalgadega midagi ette vötta,jõudu noormehed :D


  3. esimesest postitusest küll loen nagu välja et enam teiste liiga lavadele ka ei kipu..........voi mine tea. ma ei tea ,aga vahepeal on selline tunne sees ,nende juhtumite pöhjal nagu Kalmus oleks kolhoosi pöllult kartulit (ühisvara) koju viinud. B) halb vördlus ,aga ma ei suuda sellisele mehele halba ka nagu öelda,pigem ei julge, ei ole ikka harjunud vanemat meest tänitama..........ja austus selle vastu mis ta korda oli saatnud eesti kulturismis............ulme vast,aga mina oma unistustes küll näeksin Kalmust EKFL presidendina. Seal eesotsas ei tee enam pattu............... :) heh,läks nii nagu läks...........


  4. joey,kulturismi ringkonnas jah .arnie toi selle rahva ette ja tavakodanik ei tea praegugi colemani.ja seda saab voibolla juhuslikult selle vördlusküsitlusega testida tänaval. inimese käest siis küsitakse konkreetselt pilte,videot näitamata,nimetage 9x Mr olümpiat voitnud kulturist .2 varianti. mis sa arvad ,keda vastustes enamjaolt näeb?hea küll küsitle ainult noori inimesi,arvan tulemus sama.siin foorumis loomulikult pole seda testi vaja teha.


  5. see video ammust ajast tegelikult läbi käinud. colemani nimi ma arvan 20 aasta pärast vähestel on suus.et nii videos vörrelda atleetlikku taset . noh siis arnie ikka köva mees ikka oli järelikult tol ajal.praegu ei vördleks keegi 20 aastatagust sõidukit tänapäevasega? :rolleyes:


  6. ma küll mingi ora jätaks sinna kuskile nurka,teinekord ei pane keegi seda pihta isegi,arvata see lukk oligi kellegi poolt pihta pandud.ennemgi saalis näinud et ka plokktrenazööril see va fikseerimispulk pihta pandud. lapsed lastud saali voi remondimehed kogemata kaasa vötnud oma pudinatega :D


  7. Joker ,mina eelistan seda ,et ROK rahastaks mitte korumpeerunud IFBB-d (rumal selles suhtes,kas ROK-i alla ei kuulu IFBB?) et ühesönaga koik seltskond tuleks olümpiakomitee alla,mis muidugi ei keelaks kahes liigas mängimist..........Koik läheks ROK.i kontrolli alla. IFBB las ajab oma rida ja asi tahe. NBA tähed ka ennemgi USA lipu all oma kudumaad esindanud olümpial. asi mutt.


  8. hull sõda sellest kui olümpiat mainisin :P

    ühesönaga kui ala juba olümpial,et kas arvate möni tootja ei hakkaks olümpialasi sponsoreerima? mina kui toote arendajana oleks väga huvitatud,kui teatud toote esindaja (kulturist)ka meedias (televisioon) rohkem esile kerkiks. ja ütleme nii mina ei tea kas usas kuskil mingi tasuline kanal neid vöistlusi näitab ,aga mina vist kuskil 90.ndate algul ainult euroopa siseseid mingeid etappe nägin kas eurospordi pealt aga minuarust ei näidata seda vabalt kuskilt? et kui juba pilt takka tuleb ,usun rahval ala vastu palju suurem huvi ja miks mitte ,et ka toote ,mida "sportlase" soojendusdressil reklaamin? et nägemus ,ei tea kas ulmeline aga mina olen väga viletsa kvaliteediga videosi youtube.t kasutades rahuldanud. tavainimene selle peale ei tule ja ei huvitagi kui muidugist talle eraldi ette ei söödeta. olümpia on haarav,eriti teleri vahendusel ja ekslikult kulturismivöistlusele eksinud tugitoolisportlane,kes ajas eetriaja sassi sõudevöistlusega ,oleks minu jaoks hää saak. noh kui see oleks motiveeriv inimest vaatamaks oma "kehailu "peeglisse.............noh edasi juba voib midagi ilusat veel juhtuda B)

    et noh kas see tõestus on aga meie KANAL 2 Tantsud tähtedega tõi minuarust tantsuhuvilisi treeningutele küll ja küll? voi jälle meedias keegi valetas? ma ei saa aru ,miks see ei voiks kulturismi puhul hästi möjuda. ja ala heast küljest ka näidata ja mitte kogu aeg seda mustata,sest niigi palju on inimesi on eelarvamusel et ala palju kahjulikum tervisele kui suitsetamine.................ei ole lihtsalt inimesi kes selle ilusa asja ette vötaksid


  9. Saage aru, et sellist asja ei juhtu. Seal olümpial käiksid sel juhul maailma mõistes kolmanda ešeloni sportlased, proffid paneksid dopingut rõõmsalt edasi. Ei laseks nemad ennast sellest häirida, et poole väiksemad kolleegid mingit konnatiiki omavahel jagavad. Toidulisandite firmade patroonideks jääks endiselt keemikud ja tegelikult ei muutuks midagi ! Testitavate liigas poleks publikut ega sponsoreid ega ka mitte avalikku huvi. Pro liiga jätkuks samas vaimus ja puhas liiga sureks hoopis välja, selline on tegelikus.

    Kui tahate puhast sporti- aga palun, hakake maletajateks !

    See jutt on täpselt nii naiivne nagu rääkida, et kõik profikulturistid on saanud nii surteks puhtalt või et kingitused kuuse alla tuuaksegi jõuluvana ja päkapikkude poolt B) . Või uskuda midagi sellist, et Estonia läks põhja tormise mere tõttu :P . Puhas sinisilmsus, ei muud.

    natuke ennatlik möttekäik. selge see,et praegune profileer ei kao kuskile . seda küll,et poks ka ei ole olümpiaalana nii väga nauditav. aga ikka asi plekitakse kinni,et ala ära ei kaoks. asi on põhimõttes . samas ,ei tea et mõnd ala välja kohe suretatakse sihilikult. ja kui öeldakse mehele maailmameister voi olümpiakangelane,siis praeguses majanduskriisis voib viimane variant rohkem kaalukam olla,kuna ROK selge see midagi suretama ei hakka,aga lisatiitleid maailmale esimese variandi puhul ? jah aga Kanter voibolla uhkusega läheks sinna kopka eest,vaevalt naiste teivashüppe kuninganna.Et ühesönaga see va praegust profileeri ma arvan juba praegu teatud isikuid on möjutanud?

×