Jump to content

builder

Kasutajad
  • Sisu loend

    503
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by builder


  1. See silt juba reedab sisu. Et arvata proovin ka ära, aga kipun arvama, et kui Rimi tellimusega, siis tehtud vöibolla venest ostetud litsentsiga lätis. Et odavamalt välja tulla. Ziguli vist Maxima- s liitristes plastik putlites müügis? Muideks lätis ikka väga head ölutit kah tehakse.

    See oli vist mingi kampaania hind, mida nägin Rimis, kus žiguli õlu hind on hetkel pandiga 9,50 .-

    Pole kahjuks seda maitsnud aga kindlasti proovin lähipäevil ära - Retro ikkagi ju !


  2. Sattusin juhuslikult lugema ja üht meest tean, kel peaks sama jama olema. Tema väitis nii, et oli kunagi suurema raskusega endal ölga vigastanud, kas siis ilma sooja tegemata voi midagist muud, ei mäleta. Aga arvan, et senimaani see mees piinleb, voibolla saan kunagi kokku, küsin üle.

    Tere!

    Olen treeninud 2,5 kuud ...kaalun 88,5 kg ja rinnalt surun 80 kg...

    Mul selline mure et vb suruks isegi rohkem aga vasak õlg lööb tuld kui suurmaid raskusi proovin...Milles asi???


  3. Üks hea asi selle lehega on see, et vanasti kui foorumi päises neid menüüsid klöpsasid, siis ta viis fitness.ee avalehele. Nüüd ikka viib konkreetsesse kohta. Minuarust voib tolle koduka avalehe täitsa ära kaotada. Asja völu oleks see, kui meil siin lihtne ja mugav toimetada oleks. Loodan, Beta versioon avalehest praegu testimisel ja testijad saavad Fitte takkajärgi. Mul see esimene päev proovida, aga need vähesed fittid, mis saaks, annetaks vast lehe arendajatele.


  4. See mere ääres suplemine, andke andeks kui palju maad sa pead lippama, et vee äärde jöuda? Voi hakkad kallast raguma? Muul kui olemas, siis teine asi, aa asi siis voib ohtlik olla, kui laine ka körge. Ja saunast hüpata on jah mönus aga talisuplusest on asi väga kaugel, sest keha viiakse tava temperatuurini. Aga ise olen ikka külmalt sisse läinud ja keha temperatuuri lastakse nats alla. Pärast välja tulles on sooja efekt olemas teatud ajaks, keha on rõõsa. Tunnete eufooriast ei saa rääkida, ise peab läbi elama. Saunas käik seda tunnet ei tekita, et natuke teema ongi sellepärast körvale kaldunud. Ja lume puhul tahke ainega, keha jahutada ikka raske.


  5. Sealt ei loe välja, et nõu oleks andnud. Mees ise peab teadma, mis raskusega hakkab kükkima. Ütlen ausalt, sidemte kohta suurt midagist ei tea. Ütlen, kasutan neid tund järgi. Soojendus ikka ilma olen teinud, siis sidemed peale pannud just selleks, et hiljem valud põlvedesse ei tekiks. Olen ilma ka teinud suuremate raskustega, aga on juhtumeid, et valu jääb pölvedesse. Kükid ilma sidemeteta suurt hullu pole, aga endale on ikka päris raske just säärte sirutamine plokil. Minul lööb seal ikka päris ilusti pinge pölvedesse. Suuremal raskusel pean eraldi pehmenduse veel säärele panema. :) Üleelmine postitus jah mainis, et vaja rohkem lugeda,mis kirjutatakse treeningute kohta. Öige, aga isiklikult teen erandeid kirjutatu kohta ja üsna tihti rikun reegleid sihilikult, minule pakub see vaheldust ja annab treeningutel .........noh energiat voi nii. Algajana loomulikult peavad reeglid paigas olema ja treeneri sõna ikka kövem, kui meie mula siin.

    Sellist küsimust võiks tõesti pigem saalis treeneri käest küsida.

    Olen ise head nõu saanud. Ise ka jalapressil põlvi rindade vastu ei lase, kuna mul läheb ennem selg kumeraks ja see pidavat olema suht ohtlik sellises asendis punnitada. Isiklikult küll tõstevööd või põlvesidemeid ei kasuta selle pärast kuna nad aitavad raskusi suurendada, vaid pigem tervise pärast.

    Nägin hiljuti kuidas üks jõusaali-tont aitas ühel algajal kükkida. Jättis talle sama raskuse peale, 80 kg. Kutt oleks pidand pikali käima, värises ja tudises ning selg läks kumeraks. Täitsa hull kui sellised kipuvad nõu andma.


  6. "Maitse üle ei vaielda"

    Et asi selles, et sellel ei olegi maitset, jooge vett. Pigem joo siis Saku Valget, aga mitu mitu aastat turul olev sama jook on uude pudelisse pandud ning naksti hind lakke pandud. Enamus jooke alguses on meeleteu hinnaga.


  7. Argo enda huvides paneks antud teema lukku. Kui antud juhtumit ju ei oleks olnud, siis need süüdistused üksteise vastu oleks ära jäänud. Samas kunagi oleks see nii voi naa arvata juhtunud. Siin ei julgegi enam suhelda, peab tekste privaatsönumitena saatma asjaosalistele. B) Siin juba vist välja käidud, et voiks ikka asjaosalised kokku tulla ja rahulikumalt üksmeelele jöuda. Kuskile metsikusse kohta, kus meedia kätte ei saaks. Aga pole ime kui Marek siin vaikselt teeb uue filmi tsenaariumit? :lol:


  8. Praeguse kava järgi lendamine ette ära vahetada kere ettekallutatult hantlitega "lendlemine" vastu ei tuleks kõne alla? Paneks siis trapetsile õlakehitused ka esimesele päevale enne jalgu?

    Jah sobib ja teine päev väga koormav polegi, jalgu juba mainisin, mis jääb " treeninguta", aga teine päev ise teeks biitsepsi enne, siis alles lailihase peale. Ja üleüldse jalg ja selg nende harjutustega jääb kindlasti unarusse, ütlen ausalt, sa ju ise näed, ühtegi sirutajalihasele harjutust pole ja esimesel päeval oled juba "surnud" kui kükki hakkad tegema.


  9. Et ise vahetaks öla harjutused triitsepsi omaga. Sest siis saad trapetsiga ühte head harjutust teha( kere ettekallutatult hantlitega "lendlemine"), sa ju tahtsid öla tagumist osa arendada. Nojah, seal mitu mitu pöhjust miks öla harjutus ei sobiks, aga samas oleks vahelduse möttes seal ka teda proovida hea. Ja noh sul jald ei paku huvi, ise teeks jalad ennem, siis alles rinna.

×