Jump to content

builder

Kasutajad
  • Sisu loend

    503
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by builder


  1. igalühel ma vaatan oma toitumiskava.mina tavaliselt nii,pärast trenni kohe vöimalikult köva süsivesinikurikas toit,koos väikse valgu protsendiga. isegi kui järgmist söögikorda ei tule sel püeval(magama minnes) aga muidu mina ikka löpetaks öhtusöögi suure valgukogusega. ööseks pole mötet süsivesikuid ju järada. need sis minu osalised pöhitöed


  2. jah sissepoole ikka! alguses on ebamugav ja väikeseid raskusi saad panna ( tavaliselt on selle jaoks konk voi konksud ketaste riputamiseks keha külge ja konks ise läheb tõstevöö külge ) muideks kui ma ei eksi see on scotti harjutus,legendaarset Scotti ikka nii mõnigi teab


  3. olen proovinud,naaberriigist sai ostetud,jah tükka ega tagasi juba,sis oli kuskil kilo hind 200 krooni kanti , ükskord sai ka suur pakk ostetud,umbes 5 kilo vist oli . kui ma praegu selle karbi keldrist üles leiaks ja lahti teeksin,uskuge mind,see kraam lõhnab samamoodi nagu aastaid tagasi. energiat taastab hästi ja see 4000 ju kaloreid näitabki vist,aga jah venemaalt saaks veits odavamalt.

×