Jump to content

builder

Kasutajad
  • Sisu loend

    503
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by builder


  1. jah ma erand ,ma ka kunagi tegin kükke , toestus kandade al ja ei tunne puudust selle teostamiseks. ju sis vast oleneb inimese iseärasusest kah,mul isegi kuskile valu kandade juurde ei löö ja kannad küll ei kipu üles tulema ,sügavkükis jah annab veits tunda,aga sügavkükki ei tegi millal kasutasin


  2. riitusruumis jah.......... poisikesed ,kuked checkivad........ ja eelmiseid postitusi lugedes arvan küll,et loeb ikka küll ,et kas inimene on huvitatud oma kehalise vormi pärast voi mitte. jooksuga voi möni teine ala kah ikka väärtustatav. mina arvan ,et igaühel voiks sportlik huvi millegi vastu olla ( füüsise). ja imelikele beibedele soovitus ärge tulge jöusaali meeletult löhnastatuna ,minu trenn sis rikutud ,mehed ei tule ju suitsuga jöusaali!! pervertsused jöusaalis jätta !


  3. ma neid va pehmendustega ei ole näinud ,aga ma kujutan ette ,et nad tänu ömblustele kaua vastu ei pea,ise sis pead neid pehmendusi tagasi ömblema.nad jah vöivad kindlasti mugavad olla. tean isegi pehmendustega kindaid,paras pask. nike omasid olen näinud,andke andeks ,säästukas ostetud ratturi kindad peavad kauem vastu!


  4. aksel ma arvan et need 22-sed seeriad ikka 1-3 kordust vast,ühesönaga max raskusega ikka ja jöudu ikka ka annab.ull mees peaks olema kui 8-12 kordust peal ja 22 seeriat! sis ju ühe harjutuse saadki teha!ja sellise kordustega jah massi ei tule kergesti kui liiga kaua niivisi jätkad


  5. sis normaalne ma mötlesin juba et ussid köhus voi midagist :P pane jah täiega pärast trenni ,suurem kahju vast siis kui just ei saa energiat tagastatud. vöibolla süsivesikuid kah vähe manustad peale trenni,ühesönaga vale toit valel ajal voib olla .ja seda pead juba mujalt lugema.


  6. mul ka tavaliselt just peale trenni selline värk et tund aega pärast söömist lähen uuesti külmkapi juurde. tavaliselt ongi nii et kui ikka korralikult trennis pöletad sis ju kuskilt seda tagasi vaja. ühesönaga süsiveskud mul sis peale trenni hulka vötan sisse ,tunnike pärast seda juba veidi valgurikkamat. kui sul kogu aeg selline tunne sis ei tea küll midagist öelda


  7. esimest postitust lugedes oli küsimus,et miks taastumisaeg nii kaua kestab.et ei tekiks üleväsimus ,nagu mentzer viitab sellele .tema variant sis 5-6 päeva tagant .sis pea 2 nädala pärast sama lihast....

    ühesõnaga kui see taastumisaeg väiksem ,sis ikka nii kergesti raskust juurde ei pane

    ah jaa sai mainimata mis raskused tegelikult mängus on. neid harjutusi tuleb negatiivse amplituudi harjutuste puhul kasutada kahte abilist kuna ,positiivse teevad abimehed ära. ühesönaga lased suurt raskust endale rinnale kukutada ja usu mind see on töesti tappev!! ikka vötab korralikult lihase läbi. mul see jama jah ei ole kogu aeg treeningpartnerit vötta. ühesönaga pole imestada miks nii suur taastumisaeg on.mina olen proovinud ja ikka kui järgmine päev rind nii vallus nii vallus ,sis loomulikult ei taha isegi teisi harjutusi neli päeva teha

×