Jump to content

builder

Kasutajad
  • Sisu loend

    503
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by builder


  1. muideks paljud nn.loomaarstid vötavad seda näitu üsna töena ja ma ei imesta kui möni tibla ajal töötanud ja veel praegugi olev loomaarst hakkab nöu andma kasvoi herr kalmusele ,kuidas ikka rasvast hoiduda ja kuidas tervislike eluviise harrastada.mina olen sellist loomaarsti juba näinud.


  2. nu kui väheks jääb,siis ,tee teist kava ,aga antud kava on ette nähtud teatud tulemuste saavutamiseks. et keegi ei käse ju sul seda kava kasutada,tee oma kava ja ütle,millised on tulemused.

    Tere!

    Küsin siiasamma teemasse, ei hakka uut teemat selleks tegema. Näppisin tööriistade alt surumiskava ja ei suutnud kohe kuidagi aru saada sellest.. kuidas see kava siis välja peaks nägema?

    Näiteks see..

    1.nädal 6x2 80% 80

    mida see 6x2 endast kujutab? tahate öelda et kuus seeriat 2 kordusega? sellist asja kuulen-näen küll esimest korda.. samuti ka teisipidi oleks imelik kaks seeriat kuue kordusega.. väheks nagu jääks..

    igatahes loodan et keegi oskab mu dilemmale lahenduse leida ;)


  3. vat kui hää,sis ütlen talle et see ei ole siis selle kukke kannusega seotud antud tablettide manustamine! ta jah tellis need tallad ära ja kannab ja seda ka teab et puhkust vajab aga jah ei tea kes neid tablette siiis soovitas ,aga nad asja ette ka lähevad,ta ju raskem inimene ka :D nu pöletiku vastaseid tablette ka vist vötab,ot aga neid voibolla ei tohi koos vötta? ;)

    Kukekannust Arthrostopi või Litoziniga ei ravita ja ennetamisel ka ei oma effekti, need tooted on siiski liigese kõhredele mõeldud.

    Kukekannuse raviks kasutatakse põletikuvastaseid tablette, ennetamiseks tuleb kanda sobivaid jalanõusid ja ortopeedilisi sisetaldu, samuti anda jalgadele puhkust pikaajalisel seismisel.

    sidekirme vigastuse tagajärjel põletik ehk fastsiit on kukekannuse pöhjustaja eks?et pöhiline on suur koormus ja traumad antud piirkonnas? ega seda vist mingi ravimitega ära ei hoia?


  4. alma piim vist oli,sinses pakis.head kogemused. tere piim juba värske kuupäevaga peaaegu vana,aga see sinises pakendis olen piima joonud realiseerimisajast 3 päeva hiljem ja maitse erinevust küll ei ole


  5. heh vaatasin ja mina oma last küll selliselt ei kõnetaks. seda va varajasest treeningut ei hakkagi kommeteerima,sest seda tehakse igal pool,üsna levinud nähtus. lapsed isepäini isegi võivad selja ära lõhkuda.pigem parem kui lapsed selliseid asju ikka isa ema järelvalve all teevad,kui salaja


  6. ega jah ma ka õnnelik et nüüd usa ja lääne tooted täitsa vabalt saadaval, ei tea kuis suurlinnades 6-7 aastat tagasi oli,aga pidin ise üle piiri käima ja tooma üht-teist ja siis ka kartsid,et keski piiri peal ei kargaks ligi ja ära ei konfiskeeriks kaupa,erilubasi ju teatud ainetel oli tol ajal vaja teatud toidulisanditel. vat ei ea,rääkigu keski sellest vene piiri ületamisest voi sealt tellimisest, kui hull seal see asi on?


  7. SCORPION sa ikka paned hästi,natuke vaata ka mis see 4 kopatäit sisaldab!! 42 grammi seal vaid valku!!!! mina arvutasin küll välja,et kui 4 kopatäit paned,sis jah 10 korraks ju jätkub,natuke loogilist mötlemist vaja


  8. 105 kilo sinu kohta üldse pole palju,ülekaaluline kohe mitte Mike Mentzer-i "utoopilist" treeningut void kah lugeda kui mingii teine variant ei istu lingid siin amazon-is olemas ja küll saad igasugu asju katsetada, kunagi ikka leiad õige,aga mitte enne kui õige toitumise leiad


  9. ah vaidlete siin.........tegelt kui sa ei ole va seda särki enne kasutanud voib ka varaint olla ,et nõrgem mees kes seda kasutab voib sind üllatada võistlusel,olgugi et ise ka särki kasutad. TANK suht poolenisti nõus ,et vaja abimeest ei ole treeningutel,kuid mitte alati ei saa ikka sa olla kindel kas sa suudad veel ühte kordust.nu kui abimeest pole siis ju hea kui "varastad" . muidugi seda korduseks ei loe aga mina kasutan ja arvata paljud teevad sama ,et piirideni viia.........

×