Jump to content

builder

Kasutajad
  • Sisu loend

    503
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik builder postitused

  1. VAADAKE JA IMESTAGE!!!

    marek jah juba kirjeldas olukorda. olen ka vahel ostnud massilisajat ,proteiinii......,noh toidulisandeid.ja möni ikka on sellise suhtumisega,et tegu keemiaga. nu jah näo ilmest ,kui räägid toidulisandist,on ka aru saada, et umbes mees mis sa siin räägid avalikult keemiast.koige hullem inimesed ise ei tea,mida söövad. ja eriti naljaks on see ,et kardetakse suitsetamist maha jätta,et lähen paksuks.kahju ,selliseid inimesi on väga palju,vähemalt minu ümber. ja möni on isegi selline kangekaelne ,et vastab,et 1 suits päevas isegi hää pidavat olema tervisele. ah ..........ma ütlesin ,jah kui meeldib siis meeldib,mulle ka meeldib sportlik olla.........
  2. Tugevam Treening

    eks ta laps olegi aga olen pea et keskeas mehi umbes selliseid nilbeid asju näinud tegemas. natuke ebamugav siis küll on
  3. küsimusi

    ot a siis olid teised kasutaja nimed ka? ma ei imesta kui ma selle teema siin algatasin,ei mäleta ju
  4. küsimusi

    mis sa jamad! miks siis liitunute kuupäevad (liikmete foorumisse registreerimiskuupäev) hakkab alates 2004?
  5. küsimusi

    kui norida veel siis 2001 aastal ei olnud plaanis kellegil seda foorumit isegi teha. 2004 vist oli see. aeg arvata oli alguses valesti seatud
  6. küsimusi

    kurrat matti ,kah ei pannud tähele
  7. küsimusi

    ütleks kohe et google abiks http://www.google.ee/search?hl=et&q=%D...+otsing&lr= aga midagi asjalikku leidsin http://www.steelfactor.ru/trening/154.html et kui midagi teistele ka huvitavat siis miks mitte ,ott voiks selle linkide alla panna? ja ma ei imesta kui vaid paberkujul tellitav antud variant,eestis ka vist venekeelseid vast ei ole enam müügil aga riiast kindlasti void saada et ott soovitas vaadata kas sees kuskil koduleht kirjas ,ma kunagist vaatasin,aga ei olnud, voibolla uuematel numbritel on aga kahtlen. ja ei imesta et antud ajakirja ei ilmugi,sest M@F on venekeeles olemas. palun,telli aga http://www.bodybuilding-shop.ru/magazine.html
  8. Sooviks abi

    sidemetest arvata abi pole aga randme enda puhul see toimib . voibolla on asi teatud harjutuses,mul kunagi vöttis kunagi randmed ikka kohe alguses nii läbi kui tegin rinnale kangi üsna laia haardega,vahel teen aga jah hoidun. sul voibolla ka miski selline harjutus voib olla .ja sama svigastus ei paranegi kui terveks täitsa ei ravi
  9. Sooviks abi

    puhkust käele oled proovinud?
  10. Naiskulturistid...

    meessoost isikud käivad aeroobika trennis,seda vaatavad osad mehed naised pölglikult. et mis see sinu asi mis ta teeb? vaatad ja pilkad neid naisi aga samas mees vöibolla käib L..-des ,et need tüdrukud tip -top,nojah väljastpoolt ainult
  11. kuidas on õigem teha?

    et nagu selle et kordinatsiooniga raskusi? kui tudised ja kardad kukkuda,laia haarde puhul pea vöimatu ja maapinnani vähem maad. et aru ma ei saa,kas tulemus on tähtis vai mingi edvistamisega tegu ,et mingi mees proovib veel plaksu ka lüüa ülemises asendis kätega.ennemgi selliseid eputisi nähtud ,kelle tulemus(korduste arv) tegelikult allapoole arvestust.kuskil siin foorumis oli link kah kus erinevates asendites tegi noormees käteköverdusi ,noh tegemist ikka ju treeninguga oli.aga jah vahelduse möttes voib treeningus seda plaksutamist ka teha kui ikka mingi rekord vaja püstitada ja igapäevane harjutaja
  12. Marko Savolainen enne ja nüüd

    ma tegelt ehmusin ära,ei uskunud,et nii hullult vöib komistada
  13. kuidas on õigem teha?

    kordused tulevad ikka samad
  14. Jooksmine

    ära muretse,sul selle 54 sees rasva ka ja iga kilo mis juurde tuleb on sis enamus lihasmass. loe ületreeningu kohta ka ühtteist ,seda pead rohkem kartma
  15. Kuidas saaks juurde võtta??

    ma jälle pakun,et voibolla naisterahvas vägagi energilise iseloomuga ja tänu sellele ei suuda koike tavatoidust kätte saada? isegi kui töökoht ,mis vötab viimsegi sinust,siis ju teada..............voibolla tütarlapsel ei olegi aega treeninguga tegeleda .
  16. Hea videokompilatsioon

    jah videot vaadates ,sain poindile pihta,murumetsal tugevad jalad!! sellel mehel video peal kodutöö tegemata,jalad üldse ei tööta. voibolla kui jalad vormis siis saaks ju rohkem ka tösta rinnale ,vot kuis üles kätele saaks,too juba teine asi
  17. IT-ta sama mis vene algusajal ajakiri "atlleet" -ita. sain siis muretsetud lektüüri naaberriigist muscle@fitness venekeelset versiooni .et praegu väga öpetlikku ikka lugeda internetis,sest paberkujul eales siia eestisse ei jöua ja see amazon.ee oli ikka köva asi küll,mis tehti. just foorum ja portaal ka ikka koos poe ja uudistega. keegi targem voiks öelda,ega foorumit kindlasti sellelaadset ju ennem polnud? jah sellesuhtes arvutisöltlane olen minagi ,mis teha kui nälg info järgi
  18. ma olen marek-i mötteviisiga täitsa päri. noh selle suhtes,et isegi vene ajal ikka selliseid lõnguseid ju ei olnud, kes sihitult poodide ees töllerdavad, aga praegu ju vaatad umbes sellise pilguga ,kas tegemist vargaga voi töesti hullu inimesega. no kindel pole aga arvata laseks endal kuuli pähe kui pool elu nii mötetult saatnud oled. ole siis kurat kodus ,aga mitte ära tule korralike inimesi häirima oma lodevusega poe ,kasiino, turu ette ,noh ei tea kus veel neid prussakaid veel on. köige hullem ju enamus noored ,mitte joodikud ja penskarid. ma ei tea kui tallinnas on aga väikelinnades tulevad alaealised tavalised poe ette ja ootavad kes suitsu voi viina ostaks .kedagi ei süüdista ,aga kas mitte koik kodust ei hakka?jah teame,tore isa ja ema,aga arvata ema ja või isa silma kinni hoidnud selles osas,sest ühiskond selles osas salliv ja politseil ju vaja tegelda veidi kaugemale jöudnud ja "haritud" noortega.
  19. kui veokid sind ei koti ära vaata!

    ikka kotib küll!!!!eestis sellist raketi moodi asja ju pole ot aga eestis vist käis kunagist mingi selline veok?
  20. Jooksmine

    mul ka on selline probleem olnud kunagist.liiga suure tempoga arvata jooksed.ja alguses kahtlustasin pimesoolt. aga tempot pead ikka rahulikult töstma iga trenniga ,mitte kohe täiega.
  21. MP-KOLME MEES.

    pean teemaalgataja sönu öigeks,et vihale ajab küll,aga kuidas inimesele seda viisakalt öelda on teine asi. kui jah aru ei saa, ju siis peab jöusaali peremehega rääkima,et puhatakse mujal. suur probleem on mobiiltelefon. colemani rövedad karjatused saalis on palju meeldivamad kui mingi beibe imal jutt moblasse. asi selles,et kui keegi su treeningu sellise suhtumisega ära rikub ,kas tegemist on jöusaaliga? raske on jöusaali omaniku nahas olla aga teatud isikutel sinna asja ei ole ikka,kui isegi pärast märkuse tegemist häiritakse teisi kodanikke. varsti tullakse mingi kuradi kaasaskantava telekaga ka jöusaali?!mina ju ei tule mingi laste körinatega sinna saali ja seeriate vahel panen vahepalaks möne etenduse. olge viisakad,ärge mängige saalis klouni!
  22. Õnnitlused Kiisu - Miisule

    palju õnne!
  23. Põlveprobleemid

    sant vast siis valmis kui arsti ette kirjutusi eirad. asi vast ajutine ju?
  24. Põlveprobleemid

    sääre jaoks ei olegi suurt raskust vaja ,isegi ühe jalaga kuskil trepilt pumpad neid,seegi piinab hästi. no ergomeeter ka hää aga täitsa köverasse vist ei maksa jalgu lasta.sest seal tömbega voib paras koormus ju pölvele langeda. ag mina küll miskit suurt ei tea soovitada
  25. Alaseljavalu

    jah sama rääkis mulle samuti too noormees,see tükk aega tagasi oli ,nüüd meelde tulema
×