Jump to content

jrx

Vanad Olijad
  • Sisu loend

    4 563
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    17

Koik jrx postitused

  1. Ei saa isegi BAV-i täis

    Tean, ammu loetud ja oma FBis jagatud, aga teemaalgataja ütles ise, et subjektiivselt kartul ei sobi. Pakkusin alternatiivi.
  2. Jorgen Matsi

    Aitäh kõikidele pöidlahoidjatele nii saalis kui ekraani ees! Heh. Naljakas, et sõrmel oleva tätoveeringu unustasin. Ilmselt sellepärast, et see pole minu jaoks tätoveering vaid tõesti on midagi teistsugust. Mis siis? See võiks olla üsna ilmne kui asukoha peale mõelda ... ... (Okei, veel üks vihje: mu abikaasal on täpselt samasugune)
  3. Ei saa isegi BAV-i täis

    Siis söö neid rohkem
  4. Jorgen Matsi

    Küsijatele - tätoveeringutel taga ei ole mingit süvasümboolikat. Panda on lihtsalt lahe Ja miks tiibadega? MIKS MITTE? See asi, mis rinnal ongi lihtsalt graafiline element. Osa sellest, et ise ennast kujundan. Nii seest kui väljaspoolt Eks varsti tuleb võibolla juurde ka midagi. Aga pakilised uudised - vastasevahetus 48 tundi enne matši ja leian end täiesti uuesti situatsioonist homme puuris. Loe täpsemalt Postimehest.
  5. Jalasivalik algajale

    Kindlasti proovi Vibrameid enne, kas istuvad hästi ja siis osta. Ise soovitan küll neid, jõusaalitreeninguks väga mugavad, arvan et kui sulle just sellised rohke liikumisega treeningud sobivad siis on need veel ekstra head. Kuna osaled pigem sisetreeningutel, siis ma vaataks minimalistlikemate mudelite poole - nt Sprint või isegi Classics mis rohkem lahti ja hingavad. Lihtsam jalga panna ka.
  6. Ei saa isegi BAV-i täis

    Bataat? Porgand? Peet?
  7. KMI

    Indiviidi tasandil on KMI ebatäpne. Enamik siinse foorumi aktiivsetest sportlastest-kasutajatest on ilmselt KMI järgi ülekaalus. Ma ise olin ka päris pikalt Näiteks sellel pildil: Nüüd sellise vormi juures nagu SIIN NÄHA on mu KMI üle 24, aga alla 25
  8. KMI

    Loe esimene postitus uuesti läbi Ma küsin kõige olulisema küsimuse - kas sa oled enda ja enda eluga rahul? Kas sa arvad, et KMI muutus pakuks sulle suuremat rahulolu / elukvaliteeti? Kui jah, siis kuidas s.t. mille täpselt see muutus paremaks teeks?
  9. Jorgen Matsi

    Edevuse laat, millesarnast mina oma teemas veel seni korraldanud ei ole Õhtul oli igav ja siis tegime mõned pildid tavafotokaga tavavalguses. Esimene pilt on täiesti pingutamata tavaline seisak nagu herr Marxengel Vend Vähilt palus, teised pildid on pingutatud lihastega, aga poseerimisest ja "pumpamisest" tean ma täpselt nii palju nagu ma Vend Vähi piltide pealt olen "õppinud" "Tavakaal" on hetkel 68-69 kg vahel, pildil on kaal ca 1-2 kg sellest madalam, pikkust on 168 cm. Et vaadake siis, milline "MMA füüsis" välja näeb. Lähen joon nüüd oma 0,5 l piima + FAST Protein Block šokolaad + magustamata kakaod + kaneeli + beeta alaniin kokteili. Päriselt ka. Head õhtut kõigile, homme võib vaatama tulla Tasku keskuses kell 18.00 milline väljanägemine selleks ajaks on Ja ülehomme siis juba RAJU!
  10. Ei saa isegi BAV-i täis

    Klassikaline. On arutelus vastandlikud arvamused - kaloreid liiga vähe vs kaloreid liiga palju. Arutelu on täiesti pooleli ja siis lihtsalt valitakse üks. Aga katsetamiseks on üks ilmselt sama hea valik kui teine hetkel Ma lisaks julgelt (kui mugavus probleemiks) vähemalt ühe paki (400 g) külmutatud aedvilju (aurutatud pannil väikse võiga või juustuga, maitsestatud maitse järgi) kuskile päeva peale (st omaette toidukorrana või mingil söögikorral lisaks). Muudatus kaloraažis minimaalne, muudatus üldises pildis täitsa arvestatav.
  11. Jorgen Matsi

    Mind ei ole ei enda ega teiste norskamine häirinud ka nooremana. Olen erakordselt hea unega. Mistõttu veega trikitamine enne kaalumist on ekstra tüütu sest ca nädal aega tuleb öösiti 1-2x WCs käia...
  12. Jorgen Matsi

    Ühest huvitavast asjast unustasin kirjutada seoses kaalulangusega. Mitmeid aastaid tagasi sain trennis nina korralikult lömmi. Korda pole lasknud teha, kuna ennast liigselt ei sega ja enne spordiga lõpetamist ei näe nagu mõtet. Siiski - just sügiseti-kevadeti (aga mitte ainult) on olnud eriti õhtune hingamine takistatud. Üks ninapool ikka kinni ja norskamist öösel korralikult. Kõik uuringud sai tehtud ja hapnikuvaegusesse öösel ei jää, aga endal ebamugav ja norskamine segab teisi Nüüd 10 kg kergemana - probleem peaaegu täielikult kadunud.
  13. Jorgen Matsi

    Ja-ah olen praegu ikka pisem kui 6 Raju tagasi Amatöörist profiks minek toimub sellel hetkel kui keegi on nõus sind profimatši võtma. Selles suhtes mina tegingi kohe oma esimese profimatši. Polnud selleks selgelt valmis ja õnneks soomes lubati pärast amatöörides võistelda, kuna see oli nö mitteametlik profimatš mitmes mõttes. Nüüd reeglid palju rangemad, üldiselt liigutakse proffi siis kui amatöörkogemust korralikult all ja sportlane ise ning tiim nõus, et nüüd on õige hetk.
  14. Priibe Blogi

    Kõhna poiss hakkab tüsedakostüümist välja ronima
  15. Jorgen Matsi

    Panda on võistlustel alati kaasas 3 päeva jäänud. Naljakas on see ala, jupp aega valmistud selleks, et maksimaalselt 15 minutit (ja võibolla palju vähem) võistelda. Energiat on internetti panekuks jäänud vähe. Väike haigus lõikas eelmisel nädalal sisse viimasesse ettevalmistusnädalasse, aga mis siis ikka - 10 aastat juba valmistutud ju. Möödunud nädalavahetuseks oli palavik läinud, enesetunne normaalne ja ohatis näost taandunud. Parim asja juures - niipea kui tundsin end haigeks jäämas tõmbasin kaloraaži uuesti kõvasti üles, aga kaal kukkus edasi. Viimaseks võistluseelseks nädalaks on see täiesti normaalses kohas ja üldises lõikes olengi nüüd igapäevaselt 10 kg kergem kui eelmisel suvel, millele lisanduvad loomulikult spetsiifilised kaalumiseelsed protseduurid. Kaalumiseelsel päeval (ehk homme ehk neljapäeval) algab täitsa erirežiim, aga üldiselt sain täna veel 3x päevas süüagi Hommikul 600 g aedvilju ja 300 g kodujuustu - korralik kõhutäis. Lõunal 100 g Lindströmi kotlet ja 70 g kana kintsuliha Õhtul 400 g aedvilju ja 1 muna võiga ja 3 viilu kanasinki Vahepeale olen veel limpsinud natuke maapähklivõid ja kookoserasva. Pole paha eks? Seekord tunnen tegelikult, et taluksin rangemat toidu piiramist (mis viimased 1-2 nädalat enne võistlust tavaliselt olen teinud) palju halvemini. Ilmselt on asi selles, et keskmises lõikes on defitsiidis päris pikka aega oldud ja rasva% ikka madalam kui ei tea kui mitu viimast aastat. Igapäevaselt lisaks olen tarbinud FAST beeta-alaniini (heauskselt:), FAST Omega 3-e ja päevadel kus rohkem liigutamist ka FAST Intrat. Kaalumisjärgselt aitab taastuda ikka FAST HPR. Homme teen ilmselt endale taas 1-2 Protein Blockiga kokteili ka. Üldine olemine on veider selles suhtes, et nii mõnegi koha pealt olen vana rahu ise, aga teise kandi pealt ängi ikka on. Seetõttu on hetkel sisenemisloo valik jäänud pidama sellisele ägedale klassikale: Kes tahab võib siit sõnu lugeda, siis võibolla mõistab veel paremini
  16. Muretsemine muudab kõike hullemaks Alustuseks vabaneksin sellest.
  17. Keegi võiks Tanelile õhinapõhiselt PR-nõu anda. Hetkel on ta ise asja väga palju hullemaks teinud nii enda kui terve valdkonna imago suhtes (kuigi, tõsi, lühiajaliselt on ilmselt piisavalt inimesi, kes ta hetkel rahahädast välja aitavad).
  18. Vend Vähk Peab liikuma!

    Elus on nii palju kontrollimatuid muutjaid, et N=1 eksperimentidega kobame kõik paljuski pimeduses Tähtis on osata hiljem lihtsalt lahti lasta ja uuesti katsetada.
  19. Lihasvalu peale trenni

    Kusjuures venitamine EI aita treeningjärgset lihasvalu (DOMS) vähendada
  20. Priibe Blogi

  21. 3 kuuline rasvapõletus Blogi

    Rasedus on üks suur erand ju igatahes. Ei tea, kas mehed enesetunnet paremini oskavad hinnata, aga päris mitmed toitumisspetsialistid hindavad naiste ainevahetust keerulisemaks kui meeste oma ja uuringud ütlevad, et naistel võrreldes meestega on ca 5-6x suurem söömishäirete risk.
  22. 3 kuuline rasvapõletus Blogi

    Ilmselgelt ei olnud sina ülekaaluline meesterahvas kaalulangetuseks mõeldud dieedi algfaasis.
  23. 3 kuuline rasvapõletus Blogi

    See ongi see, miks kaalunumber eesmärgina väga hästi ei tööta, eriti pikaajaliselt. Kirjutasin sellest hiljuti natuke oma mitte-Fitness.ee-blogis.
  24. 3 kuuline rasvapõletus Blogi

    Ma ei muretseks praeguses faasis liiga kiire kaalulanguse pärast kui enesetunne on hea. Pigem valmistu mõttes selleks, et ühel hetkel on platoo, et see psühholoogiliselt ei häiriks ja loobuma ei paneks. Kaloraaži on mõtet tõsta ikka siis kui enesetundes mingi muutus.
  25. Priibe Blogi

    Aga see "lisastress" tuleb sellest, et sa mõtled, et oled teinud midagi halba. Toitu ei tohiks klassifitseerida mustvalgetl "hea" "halb" "rämps" "tervislik" "paksukstegev" "kõhnakstegev" jne jne. Sellisest jaotamisest tuleb ainult häda.
×