Jump to content

jrx

Vanad Olijad
  • Sisu loend

    4 563
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    17

Koik jrx postitused

  1. Rasva põletav supp

    Kuidas sa enda makrosid loed siis;)
  2. Jorgen Matsi

    Veedetud väsitav nädalavahetus koos sportlastega Soomes brasiilia jiu jitsu mesitrivõistlustel, kus FAST oli üks suursponsoritest:) Olgugi, et ise treenerina, vaid kaasas olin seekord, siis koju tuli ikka üks kuldne medal. Homme juba pikemalt ja koos piltidega:)
  3. Maitsvad proteiinipulbrid

    Oi ma alles nüüd avastasin, et see on minu poolt aastaid tagasi loodud teema ja ei mäletanudki, et sellist valku ka kunagi kasutatud:)
  4. A-kujuline keha ja jalad ilusaks

    Kohane vist taaskord kasutada seda pilti:) Vormis jalad ja tagumik on ilusad.
  5. Kas naiste absoluudis pannakse järjestus kilode või Wilkside järgi?
  6. joey, ei ole toit vale ega evolutsioon vale. Evolutsioon on aeglane ja tagasiulatuv. Progress on olnud liiga kiire. Meie "loomulikud" instinktid toidu suhtes ei ole praeguses keskkonnas lihtsalt enam adaptiivsed.
  7. Jorgen Matsi

    Õnneks või kahjuks on sinised silmad mööduv nähtus ja sel korral neid pildile jäädvustatud ei saanud. Ükskord (see võis olla äkki aastal 2007?) juhtus aga hoopis NIIMOODI (vt. pilt) ja olgugi, et endal polnud sellest häda midagi, siis enamik inimesi kes nägid, olid ikka pisut šokeeritud. Ei teagi, et kui praegu ka midagi sellist juhtuks, et mis tunne klientidel või tudengitel oleks kui sellise silmaga psühholoog või õppejõud vastu vaatab:)
  8. Pro series workout shock

    Iseenesest beeta-alaniiniga on selline lugu, et teda ei pea saama nii palju, et kihelema ajaks. Aga Workout Shockis on muude asjade doosid paigas, nii et see kihelus on suhteliselt välistamatu. Aga jah, midagi kahjulikku või ebanormaalset selles ei ole. Mõnele sõbrale saab aprillinalja teha sellega, et ou, proovi mu spordijooki:)
  9. Jorgen Matsi

    Õnnetusest möödas kolm nädalat. Koormus on ikka väga madal, õues on ikka talv. Õlg läheb paremaks, aga mitte nii kiiresti kui sooviksin:( Väikesed kerged treeningud on tehtud, saan teha maasvõitluses spetsiifilisi vastupanuga positsioonisparringuid, püstimaadlust ja poksi veel mitte. Esmaspäeval lähen esimest korda tai poksi proovima - pean ise treeningut läbi viima ja siis tegutsen lihtsalt ühe käega:) Kuna koormus on maas, siis toidulisanditest võtan hetkel ainult FAST Omega3 kapsleid, sest see on selline igapäevane teema ja samuti tsink-magneesium kompleks ja ka lisa-D-vitamiin on ka igapäevaselt menüüs. Muud tunnen, et hetkel vaja pole, sest toitun üsna vabalt, kaal püsib ja ei stressa selle pärast hetkel. Peaasi, et matile tagasi saaks ja arengu jälle käima.
  10. Loeng läks ka täitsa vahvasti kuigi paljust oleks tegelikult võinud veel rääkida:)
  11. MMA eratreening

    Ega Tallinnas mujalt kui 3DTreeningust sa õpetajaid ei leia. Samas GARANTIID selle kohta, et ühtegi vigastust ei saa ükski treener sulle anda EI TOHIKS - kes seda lubab ei ole pädev treener. Ahjaa - soovitan kuulutuse visata üles raskesport.ee foorumisse.
  12. Fast HT-R

    HT-R on taastumise koha pealt kogemuslikult parim lisand, mida olen tarbinud. Kui teen 2 trenni päevas, siis tuleb see appi.
  13. See GABA asi on keerulisem natuke jah:)
  14. Katseloomade näide ei päde selle pärast et ühe inimese kassid on valivad? Selline loogika teeb minust kurva kutsika:( Alustada võiks sellest, et kass on üks väga halb loom, kellega inimest võrrelda.
  15. Seal tuleks asi vastupidi keerata, et SINA võtad teise taldrikutäie samal ajal kui Aafrikas lapsed nälgivad:)
  16. Evolutsiooniliselt on see isude asi BS. Me teame seda, et katseloomad söövad ka ennast paksuks, kui neil on toitu, mis on rasvarikas, süsivesikurikas ja mitmekesine (selles mõttes et erineva välsimusega). Ma olen üsna kindel, et keskmine caveman, kes oletame on just ühe lihatüki järamise lõpetanud ja siis PÕMM ajamasinaga McDonaldsisse satuks sööks selle lagedaks, mitte ei ütleks, et "Äkää, mul ei ole isu, sest kuna ma olen eluaeg ainult nii õigeid asju söönud ja praegu on mul kõht täis, siis ma rohkem ei söö." Psühholoogilised ürginimese toitumisstrateegiad ei pruugi olla automaatselt adaptiivsed tänapäeva ühiskonnas.
  17. Jorgen Matsi

    Tundub, et jooksuhooaja avamisega on küll üks aprillinali. Saab võibolla hoopis suusahooaja taasavada! (Ei see ei ole vist mingi vabandus, Raju korraldaja Ott tiksub küll õues iga ilmaga)
  18. Jorgen Matsi

    Jama värk. Õnnetusest on möödunud peaaegu 2 nädalat. Eelmisel nädalal suutsin juhendada Ülikoolis kaks praktilist praktikumi, aga see oli ka kogu trennitegemine üldse. Kasutasin meelega strateegiat, et ei võtnud trenniriideid kaasa, et ennast matilt eemale hoida. Ette näidata vaikselt juba sain. Võimlen õlga niisama, harjavarrega ja POWERBALLi kasutades. Täna tegin esimese asja, mida võib juba nimetada kergeks trenniks. Matil üldiselt käib kõva võistlusteks valmistumine - seekordse RAJU sportlased on jõudmas tippvormi, maasvõitlejad valmistuvad Soome lahtisteks MV'deks brasiilia jiu jitsus. Hetkel tundub, et mulle jääb sellel võistlusel taustajõu roll, sest peale tänast kerget trenni on õlg jälle valusam ja trenni ajal teatud liigutustest ja asenditest pidi ikka hoiduma. Plaanin alustada jooksuhooaega, aga praegu on teatud põrutuse korral ka veel õlg valus, seega ootan veel pisut. Eelmise aasta poolmaratoni ajaga ja enesetundega ma ikka üldse rahule ei jäänud, kui põlved kannatavad, siis võiks uuesti proovida. Reede-laupäev sai käidud Orissaares treenerikoolitust lugemas. Kui ise sporti teha ei saa, tuleb teisi õpetada:) Minu valdkonnaks olev spordipsühholoogia on küll viimasel ajal meedias kõvasti kõmu saanud, aga seltskond oli väga tore, positiivne ja kaasa töötav. Minul oli kindlasti huvitav - ma loodan, et kuulajatel oli ka. Kohtumisteni!
  19. Ma ei tea, milline reaalselt on viimase postitaja füsioloogia-alased teadmised, aga viimasest postitusest need küll kuskilt välja ei paista. Mis asjad need antioksüdandid sinu meelest on?
  20. Fitshop Telliskivi: Kui hindad kvaliteeti!

    Oh sa raks kus on alles marketing:) Ma sellise nimega toodet vist lihtsalt ei julgeks juua.
  21. Rasvaprontsent / Sangad +pildid

    See postitus on naljakas:)
  22. Algaja, kaalus juurde.

    GOMAD - Gallon of Milk A Day. Väga laialdaselt maailmas soovitatav massilisamissoovitus. Tuunikala alternatiivina soovitan proovida sardiine:) Väikesem ja ohutum (raskemetallide mõttes) kala, head rasvad, odavam.
  23. Jorgen Matsi

    Möödunud nädalal õnnestus esmaspäeval anda üks kobe püstivõitluse trenn taas, õpilased on tublid - juba oskavad liigutada käsi jalgu täitsa erinevas rütmis. See on asi, mis mulle endale veel kohati suhteliselt raskesti tuleb. Teisipäeva hommikul läksin taas MMA Raju võistlustiimi treeningule. Seekord oli teemaks maadlemine ja maasvõitlus ja sinist silma uuesti hullemaks saada oli võimalus üsna väike. Trenn oli hea - olen viimase aja olnud maadluslainel üsna palju ja areng on olnud tuntav. Sain suure osa ajast treenida Ott Tõnissaarega. Paraku lõppes see hea trenn sellega, et ühe õnnetu heite käigus kukkusin õlavarrele nii, et veel 5 päeva hiljem on iseseisvalt riietumine veel valus rääkimata mingist trennist. Sai ära käidud ka traumapunktis, kõik luulised struktuurid olid terved. Vastuvõtvaks arstiks oli endine trennikaaslane, kes mind ootejärjekorras märgates kohe arusaadava näoga mulle naeratas. Aga nii tema kui ka üks tuttav füsioterapeut ütlesid, et rotaatormanseti vigastus ja puhkus ja kerge võimlemine on ainus ravi. Ja nüüd ma siis trennipausin siin juba viiendat päeva
  24. Edu Rück. Sa oled Eesti spordiajaloos ainulaadne nähtus ja lugu kõige positiivsemas mõttes. Ja selline lugu, mis on ühel või teisel moel inspiratsiooniks inimestele, 90% kelle inspireerimisest sa kahjuks ise kunagi otseselt avalikult ei kuule või otsest kasu ei saa. Aga võibolla seda enam imetlusväärsem see on.
×