Jump to content

ronija

Kasutajad
  • Sisu loend

    227
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik ronija postitused

  1. Pullover

    no siis on 6ige
  2. kava!

    Noh osta proteiini pulbrit ntks mingi 80% konsentraadi, saad valkudega asja korda, söö päeva jooksul ntks kartulit, riisi, makaroni et sysivesikuid ammendada.. maisihelbeid ca 75g sysivesikuid 100g kohta. Vaata ka siia http://adsl2153.estpak.ee/dieet.php www.musclegaintips.com
  3. toitumine...

    Jah peaksid ostma, saaksid oma kysimustest kiiresti lahti ja jätkata asjaga 6ieti
  4. Mis mind hirmutab :S

    Jalgade t6sted vastu kangi rippes, tundub hea olevat. Keegi veel m6nda väga effektiivset harjutust oskab välja tuua?
  5. kõrvad lukku

    keha soojusega vaik läheb soojaks ja sulab nagu tropiks vm. v6in ka eksida
  6. Mis mind hirmutab :S

    Ega noh k6hulihastest ei tahagi palju korraga teha tahaks vähe hästi korralikult ja v6imalikult 6igesti see et ma artikli juba yles leidsin aitas mind palju http://www.zone.ee/kwartiklid/artikkeltreening3.htm
  7. Mis mind hirmutab :S

    Ma vaatasin praegu terve amazoni artiklite kogu läbi, et leida see k6hulihaste artikkel :S ja kui olin selle läbi käianud tuli meelde, et on yks teine tore koht, kust see artikkel pärit oligi siin see on http://www.zone.ee/kwartiklid/artikkeltreening3.htm see on see samune jutt kus räägib kordustest ja et 6ieti tehes ei jaksa palju ja nii edasi..
  8. Mis mind hirmutab :S

    Keegi v6iks m6ne konkreetse näite tuua harjutusest ja tehnikast. 20 - 25 k6hulihast ja rohkem ei jaksa oleks päris tore juba
  9. Mis mind hirmutab :S

    pff kusjuures midagi erilist seal vaadata polegi
  10. Mis mind hirmutab :S

    Nu k6hulihaseid teen nii et ikka selg sirge ja l6ug mul rinda ikka ei puutu Kvalitteetsusest ja korralikkusest - ma yritan, aga raskused kuluvad siiski väga ära ja praegu hakkangi m6tlema, et ehk on selg liiga maas arengust v6rreldes k6huga. Harjutus mis mulle veel muidu k6hulihaste juures meeldib ja harjutustepangast v6etud on see sellili maas jalad seinal nagu istumis asend käed kukla taga ja t6stad keha annab tunda hästi ja vot seda ma palju teha ei suuda mingi 30 vb ja siis on tunda suurt suurt pinget. Pacman vabanda minu v6hikklikust, aga mis on staatilised harjutused? K6hulihastega nii, et ma ei tahagi neid l6pmatuseni pikalt teha :/ ei tundu 6ige nagu kas siis lahenduseks v6in muidu lugeda selle, et v6tan paar raskust nii, et suudan maksimaalselt ytleme, et 50 kordust teha? Tank sul on selles suhtes 6igus, aga ma ei olegi täiesti kindel kuidas täiesti 6ieti teha :S Amazonis oli kord artikkel mingist kulturistist ja tema viisist k6hulihaseid teha ja tema märkis ka ära et kvaliteetselt maksimaalse amplituudiga ja midagi veel ja et isegi kogenud kulturist ei tee siis yle 25 korduse vm.. hm peaks yles otsima selle artikli, praegu ise ka ei usu oma s6nu liiga hea tundub
  11. Harjutused

    Kas keegi hea inimene v6iks mulle loetleda m6ned t6eliselt head harjutused alaselja treenimiseks. K6ike kuulan heameelega mis seotud alaselja seisukorra parandamisega
  12. Mis mind hirmutab :S

    selline teema on ka, et nagu tunnen suurt pinget ka seljas tehes k6hulihaseid, kas siis asi v6ib äkki olla selles, et pink pole kyllaldase kallaku all, et k6hulihaseid korralikult teha v6i ei olene asi yldse kallakust?
  13. Harjutused

    no seda seljasirutused ma teen aint et pukil - mida ma kohe tunnen m6juvat hästi. ( kasutan lauda selleks ) J6ut6mme on teisel päeval lisatud.
  14. Harjutused

    Muidu see nädala kolmas päev on nagu seljale, aga ma olen j6ut6mbe sisse lisanud teisele päevale ja see on mul asenduseks jalapressile selja sirutus, kang seljal ettekallutused, Keretõsted need proovin kindlasti ära aga pulloveride jaoks mul ei ole ei hantleid ega mugavalt head kohta kus teha Peab vist leiutama veidi
  15. Harjutused

    mida vähem masinatega seoses ja vabade raskustega tegemist seda lihtsam mulle, sest pole ligipääsu masinatele :S Harjutustepank kyll aga ma ei tea sealt vaadata missugune täpselt alaseljale on! Asi on selles, et ma tahan kaks harjutust kavast välja vahetada - meestele treeningkava jaotatuna kolmeks, kolmas päev kaks viimast harjutust -, aga ma ei tea millega ja alaseljale tahaksin v6imalikult pingelisi harjutusi, et korralikult seda kurnata
  16. Küsimus?

    Sama l6uat6mbamis probleem siin Muidugi mul ongi seljaga probleeme
  17. kaal

    Mind lihtsalt huvitaks, kui palju keegi dieeti pidades ja trenni tehes kaalust juurde v6tnud on nädala, kahe v6i kuuga.
  18. Valk+süsivesikud

    Kuid kas selline asi oleks okei, kui valgu sheik ja sysivesikud saan näiteks maisihelvestest?
  19. Toitumiskava :)

    http://adsl2153.estpak.ee/dieet.php www.musclegaintips.com Kuigi jah saaks ehk hakkamagi, kuid isegi algajana tean mujalt kuuldust, et tasuks ikka proffesionaali s6na kuulata kui v6imalus tekib siis mina kyll telliks juba kaua kaua jamanud selle dieedi asjaga ja ma arvan, et ainus mis puudu jääb ongi proffesionaali koostatud kava, et näeksin oma vead ära.
  20. Asi siis selline, kasutan praegu amazonist v6etud kolmele päevale jaotatud treeningkava. Pikkus 186cm kaal 72 kg. Yritan päevast proteiini u. 160 g juures hoida (alles lyhemat aega), palju ma sysivesinike peaksin tarbima ? P6hiprobleemiks on tegelikult see, et tahaks teada kui ma harjutustepangast v6tan endale m6ne lihasgrupi treenimiseks lisaharjutusi ntks. trapetslihasele, k6hule, rinnale, kas see oleks siis lihtsalt rohkem kasu mulle v6i kavale juurde pannes pingutaksin lihased lihtsalt yle? Muidu nagu oleks tore kindlustada, et kui trenni tehtud siis ikka korralikult ja kui keegi viitsib siis v6iks veidi aeroobsest trennist rääkida, palju seda peaks vastukaaluks, et vastupidavust hoida ja kust ma yldse infot aeroobsete harjutuste kohta saaksin? v6i on see niisamalihtne, ratta selga, ujuma v6i jooksma=?
  21. Selge, harjutusi juurde pole vaja. Yritan algust siis selgemaks teha. Praegusel treeningu perioodil yritan v6imalikult 6ieti toituda, proteiini u. 2 - 2,2 g kilogrammi kohta päevas. Kui palju sysivesinikke ma peaks tarbima?
×