Jump to content

ronija

Kasutajad
  • Sisu loend

    227
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by ronija


  1. v6i alatreening vm. Mul oli ka selline kamm, et vahest l6i nagu terav valu sinna piirkonda ( mitte sydamesse <_< ) ja kui hingad siis on valus väga valus! Hingasin siis aeglaselt kuni valu alguseni peatusin kui kadus siis t6mbasin kopsud rahulikult nii täis kui sain ja valu läinud.

    Minu arvamuse kohaselt tekib see asi kui su keha on asendis millega ta harjunud ei ole vm. Rinnalähedased lihased ei ole vb treenitud ja keha on tundlikum painutustele ja sellistele asjadele? Mul igastahes prob läinud. Arstilt sain lihtsalt sellise vastuse, et kasvuperiood. Keha kasvab (see oli teismeliseeas, aga ehk on ka lihasmassi kasvamisega v6imalik). EKG'd ja asjad olid m6ttetud, k6ik oli tip-top.


  2. Noh ma olen palju abi kysinud ja seda saanud ja pole häirinud kui m6ni viskab vahelduva nalja vahele, ma sellepärast kyll nii vihane poleks :)

    Foorum on foorum ja ma arvan, et neid naljategijaid on igas foorumis ja ega siingi pääsu pole. Muidu arvan et siin kehtiks ka teismelise ja ema poliitika <_<

    Mida rohkem ema keelab seda rohkem lapsuke tahab ;)


  3. Oi eile ma keskendusin NIII kuidas suutsin tehnikale, v6tsin asja ylimalt rahulikult keskendunult ja tehniliselt, ei varastanud ja ei andnud endale järele, keskendusin eriti sellele, et vastavate harjutuste juures ei aitaks teised lihased treenitavatele lihastele kaasa!

    See v6ttis higistama ja keha on täna kohe teise tunde omandanud <_<


  4. See tunne pärast t6sist trenni ;) oi see on hea, pumbata on ka ylimalt rahuldav. Pärast trenni kui oled kurnatud tekib selline ( kui tugevasti treenida ) teatud deliiriumi tunne keha paistetusest lihaste pingul olekust ehk jne. Natuke aega on ja siis kaob ära ja siis tuleb selline vastik tunne :S Tunne, et tahaks veel :S Miks see ära kadus??? MIKS MA SIIS TRENNI TEGIN???? Ja siis teen trenni selle pikema deliiriumi otsimisel mida ma ehk ei leia, aga endale märkamata kasvan "kogemata" suureks. <_<:)


  5. allav6tmiseks läheb ka ju 6iget dieeti vaja ;) dieedi ylesehitus ja trenn olenevad :)

    ained, nende kogus... su ema töökaaslane vb sööb jah neid asju allav6tmise eesmärgil :)

    Sul vist pole keharasvaga suuri probleeme?

    ega dieediga siis lihasmassi hävitata vaid ikka rohkem nagu rasva (A) ja kui palju sa kulturistidel rasva näed :) niiet siin on k6igil 6igus jälgid kaalu kui tahad kogud lihast kui tahad :rolleyes:


  6. ai seda ma ei märganud... Paistab , et teed kõhtu peaaegu horisontaalsel pingil , mu 6 aastane pojaraas tegi põrandal istesse tõuse järjest 108, varem ei olnud proovinudki...

    ma yritasin täna seda horisontaalsust märgatavalt vähendada, eks ma proovi siis veel, ehk on abi.


  7. see aeglasemalt jah, ma yritangi mitte kiirustada, proovin ikka pinget nautida :rolleyes: Proovin kindlasti aeglustada end veelgi!

    lisaraskustega tuleb kyll kenasti pinget juurde, aga ma sooviks teha ilma lisaraskusteta hästi korralikult ja nii nagu peaks. Enne kasutasin yldse 6kg

    Keegi hea inimene v6iks mulle seletada ka selle lause tähendust -...Sama kehtib ka teiste kõhulihaste harjutuste juures - tuleb vaagen rinnakorv kokku tõmmata, rinnakorv allapoole ja vaagen ülespoole, kõhulihased tugevasti krimpsus. Kui seda ei juhtu, toimivad teie kõhulihased lihtsate stabilisaatoritena mitte ei tõmbu kokku. Viimast on aga tarvis vajaliku arengu tagamiseks...

    Artiklist http://www.zone.ee/kwartiklid/artikkeltreening3.htm tänu sellele artiklile suutsin ka parandada ennast k6hulihaste tegemisel.

    BULDOOSER sulle yks kysimus. Mingi teema all ytlesid, et proteiini pulbriga said päevas 150g valke ja et s6id tavatoitu ka kui said, praegu kaalud yle saja. Palju sa algselt kaalusid ja kui kiiresti juurde v6tsid?


  8. Ei räägi mööda, seda sama harjutust m6tlengi pulloveri all.

    Lisan yhe asja siis veel, see k6hulihaste kohta (jälle), aga ma ei saa sellest yle ega ymber. Ma parandasin ennast, v6tab kyll higi nahale kui 3 kilo lisaraskust ja piirdun 25 kordusega, aga nagu jaksaks veel :/

    Paremaks muidugi läks, aga ma pingutan pingutan, ikka ei saa kordusi niipalju vähendatud kui neid olema peaks :S ehk siis Otti jutu järgi 15 - 25 :rolleyes:

    Ja hea osa pingest langeb alaseljale harjutuse ajal, muidugi pärast tunnen k6hulihastes ka, et ikka tehtud.

    Mul X pink ka selleks, t6stmispingi otsa alla panen hantlid vm et ta kergelt diagonaalis oleks siis see jalgade treenimise värgelduse seon nööriga pingi kylge panen kaks patja tagumiku alla et matkida natuke seda k6hulihaste pinki ja nii ma neid teen :);)


  9. Pulloveri teen hantliga, 6igemini kahe hantliga, sellega pole probleemi, panen kaks hantlit risti ja muidu samamoodi nagu harjutustepangas Ott teeb. Prantsuse surumist teen kangiga 3x8-10 ja maei tea kas seda on vähe aga muidu tegin u 15 kiloga seda.


  10. asi on selles et kui ma vähendan siis on asi liiga kerge ja kordused oleks kerged nagu raamatulehe keeramine, selle järgi ehk keegi peaks selle harjutuse tehnikast natuke aimu andma sest kui leian optimaalse raskuse siis vahepeal kordub ikka see sama jama.


  11. Yks asi veel siis mis siia alla peaks ehk sobima. Prantsuse surumine kangiga. Mille järgi ma raskuse peaks valima? Kerge raskusega tunnen, et viimaste korduste juures läheb raskeks, aga see raskus väljendub pigem mingi kerge l6ikava valuna triitsepsis kui, et lihase väsimusena.


  12. kas see oleks sobiv kui ma asendaksin enda kavast yhe harjutuse, nimelt rippes jalgade t6stmise sellega - jalad seinal sellili maas keret6sted. Asi selles et ma suudan kuidagi end nii läbi kurnata et ma ei jaksa rippes olla :rolleyes: mul pole 6iget kohta ka nagu kus rippes olla, ainult mingi ehitusel olev laud mis laes yhest kohast välja piilub ja ei saa normaalset haaret.

×