Jump to content

ronija

Kasutajad
  • Sisu loend

    227
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik ronija postitused

  1. Odav tervislik toitumine

    http://adsl2153.estpak.ee/dieet.php Testi seda linki seal saad arvutada ainekogused mida sa vajaks arvestades sinu soove ( massi juurde, säilitada kaalu ja värki ) + heade toitude list. P.S. ntks suhkrus palju sysivesikuid, see ei tähenda, et see oleks see hea sysivesik mida vaja on.
  2. Odav tervislik toitumine

    Hehehe.. Munad on odavad vaevalt et sa rahuldaksid oma isu kasutades pulbrit. Kartulitest saad igasugu vahvaid "vaeseinimese" toite valmistada. Makaronidega on ka v6imalik igasugu häid asju teha! Muidugi jah osta pihve vm midagi, odavaid viinereid, et saaksid maitse suhu. Hm sul jääb kyll proteiini väheks. Valke lihast ja värgist sa vist lubada ei saa? Muna, söö muna seal on. Noh tglt osta v6id jah ehk mingi odava valgupulbri ja seda väheke tarbida toidu k6rvale m6nes joogis, nii et seda sul ikka pikaks pikaks ajaks jätkuks, et sa oma raha tuulde ei laseks Ykskord tegin möksi, leiva tykeldasin pannile 6li muna piima juustu k6ike mida leidus kylmkapist ( konkreetselt head sööki nagu polnud ) praadisin ära ja päris kobe ja maitsev k6hutäis.
  3. Valutav süda

    Ma niipalju ei muretseks ( arsti juures käige k6ik kindlasti ). Esiteks vaevalt, et see sydame valu on, teiseks kas te ei arvaks et kui syda lööks sellised tuurid peale, et siis oleks veidi rohkemat kui valus sisse hingata
  4. Hehehehe jah pärast trenni näha oma keha suuremana ( vähemal tunnike ikka ) tekitab hea rahulolu Peegel kipub nagu alatasa toas liikumisel ette jääma Mina näiteks teen ka asja sellepärast, et enesehinnangut ja enesekindlust kindlustada, väeti keha väetid m6tted, keha kui kindlus kindlad (siis juba naistest, et mis arvavad) m6tted!
  5. Valutav süda

    v6i alatreening vm. Mul oli ka selline kamm, et vahest l6i nagu terav valu sinna piirkonda ( mitte sydamesse ) ja kui hingad siis on valus väga valus! Hingasin siis aeglaselt kuni valu alguseni peatusin kui kadus siis t6mbasin kopsud rahulikult nii täis kui sain ja valu läinud. Minu arvamuse kohaselt tekib see asi kui su keha on asendis millega ta harjunud ei ole vm. Rinnalähedased lihased ei ole vb treenitud ja keha on tundlikum painutustele ja sellistele asjadele? Mul igastahes prob läinud. Arstilt sain lihtsalt sellise vastuse, et kasvuperiood. Keha kasvab (see oli teismeliseeas, aga ehk on ka lihasmassi kasvamisega v6imalik). EKG'd ja asjad olid m6ttetud, k6ik oli tip-top.
  6. Mis mind hirmutab :S

    AItäh siis on selge nyyd!
  7. kas on foorumi siis nalja tegemis koht???

    Noh ma olen palju abi kysinud ja seda saanud ja pole häirinud kui m6ni viskab vahelduva nalja vahele, ma sellepärast kyll nii vihane poleks Foorum on foorum ja ma arvan, et neid naljategijaid on igas foorumis ja ega siingi pääsu pole. Muidu arvan et siin kehtiks ka teismelise ja ema poliitika Mida rohkem ema keelab seda rohkem lapsuke tahab
  8. Küsimus laiale ringile

    Oi eile ma keskendusin NIII kuidas suutsin tehnikale, v6tsin asja ylimalt rahulikult keskendunult ja tehniliselt, ei varastanud ja ei andnud endale järele, keskendusin eriti sellele, et vastavate harjutuste juures ei aitaks teised lihased treenitavatele lihastele kaasa! See v6ttis higistama ja keha on täna kohe teise tunde omandanud
  9. See tunne pärast t6sist trenni oi see on hea, pumbata on ka ylimalt rahuldav. Pärast trenni kui oled kurnatud tekib selline ( kui tugevasti treenida ) teatud deliiriumi tunne keha paistetusest lihaste pingul olekust ehk jne. Natuke aega on ja siis kaob ära ja siis tuleb selline vastik tunne :S Tunne, et tahaks veel :S Miks see ära kadus??? MIKS MA SIIS TRENNI TEGIN???? Ja siis teen trenni selle pikema deliiriumi otsimisel mida ma ehk ei leia, aga endale märkamata kasvan "kogemata" suureks.
  10. Kas keegi käib golfi v6i keeglit naiste pärast harrastamas?
  11. Mis mind hirmutab :S

    Ikka nii pean painutama, et selgroog nagu ikka kaardus? Kui nii siis on selge.
  12. Toitumine enne ja pärast trenni

    Ära söö nii hilja ? Peale trenni on minuteada kasulik sysivesikuid tarbida, aga neid ka pole hea nii hilja Mis kell sa yldse magama lähed, kui sa veel nii hilja k6hu punni sööd
  13. Mis mind hirmutab :S

    vot see juba selgitab yhtteist aitäh oleks siiski tore kui oleks head näidet ka tuua sest täiest i ikka ma aru ei saa mitte selg sirgelt vaid keha t6stes painutan keha ette? pea rinnal?
  14. EMV TV-s

    Sama siin
  15. toitumine...

    allav6tmiseks läheb ka ju 6iget dieeti vaja dieedi ylesehitus ja trenn olenevad ained, nende kogus... su ema töökaaslane vb sööb jah neid asju allav6tmise eesmärgil Sul vist pole keharasvaga suuri probleeme? ega dieediga siis lihasmassi hävitata vaid ikka rohkem nagu rasva (A) ja kui palju sa kulturistidel rasva näed niiet siin on k6igil 6igus jälgid kaalu kui tahad kogud lihast kui tahad
  16. toitumine...

    Muidugi on emmede töökaaslased need k6ige usaldusväärsemad alati
  17. vahetus

    Umbes nagu lamaksid sellili matil ja t6staksid selga ja jalgu korraga tagumik maas?
  18. vahetus

    bohemianrhapsody sa pildina v6i kuidagi ei saaks näidet tuua, ma ei saa hästi aru
  19. Pullover

    Kas see on normaalne, et pulloverid panevad kaelalihased proovile?
  20. Pullover

    ai seda ma ei märganud... Paistab , et teed kõhtu peaaegu horisontaalsel pingil , mu 6 aastane pojaraas tegi põrandal istesse tõuse järjest 108, varem ei olnud proovinudki... ma yritasin täna seda horisontaalsust märgatavalt vähendada, eks ma proovi siis veel, ehk on abi.
  21. Pullover

    see aeglasemalt jah, ma yritangi mitte kiirustada, proovin ikka pinget nautida Proovin kindlasti aeglustada end veelgi! lisaraskustega tuleb kyll kenasti pinget juurde, aga ma sooviks teha ilma lisaraskusteta hästi korralikult ja nii nagu peaks. Enne kasutasin yldse 6kg Keegi hea inimene v6iks mulle seletada ka selle lause tähendust -...Sama kehtib ka teiste kõhulihaste harjutuste juures - tuleb vaagen rinnakorv kokku tõmmata, rinnakorv allapoole ja vaagen ülespoole, kõhulihased tugevasti krimpsus. Kui seda ei juhtu, toimivad teie kõhulihased lihtsate stabilisaatoritena mitte ei tõmbu kokku. Viimast on aga tarvis vajaliku arengu tagamiseks... Artiklist http://www.zone.ee/kwartiklid/artikkeltreening3.htm tänu sellele artiklile suutsin ka parandada ennast k6hulihaste tegemisel. BULDOOSER sulle yks kysimus. Mingi teema all ytlesid, et proteiini pulbriga said päevas 150g valke ja et s6id tavatoitu ka kui said, praegu kaalud yle saja. Palju sa algselt kaalusid ja kui kiiresti juurde v6tsid?
  22. Pullover

    Ei räägi mööda, seda sama harjutust m6tlengi pulloveri all. Lisan yhe asja siis veel, see k6hulihaste kohta (jälle), aga ma ei saa sellest yle ega ymber. Ma parandasin ennast, v6tab kyll higi nahale kui 3 kilo lisaraskust ja piirdun 25 kordusega, aga nagu jaksaks veel :/ Paremaks muidugi läks, aga ma pingutan pingutan, ikka ei saa kordusi niipalju vähendatud kui neid olema peaks :S ehk siis Otti jutu järgi 15 - 25 Ja hea osa pingest langeb alaseljale harjutuse ajal, muidugi pärast tunnen k6hulihastes ka, et ikka tehtud. Mul X pink ka selleks, t6stmispingi otsa alla panen hantlid vm et ta kergelt diagonaalis oleks siis see jalgade treenimise värgelduse seon nööriga pingi kylge panen kaks patja tagumiku alla et matkida natuke seda k6hulihaste pinki ja nii ma neid teen
  23. Pullover

    Pulloveri teen hantliga, 6igemini kahe hantliga, sellega pole probleemi, panen kaks hantlit risti ja muidu samamoodi nagu harjutustepangas Ott teeb. Prantsuse surumist teen kangiga 3x8-10 ja maei tea kas seda on vähe aga muidu tegin u 15 kiloga seda.
  24. Pullover

    asi on selles et kui ma vähendan siis on asi liiga kerge ja kordused oleks kerged nagu raamatulehe keeramine, selle järgi ehk keegi peaks selle harjutuse tehnikast natuke aimu andma sest kui leian optimaalse raskuse siis vahepeal kordub ikka see sama jama.
  25. Pullover

    Yks asi veel siis mis siia alla peaks ehk sobima. Prantsuse surumine kangiga. Mille järgi ma raskuse peaks valima? Kerge raskusega tunnen, et viimaste korduste juures läheb raskeks, aga see raskus väljendub pigem mingi kerge l6ikava valuna triitsepsis kui, et lihase väsimusena.
×