Jump to content

ronija

Kasutajad
  • Sisu loend

    227
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by ronija


  1. Ega jah siin pole muud erilist jäänud öelda, kui et suur aitäh sulle :P

    Sain targemaks! :( Nyyd ei ole nii suurt segadust ka toidukava määramisega.

    Kui viitsiksid, siis v6ibolla teaksid rääkida kaloritest?

    Nii imelik, kui see ka pole ma ei tea palju ma kulutan :( :S

    Ja ma ei tea palju ma saan :S

    Ja ma leian, et see on paras probleem!


  2. Jah see on midagi usutavat juba silma all ;)

    Aga Mr.Y mis arvad kui ma praeguse umbkaudse kavaga teeksin mingi 2 kuud äkki? Ja vahetaksin toitumiskava kood treeningkavaga ymber korraga?

    Kohupiim ja kanafilee paitavad silma, aga munaga ei tahaks niiv6rd palju tegemist teha ;) (saan aru kyll, et kombineerida)

    Selline asi ka vahele kas ma kohupiimaga v6in nii teha et segan seda piima (kindlasti v6ib :P ) ja vähekese siirupiga?

    L6putult v6iksid muidugi näiteid tuua :P

    Aga praegu paarist kolmest lisanäitest ära ei ytleks :(

    Tundub, et mul on v6imalik oma raha veidi säästa :(

    Kas toitudes on samaväärse v6i k6rgema kvaliteediga proteiinid?


  3. Ei syya ma viitsiks teha :P Poes viitsin käia kyll ja mu ainukesed rahad kui seda on lähevadki söökide peale :P

    ntks 460kr 1,8kg-se whey lemon superi eest ei ole määratult palju seal ju mingi ca 1460g proteiini.

    PS. Mulle maitsevad need sheigid :(

    Isegi yhe r6vedaga harjusin ära ja hakkas meeldima :( (Ostetud apteegist)

    Hehe päris palju vaatajaid teemal. ;)

    OSTKE Otti kava!!

    Kui mul ykskord raha on siis teen sama moodi ;)


  4. Eks ma eelistaks ka tavalist toitu, aga ma ei teagi eriti paljusid proteiini allikaid. Oleks huvitav teada.

    Mulle on teada - Liha, kylmaveekalad, kanakereliha, munad + m6ned väikesed proteiiniallikad siit sealt mida ei saa nii t6siselt v6tta päeva normi täitmisel.

    Muidugi keegi v6ib seda jada siin täiustada ja oma teadmisi jagada :P

    Kahjuks pean vist jah sheikiga ennast abistama, sest t6siasi on see, et alati ei ole raha, et endale head ja paremat lubada ;)

    + kohupiima ka. Kuid Oldman sa siis arvad, et peaksin seda rohkem kui ainult viimase söögikorra juures tarbima?

    Kava vaheldub vähesel määral, mu ema ikka kypsetab kodus liha ja kana vahest, praegu verivorstid (ma ei tea mis värk nendega on palju mida sealt saab), aga yhes6naga hoiab laua silmale ilusa :(

    + muna ka vahest. Praegu sellega väike paus :( sest algse kava juures suutsin munaga "veidi" yle panna ;):P


  5. Ise olen

    187,5cm pikk

    Kaalun hetkel 73kg

    Toitumiskava umbes selline:

    06:30 Puder, maisihelbed, v6isai k6rvale.

    09:45 Proteiini sheik u. 54 g 80 protsendilist

    11:30 Kooli soe toit (Kui riisi, makaroni, kartulit on, vahest leidub ka proteiini)

    13:30 Tavaliselt proteiini sheik (v6i koolist ostetud toit, kui proteiinirikast on)

    16:30 kodune hea soe toit, vahest lisaks maisihelbed (kartulid, riis v6i makaronid ja iga kord midagi erinevat aga toitvat k6rvale)

    19:30 Proteiini ja sysivesikute sheik (u. 40g proteiini u. 60g sysivesikuid)

    21:00 (v6i natuke varem) Kohupiim ja midagi vähest k6rvale.

    (kohupiim 100g kohta 18g valku 1,5g sysivesikut 0,5g rasva)

    Nende toidukordade ajal pyyan ka piima juua, mahla ja vett joon päeva jooksul korralikult.

    Umbes 21:00 v6i natuke ennem lähen magada, et lasta kehal puhata.

    Trenni teen praegu edasij6udnute kava järgi 3 korda nädalas. (seda u. 3,5 nädalat, algajate kava olen teinud 2 kuud natuke varem, umbes 2- 3 kuu möödudes lähen teisele kavale yle)

    Trenni päev -> vaba päev -> trenni päev -> vaba päev -> trenni päev.

    Hoian yldiselt seda skeemi nii, aga igaksjuhuks hoian end valmis 2 päevast puhkust tegema, kui peaksin tundma, et olen k6vasti vatti andnud.

    Treenin keskendunult yritades v6imalikult tähelepanelikult tehnikat kontrollida.

    Kordusi teen rahulikult ja mitte rahmides, seeriate vahelised pausid varieeruvad 30 sek - 60 max.

    Enne trenni v6tan proteiini sheigi ca 54g 80-e protsendilist.

    Pärast trenni sheik proteiini u. 40-50g 80-e protsendilist ja sysivesikut u. 60-70g 94-a protsendilist.

    Eesmärk on kaalust juurde v6tta ja lihasmassi koguda.

    Arvamused on väga, väga teretulnud. Loodan, et seletasin k6ike arusaadavalt :P

    Suur aitäh juba ette vastuste eest :(


  6. KKK on hea m6te.

    Kysija suu pihta ei lööda!

    KORDAMINE ON TARKUSE EMA!!

    Tegelikult suva kui korrata mingeid väärt teemasid, mulle endale meeldib lugeda.

    Alati leidub midagi vähekene uut ja saab vanu teadmisi värskendada!

    Ei viitsi mingi sellise teema peal kyll pidevalt seisma jääda,

    nagu see siin alustatud! Seda siin v6ib ajaraiskamiseks nimetada :S

    Kui korduvad teemad närvi ajavad v6in maineka arsti -psyhhiaatri dr. Lehtmetsa andmed anda.

    Umbes nagu Rate.ee ja selle vastased vm.


  7. Khm Fysio tänan aitamast, aga sa vist ei saanud asjast nagu aru...

    Ma tahaks teada ainult kas k6verdatud p6lv peab olema k6rgemal kui k6ht :P

    Ma arvan et theONE1 oskaks mulle öelda.

    *Selline asi ka veel - Kas k6hulihasted lähevad valusaks kui neid teha (k6rgemate korduste juures u. 15 - 20 )? Umbes nagu säär sääreharjutuste juures. *


  8. Mhehehe :P

    Yks v6imalus tegelikult on määrida k6hu piirkonda korralik kiht tavotti! Ei pigista k6htu ei lase kehal hingata paneb higistama higihaisu vaevalt, et yle selle tunneb. Kui yks kiht maha tuleb siis ära muretse see näitab, et oled kyllaldaselt päeva kohta higistanud. Järgmine hommik mäkerda jälle kokku! L6puks saad lahti.

    :( Muidugi kile ka hea idee!

    (P.S! Ära v6ta seda kuulda! See lihtsalt yks loll nali!)


  9. lisaksin siinkohal vbl mõned ohutusnõuded, mida tuleks järgida. Nimelt alati kui kõhtu teha, tuleb jälgida, et põlvest oleks jalg kõverdatud, et vältida liigset pinget alaseljale ning seljalülidele! Samuti tuleks jälgida, et kui hoitakse käsi kuklal, et siis ei seotaks sõrmi, sest inimene hakkab alateadlikult viimastel kordadel (kui harjutus juba raskem on) suruma kätega kaelale, et harjutus lõpuni teha, see aga kahjustab kaelalülisid!

    Kysiksin p6lvest k6verdatuse kohta. Kui aru saad. Kas p6lved peavad olema k6hust lamades k6rgemal v6i v6ivad samal tasemel olla?

    Pyyan piltlikult

    P - p6lv

    K - K6ht

    J - jalalaba

    kas nii PP (p6lved on KKKKKKKKK-st k6rgemal)

    JJ KKKKKKKKKK (selg on horisontaalsel pinnal)

    v6i nii

    PP KKKKKKKKKKKKK ( selg horisontaalsel pinnal ja p6lved seljaga tasa.

    JJ (jalalabad allpool kinni)

    Loodan, et on arusaadav :P

    Selline asi ka veel - Kas k6hulihasted lähevad valusaks kui neid teha (k6rgemate korduste juures u. 15 - 20 )? Umbes nagu säär sääreharjutuste juures.


  10. Minuteada suitsetamine m6jub dieedile väga halvasti mingi aineid ei imendu kyllalt vm. Alkoholi pane otsingusse, vaata neid artikleid ma sain endale selle kohta väga häid vastuseid, niipalju mäletan et meestele 2 alkohoolset jooki päevas ja naistele 1 on normaalne vm ja mehele ka pigem 1. Alkoholi tarbimine harva ja suurtes kogustes oli vist kolesteroolile ja värgile m6juv. Saad 6llek6hu :( Ja pärast trenni joomisest :/ Hm. Pärast t6sist trenni (nagu ma lugenud olen) on nö happyhour kus lihased on näljased ja valmis aineid endasse v6tma, miks ka sheike ja värke pärast trenni kasutatakse :( (enne trenni kasutatakse ka, et valmistada sobivat keskkonda lihastes ette, et pärast trenni kasutada lihaste "nälga" v6imalikult hästi) ma ei usu, et alkohol nagu hästi m6juks :P Mul v6ib k6ik see natuke nihult ka meeles olla niiet kindlasti otsi ;)

    Yhte ma tean, tegin endale lubaduse. Kui v6tan dieedi ja trenni t6siselt kätte siis enam ei suitseta ja ei joo. Dieet imekombel teeb väga väga väga kergeks suitsust eemal olemise ;) Pole aegagi, et sellele m6elda :P Alkoholi kohta, et kui oled t6sist trenni teinud jne. juba tykimat aega, siis ykspäev v6id ikka maha istuda ja näiteks punast veini nautida (sydamele hea ;) ). Muidugi räägitakse pudel 6lle, pits viina päevas kasulik. Ma ei tahaks seda uskuda, kuigi ma kindlalt ei tea.

    Joo pärast trenni väike sysivesiku sheik ja anna proteiini ka (:

    6lle jäta sauna tarbeks ;)

    Ma arvan, et kui sul trenn ikka t6siselt m6ttes ja tahad tulemusi, siis sa juba igaks juhuk hoiaksid nendest kahjulikest asjadest eemale :P Nagu mina :P

    Yle kolme nädala 2-3 kg kehakaalu juures.

×