Jump to content

ronija

Kasutajad
  • Sisu loend

    227
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by ronija


  1. Ytleme, kui massitreeningu ja dieedi ajal on sul suur vastutus enda ees, et sellest graafikust kinni pidada, siis rasvakaotusega on see vastutus topelt :D

    Kuid ykspäev see k6ik tasub end ära :D

    Arvesta, et mass ei tule rasvata, nii see sul ei 6nnestu, et kogud lihas massi ja muudkui vähendad rasva samal ajal.

    Jälgi ennast pidevalt mingi 2 nädalaste vahedega, et teada mis sinuga toimub, et kas muuta midagi dieedis v6i treeningus v6i k6ik on okei.

    Siin nägin mingit lihasesöömis juttu :P See käib niimoodi, et kui organism ei saa kyllalt kaloreid väljaspoolt, siis hakkab ta alternatiivina seda lihaste arvelt :P aga ära muretse :D k6ike on v6imalik 6ieti teha. Lihtsalt jälgi ennast pidevalt!


  2. Sul ikka massi on kyllalt, et seda tegema hakata? See otsusta algul ära.

    Muidu on, et ntks. Jagad enda kehakaalu kg 0,45 (saad lbs.) selle korrutad kymnega ja saad teada palju sul kaloreid vaja tarbida päeva jooksul ja jagad selle toidukordade vahel.

    Näiteks. Ma kaalun oletame 75kg, siis 75 : 0,45 = 166 lbs, siis 166 x 10 = 1600 kalorit. 1600 : näiteks kuue toidukorraga = 266 kalorit toidukord.

    Proteiini sysivesikut ja rasva tarbid vahekordades, nagu ikka dieedil, aga lihtsalt sööd vähem, et toidukorrast tuleks 266 kalorit. Nende vahekord näiteks 40%prot 30% sysivesinik 30% rasvad (protsendid näitavad kui suure hulga kaloreid peaks saama mis asjast) kui huvitab, siis ma v6in hiljem öelda ka kui palju kaloreid on yhes grammis proteiinis, sysivesikus ja rasvas, et saaksid ettekujutuse mis hulgal neid tarbida.

    On palju asju mida tuleb vältida dieedi jooksul, paljud toidud, seda v6in ka hiljem öelda kui huvitab. Näiteks selleks, et sa k6hulihaseid näeksid peaks rasvaprotsent alla 8% olema.

    Treening peaks ka teine olema rasvakaotus dieedi ajal, vähemalt m6nda aega. Kui näiteks massitreeningul kasutad kiirust ntks 4/0/1 ( ntks rinnalt surumine horisontaalpingilt: 4 sekundit lased kangi alla 0 hoiad rinna kohal 1 sek yles surumine, negatiivne surumine. ) siis rasvakaotus dieedil ntks 1/0/1 ehk negatiivset ei anna, et mitte stimuleerida massikasvu, ca 3-4 seeriat 10-15 kordust, puhka seeriate vahel ca 90 sekundit ( massil 4/01 ca 3 seeriat 4-10 kordust puhkus ca 60 sek ). Aeroobsega peab tegelema, ja arvesama parimad ajad selleks ka, dieediga vahekorras.

    Hiljem v6tad vana kava tagasi kui rasvakaotus dieet pikale venib, et lihased j6uetuks ei hakkaks minema ( ca pärast 3-4 nädalat ehk ). Eesmärk on minimaliseerida lihasmassi kaotus ja maksimaliseerida rasvakaotus.

    Yldiselt on palju palju aspekte, osta ottilt kavad, kyll hakkama saad :D


  3. Kangi surumine horisontaalpingil

    Kasutada laiemat haaret, 50 - 70cm. Kang lasta sujuvalt rinnale. Väikeste raskuste korral võimalikult kaela ligidale, suuremate raskuste puhul rinna alaosasse. Õlavarred hoida keha suhtes võimalikult täisnurga all. See harjutus mõjutab ka triitsepseid, selja lailihast ning deltalihaste eesosi. See harjutus on üks põhilisi massiharjutustest, mis on ka näiteks jõutõstjate võistluskavas.

    Ja see 45 kraadi all õla stimuleerimine, sellele vaidleks natuke ikka vastu, sest minu lemmik triitsepsi harjutus on horisontaalpingil surumine kangiga kitsas haare ja naba ja rinna vahepealt surun ja langetan, triitseps märgatavalt areneb ;) Õlale pole veel tähele pannud, eriti. Heh jah, muidugi 45 kraadine nurk selle harjutusega välja ei tule, ikka vähem.

    Peaks ise ka rinnalihaste harjutuste tehnika üle vaatama, kuigi hetkel tundub kõik normaalne olevat, massi vaja lihtsalt juurde. Süüa, süüa, süüa.


  4. :P täna magamisega natuke hilja peale jäänud.

    Muidu toimib asi nii, et 21:00 v6i varem magama 5:30 v6i varem yles ja syya tegema. Kuna mul kodus ainult herkula putru, mis ajab mul sydame pahaks ( pugisin muidu sisse kyll!! ), nagu hakkab yles tulema kui söön, siis asendasin kuni uue pudru saamiseni :D selle sellise asjaga: 3 muna (1 munakollane ylejäänud valge), herkula helbeid (nii läheb alla kyll :P ) siis kohupiima, kui vaja paksendada siis purustan maisihelbed sisse, mett ntks natuke, segan ja panen törts piima otsa ja nii söön. (Saksa keele 6petaja soovituste järgi <_<:) )

    V6iksin isegi tilk oliivi6li panna :P:D

    Noh yldiselt olgu mis möga tahes, peaasi et sisse läheb :P


  5. Need kellel kysimusi k6hulihaste kohta, soovitan soojalt siinse teema läbi lugeda!

    need 200 kordust mis mind häirisid, muutusid nyyd 15 - 20 korduseks yhes seerias higi nahal lihased pingul k6vasti hingeldamas pärast yhte seeriat (Ja ilma lisaraskusteta!!!!) ! Väga m6nus!!

    Ei mäleta kust ja kelle kommentaar, aga sellise asja panin ka k6rva taha:

    Enda poolt võin lisada kõhu kohta järgnevat.

    Kõhuga oli mul pidevalt probleeme,

    kuna isegi dieedi ajal ei paistnud kõht välja

    ( korralikult siis). Kuna kõik ikka mainisid,

    et kõht ei arene ja see tuleb dieediga välja.

    Hakkates treenima kõhtu iga trenn

    ja tunnetus see juures on selline,

    et surun kõhu pingesse istessetõusu ajal,

    ehk kõht on koguaeg pingul. Olen teinud märgatavat edu,

    raskusi pole kasutanud, kuna pingutades kõhtu

    kogu korduse ajal ei suuda ma neid üle 10 teha.

    See süsteem töötab minu peal, seega ei väida,

    et just nii peab tegema. Jõudu


  6. See raha tundub jah suure v6itu ja mul veel see tyhi rahakott taskus ju :P

    Ei tea palju neist kapslitest jätkuks ka siis ajaliselt :)

    *Kuule Mr.Y äkki oskad soovitada midagi head aeroobset mulle. Usu v6i mitte, aga praegu on aeroobne töö suht 0 :P<_<

    Täna sai kuu aega selle kolme päevase edasij6udnute kavaga, 2 kuu möödudes tahaks nii vahetada, et aeroobne töö ka sisse lisada ja tihedamaks muuta treeninggraafikut.

    Sellised märkmed juba olen endal alles jätnud:

    QUOTE (Eastsider @ 2 Feb 2006, 19:18)

    rind ja biits

    Õlg ja triits

    selg

    jalg

    Nii on normaalne IMO, mulle sobib.

    Need siin Marek Kalmuse s6nad:

    Muuseas see on vägagi loogiline jaotus

    ja ühe või teise lihasgrupi

    ületreeningu oht peaks olema minimaalne.

    Siia lisada veel üks pukepäev ja kõhupäev.

    Pluss ülepäeva peale trenni kohe aeroobne otsa 30-40min.

    Ja mina paneks sellele kavale viiepalli süsteemiks hindeks 5+


  7. oma 160 - 170g valku ma yritan ikka päevaga kokku saada :P

    ...see millest eelpool juttu oli...160-170g proteiini... palju oleks sama asi naistele ymberarvestatuna?

    http://adsl2153.estpak.ee/dieet.php

    proovi seda :)

    Niiet oletame tuleb kokku kolm lusikatäit oliivi6li päevas.

    Palju kala6likapslid maksavad, mis need täpsemalt on?

    *Kust neid osta saab ja palju see muudab kui ma neid v6tan\ei v6ta?


  8. Kui nüüd mõelda küsija eesmärkidele, siis 40-25-35 oleks õigem, aga 25-30% päevasest kalorivajadusest võiks olla kindlasti täidetud rasvadega (loomulikult heade rasvadega nagu peamiselt oliiviõli, kalaõli jne, natuke rapsi ja natuke piima-loomarasva,  täielikult vältima hüdrogeniseeritud "trans-rasvu" - margariine ja muud sellist).

    Protsendid siis tähendavad seda, et kui mu päevane kaloritarbimine on näiteks 3000 kcal, siis 1200 saan valkudest, 750 rasvadest ja 1050 süsivesikutest.

    Niiet rasvadest saan hea hulga vajalikke kaloreid?

    Kuidas ma oliivi6li ja neid muid siis tarbima peaks( peale selle,et panni peale ja toorsalati sisse), kas ma v6in mingi tassitäie niisama ka sisse kulistada mingi söögikorra ajal (pärast sööki? 6li vist segab imendumist?), kui nii siis kas ma seda millegiga saan segada vm, et kuidagi paremini joodavaks\söödavaks teha`? :D

    Väike pits oliivi6li iga toidukorra k6rvale? ;)

    *Massi ikka massi*


  9. Aga kas kulturismiga seonduv treenimine ei ole suht universaalne asi kui kasutada seda teiste spordialade juures. Yhegi kaugushyppaja kallal ei vinguta, kui ta lihaseid treenib, yksk6ik mis spordiala trenn on koguaeg vajalik (fyysilised spordialad), miks inimesed siis ei näe kulturismis ideaali?

    Mul vanemad rahulikuks läinud selle pulbri koha pealt ;) 6emees kes odaviskaja kasutas ka värke jne. Niiet selgus majas :D

    Tooge m6ni näide vanematele kellegi vanema ja targema varal.

    PS. Miks mitte kysida siit samast foorumist tippude käest n6u, kui tegeled kasv6i kymnev6istlusega ;)


  10. Mina kuulsin oma 6elt halvustavaid s6nu, et naistele ei meeldi sellised mehed jne. Kui ytlesin, et ma teen seda enda pärast, et tunnen ennast siis paremini, siis tuli jutt, et pole ilus jne. jne. Ta enda mees käis ka natuke j6usaalis, 6de rääkis ja isegi mind kui algajat pani muigama see kuidas ta mees "trenni" tegi.- minu arvamus: 6el hakkas kade meel ;) tahtis, et ta mees oleks suurem :D

    Eks kadedaks tee kyll, et vaata sellel on selline keha, aga minuarust peaks see panema trenni tegema ja asja t6siselt v6tma nähes midagi mis sulle meeldib ja mida austad ja kadestad ;)

    Toidulisade ja dieedi kohta: K6ik peres ajasid kohe- tervisele kahjulik ja miks sa tahad oma tervist ära rikkuda noorelt. Yrita selgeks teha, et näed see mis teie arust nyyd tappev on, tegelikult hoiaks mind kauem tervena kui teie toitumine teid!

    Toidulisade kohta v6iks keegi teema alustada, nende vastu on jah mingi "vimm".

    Minul on jäänud asjast arvamus (millega ma v6in täiesti mööda panna) et näiteks proteiinipulber, see on umbes nagu mingist toidust proteiin välja v6etud ja yhte patta topitud, yhes6naga sama kraam mis sa kylmkapist munast näiteks saaksid ainult yhes kohas kuhjaga ja korraga!

    Isegi siin foorumis käib koguaeg jutt, et puhas keemia ja bla! See ajab mindki juba segadusse, keegi v6iks rääkida!

    Yks asi veel :P m6ned räägivad siin koguaeg mingi kulturismi vastasusest ja sellest, kui lollid need vennad olla v6ivad.

    V6iks nii olla, et igayks paneb oma vanuse kuhugi kommentaari alla nurka, siis teaks kuidas kommentaari v6tta.

    Näiteks teismelised on m6ningatele asjadele juba ilma p6hjuseta s6rgadega vastu!

    Mine sa hullu tea.

    Ilusat keha tahab igayks omada ja sellele vastu vaielda ei saa! V6i on keegi kes tahab inetu v6i tavapärase lodeva kehaga olla??

    19


  11. :P kaalu pealt ma ära ei saa, veel vähem peegli eest :P;):(

    Mida rohkem ma enda peal näen ja mida rohkem ma teada saan seda suuremaks muutub tahe :(

    Kuidas ma muidu ja kuskohas saaksin arvutada palju kaloreid ma kulutan trennipäevil ja puhkepäevil? Kui peaks vajadus tekkima ;)

    Selline asi ka - Kui mul valgud, sysivesikud ja kalorid kaetud siis on k6ik korras? V6i pean veel m6ne aine pärast muretsema?

×