Jump to content

ronija

Kasutajad
  • Sisu loend

    227
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by ronija


  1. Msn'i suhtes on sul õigus. Teemas "Hommikune Idee" ka ära märgitud.

    Ja olgem ausad, ma ei usu, et sa enda arengut hakkad iga päev täpsustama. Kahe nädala tagant piisab. Ja khm :blink: chatis istuda ja oodata kuni keegi küsib midagi? Palun väga kui sul midagi targemat teha pole. See juba sinu poolne idee. :lol:

    Said endale +1 postituse tubli..

    Just selline ükskõikne naljatav suhtumine ongi mispärast siin foorumis ei saaks sellist asja korraldada. Kurb.

    Ma siin otsin lihtsalt võimalust...


  2. Kust ma selle raamatu osta saaksin sel juhul, mõnes tavalises raamatupoes? Alla 20 krooni seda ma juba leidsin.

    Muidu sellest oleks ka abi, kui teada kas ainevajadus ja treening on sarnaste eesmärkide puhul sarnased? Et ei ole ristipõiki erinevad.


  3. Sel juhul kui meeldib, siis tuleb välja mõelda, kuidas inimesed sellisel viisil suhtlema panna. Ehk siis msn või midagi?

    Keegi võib siis mingisugust arvestust teha, et palju edu on keegi saavutanud ja üles märkida, võib-olla meeldegi tuletada, et näed sul areng kergelt seisma jäänud, et proovi ntks seda ja toda. Jne.


  4. Super! :blink:

    Kas selline asi ei oleks kuidagi võimalik, et teha mingine kinnine chat foorumisse, kuhu igaüks ei pääse. See koht sisaldaks tõsiselt trennitegevate\trenni teha soovivate inimeste postitusi enda arengu kohta, mida aegajalt täiustatakse, üksteisega konsulteerimist kui arengus on "mõõnaperiood". Ja kõiksugu sellisega seotud. Üksteise motiveerimine oma tulemuste, ideede ja abiga.

    Kuidagimoodi siis väljavalitud inimesed vm. Et läbustajaid ei satuks jne.. Et oleks võimalik ikka teiste arengul ja küsimustel järge pidada.


  5. Mul on selline küsimus. Kas massikasvatuse\rasvakaotuse dieedil ainekoguste ja kalorite arvestused on nii naistel kui ka meestel üks? Samamoodi ka treeningutega, raskuste arvestused ja muu.

    Küsin sellepärast, et kui mõni naissoost isik küsib mõne sellise asjaga seonduva küsimuse (ntks. kui palju peaksin päevas valku tarbima, et massi kasvatada), siis ma oskaks vastata, aga ma ei kiirusta sellega, sest ma täpselt ei tea kas naistel ja meestel asi sama.


  6. Võidaks teha artikkel. Pikemalt proteiinidest, süsivesikutest, rasvadest, et valgustada neid inimesi kes\ja kelle vanemad arvavad, et need tervisele väga ohtlikud. Sõna PULBER vist kipub inimesi hirmutama.


  7. Kell 7:58

    Tuli selline - võibolla mõttetu - idee, et kuidas oleks, kui näiteks algajad ja muud trenni tõsiselt võtta üritavad inimesed koonduks nö grupiks\klubiks kokku, et ntks jagaksid msn'e, et anda üksteisele mingite aegade tagant ülevaadet enda arengust, motiveerida üksteist, jagada muljeid, tricks & tips, aidata ja saada aidatud. Mida üks ei tea teab võib-olla teine.


  8. Olen ka kuulnud inimestest kes 8 aastat "valgustamata" olnud proteiinide ja asjadega.

    Külmavärinad tulevad peale kui mõelda 8 aastat ja tulemusteta. Pärast kui kasutama hakkas oli mõned kuud ja sai ROHKEM tehtud kui 8 aastaga!!!

    :blink:

    PS. See lõpuks mis saavutatud oli ta enda uurimuste põhiselt. 8 aastat käis korralikes jõusaalides ja kuulas treenereid. Geneetiliselt "andekad" inimesed ja hardgainerid on olemas.


  9. Algajatele soovitatav vahetada 3-4 nädala tagant vahetada kava, varieerida tempot, vahetada harjutuste järjekorda. Edasijõudnutele oli vist 2-3 nädala tagant vahetamine.

    Tehakse ka nii, et kui see seisak tuleb siis vahelduseks tehakse mõnda aega 10x10 harjutusi, raskusega millega jaksad nii ja tempo nagu rasvakaotuse treeningul, et 1/0/1 ( 1 sek alla 0 sekki hoiad all 1 sek surud üles ). Üldiselt tasub sul proovida kõiki ettetulevaid võimalusi. Proovi 2-3 nädala tagant midagi muuta ja uuendada, ma usun, et sa ei kahetse ja see muutmine ja uuendamine ei tohiks eriti keeruline olla. Vanad kavad jäta alles, et neid ükskord taas kasutada :blink:

    Toitumine peab sul õige olema massidieediks arvestatud õige hulk kaloreid ja vastavalt proteiinid süsivesikud ja rasvad! Puhka palju! ( Magamine kasvatab!)


  10. Ujumisel noorena peakat vette hüpates, klassivend kes soovis kiirem olla ( minust 2X suurem) hüppas jalgadega alaselga pukilt kui ma vee pinnale tulemas ca 1,5 meetri kõrgus, kukkunud veel lisaks 2 m kõrguselt sellili paar korda. Siiamaani seljahädad, alaselg ei ole just parimas korras. Olen tähelepanelik vigastustele. Üritan seljalihaste olukorda vaikselt parandada, mida muud ma erilist seal ikka teha saan.

    Randmetes mõrad mitu korda olnud ja venitused ( omal ajal jalgpall ja skateboarding ).

    Põlvede traumad ( jalad alati tugevad olnud :blink: aga vahest juhtub ka tugevate külgedega midagi )


  11. Alustuseks soovitan kasutada seda siin http://adsl2153.estpak.ee/dieet.php

    Arvutada päevane kalorihulk ja arvestada sellest proteiinid süsivesikud ja rasvad.

    Ma kasutan lisanditeks näiteks, kreatiini-, proteiini- ja süsivesikupulbrit. (see kõik ei ole mingi hull raske keemia mis tervisele kahjulik mida paljud väidavad). Süüa 6 korda päevas, või kui mitte süüa siis kord kaks, kolm lisandeid kasutada, et organismil oleks pidevalt aineid võtta. Treening peab olema vastav kindlate raskustega ja tempo kordustel umbes ntks. 3/0/1 või 4/0/1 (4 sekundit langetad alla 0 sekundit hoiad all 1 sekund surud üles ). Algajad peaksid 3-4 nädala tagant harjutusi vahetama või\ja harjutuste pikkusi seeriate\korduste arvu varieerima, tempot muutma, et pidev areng oleks garanteritud. Kui täpsemalt midagi teada tahate, siis küsige mult mingiaeg mu msn'i aitan kuidas saan.

    *Miks mitte ei võiks algajad küsida mis toidulisandeid tarbida?????*

    Parem vastata, kui et proovida "ümber veenda". Mida varem teada seda parem!

    Sellega olen ise ka nõus, et raudselt paljudel kohe esimesel nädalal olid ained soetatud ja mis kurat, et ained ei kasvata, seal jäi vastus poolikuks!

    Trenn lõhub ja kahjustab lihaseid! Ainetega annad kehale materjali! Magamisega kasvad!

    Kõige tähtsam on teada mida teed, olla motiveeritud ja pidada graafikust kinni!

    Kui ise küllalt uurida siis saab kõik paika pandud ka ilma treenerita, tean seda omast käest! Kuigi jah ega see tükki küljest ei võta, kui treenerilt abi küsida :blink: .

    Selline on süsteem.


  12. Massikasvatus, päevane proteiin ca 170 - 290 g ehk kuni 30-46 g toidukord süsivesikud

    221g päev 36g toidukord

    ca 98g rasva päev, ca 16,4g toidukord.

    dieedi arvestus prot 40% süsivesikuid 30% rasvu 30% ( vajalikust päevasest kalorihulgast )

    Päevane vajadus 2958cal

    Proteiinist 290g (1183cal) 1g prot = 4cal

    Süsivesikud 221g (887,4cal) 1g süsivesikuid = 4cal

    Rasva 98g (887,4 cal) 1g rasvu = 9cal

    kehakaal 74 kg

    pikkus 187,5 cm

    vanus 19

    Palun arvestada, et ma pean end poolekohaga hardgaineriks, mõnele võivad tunduda näiteks proteiinihulk ekstreemsusteni minevat. Ma üritan siiski jääda sinna 2,2g keha kg kohta päevas juurde. Igaksjuhuks arvestan nii suure hulga, et kindel olla kõiges. Üritan jääda 170-200g juurde, mõnikord rohkem.

    Infot rohkem www.musclegaintips.com

    Mul see raamat olemas.

    Pärast massikogumist langeb kalorihulk vastavalt kaalule rasvakaotus dieedile vastavaks. Ehk praeguse kaalu juures oleks umbes 740cal päevas. Ja nende protsentide järgi sellest arvestatud rasvad proteiinid ja süsivesikud. Treeningkava ja graafik muutub ka oluliselt. Siis kaotan rasvakihti.

    Vaba päev selleks, et motivatsiooni hoida, eriti rasvakaotus dieedil. Siis ma loomulikult üle ei pinguta selle "vaba päevaga". Selle päeva lisan sisse sel juhul kui mul 3-4 nädalane rasvakaotusdieet muutub pikemaks.

    Loodan, et olin põhjalik.


  13. TheOne m6ttetu ta ei ole, motivatsiooni kohapealt pidi olema kyll väga tähtis ja see näiteks selle mehe poolt soovitatud www.musclegaintips.com mul see raamat siin ees.

    Ma arvan, et sa vist ei pannud tähele, et ma rääkisin massikasvatusest, mitte rasvakaotus dieedist (millesse ta ka soovitas samasuguse asja panna kus lubad enesele natukene rohkemat. :D


  14. PS! ära nii kyll ikka tee, et lased esmaspäevast reedeni iga päev ja siis nädalavahetus puhkuseks!

    Arvesta nyyd sellega: Trenniga sa kahjustad lihaseid, !söömisega! annad sa organismile materjali, !MAGAMISEga ( PUHKUSEGA )! taastud ja lihas kasvab!

    *jäta see hästi meelde... Trenni tehes sa KAHJUSTAD lihaseid! Puhkus ON äärmiselt tähtis.


  15. tee ikka nii ma arvan, et iga trenni vahele lase päev pausi.. Oletame, et su treeningkava ongi jaotatud viieks siis teed seda näiteks nii

    esmaspäev, kolmapäev, reede, pyhapäev, (see juba järgmisel nädalal)teisipäev... jne. Et 5 päevane kava, aga sa ei jaga seda nädala peale, vaid jätad lihtsalt yhe päeva puhkuseks trennide vahele.

    Ega nädal sellesse täpselt paigutatud kava ja kuu seis/asend ei määra sinu tulemusi :D puhkus on hädavajalik.

×