Jump to content

ronija

Kasutajad
  • Sisu loend

    227
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik ronija postitused

  1. Proteiini sisaldavad asjad :P

    Mida ma sellest enam vaatan
  2. Kiire!

    2 supilusikat kuhjaga on ca. 35g
  3. Foorumi külastajate kokkutulek!

    Hjah, peale oma kommentaari pange selle taha - linna nimi - kus kellegile sobiks, siis oleks parem ülevaade. - Tallinn.
  4. 30 000 kalorine võileib

    Hehe muie tuli näole
  5. Painduvus

    Ma olen kuulnud igaltpoolt selliseid kõlakaid, et teatud vanuses enam ei saa ennast spagaatima treenida Mingi kõõluste teema. Kui pika ajaga keegi end spagaatima on saanud?
  6. Ergomeeter?

    Pulss 130 - 140 bpm , 140 oleks nagu ideaalne rasvapõletuseks, üle selle siis treenib vastupidavust.
  7. Jõusaaal ja kanep!

    Siia kohta ütleks nii palju, et tavaline suits on kahjulikum kui kanep! Tehke omad järeldused
  8. Whey+Malto6

    4-10 kordust oleks paras. Vastavate raskustega. Tehnika on harjutuse hästi sooritamine, et maksimaalselt kurnata lihast. Söömine ja magamine on massilisamisel äärmiselt tähtsad. Magada ikka 8-10 tundi, magades lihas taastub ja kasvab. Ega jõusaalis lihast kasvatata
  9. Whey+Malto6

    Massi jaoks pead arvestama vajamineva proteiini, süsivesiku ja rasvade hulga päeva peale. Ja trenni pead vastavalt tegema, suurte raskustega väheste kordustega.
  10. kas proteiin või kreatiin?

    proteiini ei saa siis massi ei tule Tavatoit sisaldab sul ka proteiini aka valku. Midagi kurja ei ole. Kasuta, et maksimaliseerida tulemusi. Söök ja magamine on suure tähtsusega.
  11. Hommikune idee.

    Kell 7:58 Tuli selline - võibolla mõttetu - idee, et kuidas oleks, kui näiteks algajad ja muud trenni tõsiselt võtta üritavad inimesed koonduks nö grupiks\klubiks kokku, et ntks jagaksid msn'e, et anda üksteisele mingite aegade tagant ülevaadet enda arengust, motiveerida üksteist, jagada muljeid, tricks & tips, aidata ja saada aidatud. Mida üks ei tea teab võib-olla teine.
  12. See oleks nüüd küll naljakas kui tuleks hull vaidlus Et öeldakse, suitsetada võib kes nii ütleb ja kangekaelseks jääb on juba ilmselgelt sõltuvuses SUITS EI TEE ABSOLUUTSELT MINGIT HEAD SU TRENNILE! Ainult suitsunälga rahuldab. Dieeti pidama hakkad läheb suitsuisu nagu naks minema, minul oli nii. Kas sa seal teaseri juures märkasid väikest TEADEANNET !!!!!!JUST JOKING!!!!!! Issand jumal küll Arvasid, et ta papagoisid ka sööb ?? :D Kuigi jah, tõsi ta on, et suits pidi näljatunnet leevendama, muidugi mina seda 6 aasta suitsetamise jooksul ei kogenud Muud siin midagi ei olegi vaielda.. kui et ei tohi arvata, et suits ei tee midagi trennile, dieedile, arengule
  13. Hello=)

    Sure
  14. Pff mõtle nüüd reaalselt Uuri kuidas sinu kaloritele suitsetamine dieedil mõjub See mis need suured väljakasvanud ja pumbanud mehed see on juba iseasi.
  15. Vöö

    Mnjah Ostsin just 20 kg raskusi juurde ja juba vanade raskustega sain selga kannatada veidi, ostsin lolli peaga vöö pimesi Oleksin saanud ka paraja... Aga nuh, nael ja haamer ja auke uuristama
  16. Loomulikult. Mina leidsin, et trenn on mulle tähtsam, jätsin suitsu ja hakkasin karsklaseks No problem.
  17. Men vs. Women

    Mul on selline küsimus. Kas massikasvatuse\rasvakaotuse dieedil ainekoguste ja kalorite arvestused on nii naistel kui ka meestel üks? Samamoodi ka treeningutega, raskuste arvestused ja muu. Küsin sellepärast, et kui mõni naissoost isik küsib mõne sellise asjaga seonduva küsimuse (ntks. kui palju peaksin päevas valku tarbima, et massi kasvatada), siis ma oskaks vastata, aga ma ei kiirusta sellega, sest ma täpselt ei tea kas naistel ja meestel asi sama.
  18. problemm

    Kõige lihtsam võta siit leheküljelt, ülevalt Tööriistad -> Treeningkavad. Piirdu praegu 3 korda nädalas raske trenniga. Puhka rohkem kui praegu. Areng on silmapaistvam Lase lihasel puhata ka Treeningtahe on suur see on väga hea aga kui ikka tulemusi ei tule siis kipub treeningtahe ka vähenema - puhkus tagab arengu. Vaheta kava mingi 3-4 nädala pärast. Toitumisel võibolla aitaks sul natuke see http://adsl2153.estpak.ee/dieet.php .
  19. kuivaks ajamine

    Rasvadieet on väga kohusetundlikust nõudev ja paljalt "imerohuga" sa oma eesmärke ei saavuta. Peab siiski dieediga vaeva nägema ja õige treeninguga.
  20. Hommikune idee.

    Mina mitte
  21. kuivaks ajamine

    Nujah. Ma siin rohkem räägin keha ehitamisest, mitte pulgaga hüppamisest ja ja liivakasti langemisest. Erki noole isiklikku dieeti ja treeningut ma tõesti ei tea . Ühesõnaga Rambo vend, räägime me üksteisest veidi mööda. Pole mõtet vaieldlema ka sellise asja pärast hakata
  22. Hommikune idee.

    Vaata teemat "wishlist".
  23. kuivaks ajamine

    Ma ei taha midagi taolist öelda Massidieedil on vältimatu, et mingil määral omandad ka rasva! Ei ole konkreetset ideaalset, et su rasvaprotsent massikasvatus perioodil 0 % tõuseb Pea seda meeles, et ega kulturistidki aastaringselt sellised ole nagu sina oled harjunud neid nägema!
  24. Men vs. Women

    Aitäh vastuste eest!
  25. problemm

    Trenn, puhkepäev, trenn, puhkepäev... jne. vahepeal jääb 2 päeva puhkeks kui 3 korda nädalas teed ( millest piisab). Enne trenni proteiini, pärast trenni võta süsivesikuid ja proteiini ( esimese tunni jooksul pärast trenni on hea aeg lihaste toitmiseks ). Maga korralikult. Ära üle pinguta trenniga. Ja jäta meelde: Treenides sa lõhud\kahjustad lihast (stimuleerid), süües sa annad organismile materjali, magades sa ehitad\kasvad\taastud. Räägi oma treeningkavast ja toitumisest lähemalt.
×