Jump to content

ronija

Kasutajad
  • Sisu loend

    227
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by ronija


  1. Päris hea Zwen! B)

    Ma unustasin, ma ise olen 19. Jätsin suitsetamise ja joomise trenni nimel :) ja uhke selle yle :rolleyes:

    A Olli vaata www.musclegaintips.com siin peaks m6ni pilt ka olema.


  2. Kaspar kui sa algaja siis kust sa tead, et ikka lihast B)

    Olli, ma kahjuks ei saa m66ta, kuigi peaksin kava järgi ka seda iga 2 nädala tagant m66tma. Pekki tuleb, see tulemata ei tohiks jääda, selleks on seal olemas massi kavad ja rasvap6letuskavad. Mitte lehekylje infot ei kasuta, vaid raamatut mis selle venna koostatud.

    Siinkohal kysiksingi, kas keegi teab kust osta naha m66tjat millega rasvaprotsenti arvutada selline hiigel sirkli v6i millegi moodi peaks välja nägema.

    Okei ma toon siis teile r66muks näiteid sellest kavast :rolleyes:

    Panen inglise keeles nii mulle lihtsam. Kysige kui aru ei saa. + Ma teen trenni kodus.

    settide vaheline paus max 1 minut harjutuste vaheline 3 minutit.

    tempo 3/0/1

    Session 1( chest, shoulders, triceps )

    Flat bench press

    2 warmups (2x8 kerge raskusega)

    1 workset 6-8 (nii suure raskusega kui v6imalik)

    2 workset 4-6 (sama)

    3 workset 2-4 (sama)

    4 workset 1-2 (sama) + loomulikult kui neil settidel jaksan rohkem juhtumisi siis ikka teen rohkem.

    burnout set 6-12 (esimese, selle warmupi raskusega)

    Superset to failure ( ilma pausita otsa ) Incline dumbell flyes 8-12

    Shoulder press

    K6ik sama

    2 warmups

    1

    2

    3

    4

    burnout

    superset (to failure) side rises

    Shrugs (to failure) 6lakehitused hantlitega, ma teen kangiga ja eest.

    k6ik sama

    2 warmups

    1

    2

    3

    4

    burnout

    superset siin puudub.

    Dips (to failure) mu lemmik :) kaks pukki jalad risti yhel teisele toetad kätega ja lased keha alla p6randa poole ( langetad nagu tagumikku maa poole ) triicepile super harjutus minuarust.

    warmup setid puuduvad

    1

    2

    3

    4

    superset (to failure) Triceps pushdowns - ma teen siin horisontaalpingil kitsa haardega k6hult surumist tricepile, lihtsalt p6hjusel, et mul kodus sellist masinat pole.

    Crunches (k6hulihased) sellili maas jalad p6lvest k6verad ja t6stad keha väsitab k6hulihaseid hästi

    warmup ja superset puudub

    1

    2

    3

    4

    See siis esimene treening kolmest nädalas. 6ige toitumine on väga oluline.

    Kui on kysimusi siis palun.. V6in vajaduse korral ka teiste päevade kavasid esitleda.

    P.S. ntks seitsmendal nädalal lähen ma 10x10 kavale yle, asjad muutuvad, mul kavad prinditud iga nädala kohta, täidan ära ja v6tan järgmise nädala oma ette jne, toitumiskava keha statistika ja k6iksugu paberid mul täitmiseks olemas, m6jub hästi motivatsiooniks.


  3. Kuidas rinnale liiga väheks seda jääb?

    Horisontaalpingil surumine ntks

    2 soendus setti

    4 töösetti ( nii suurte rastkustega kui suudad )

    burnout

    ja superset otsa

    Mis siin väheks jääb? :rolleyes:

    Kordused jah kyll tunduvad sulle vb et j6u poolsed rohkem.

    Tempoks kasutad 3\0\1 ( 3 sekundit langetad 0 hoiad 1 surud yles )

    Kyll kasvab. Muidugi teooriaid on ka mitmeid. M6ni yldse väikeste raskustega ja r6hub tehnikale ja kasvab, kasvab rohkemgi m6nel kui neil kes suurte raskustega ja väikeste kordustega. Ma siin vaatasin yhe mr olympia videot ka kus seletas värki.

    Muidugi toitumine on asja juures k6ige tähtsamgi.


  4. Täitsa v6imalik. Mul s6bral oli ka käsi trennist suurem\ j6udu vähem \ rasva rohkem. Ma suht kuival alati olnud rasvaga. Selles m6ttes, et ma tahaks rasva saada, et suurem olla :) aga miskipärast ma ei ole kuigi suutlik rasva juurdev6tmiseks, kuigi ma ei ole kunagi kuulnud, et kellelgi v6iks sellega raskusi olla B) M6nes m6ttes muidugi hea mul lihaseid detailsemalt näha.

    Ma alati olnud tugev kaugushyppaja ja lyhikese maa jooksja. Sääre kohta isegi mul 6de öelnud, et "issand kui peenike sa oled" vm :) Nuh ega sääred keerulised asjad ka vist :rolleyes: pärilikus jne.


  5. Vaevalt et on, sest ma ei usu, et see kogu info mis seal lehel ja raamatus leidub on m6eldud bodybuildinguks, pigem keha trimmimiseks paremaks natukene, seal raamatus öeldud ka. Kolm kuud teen, siis tuleks Ottilt vist juba n6u kysida toitumise ja värkide kohta.

    Praegu 10 nädalat massi siis hakkan rasva p6letama.

    Ja ma arvan, et kui ma sama progressiga jätkaks siis ma arvan, et ma oleks natuke pekikolakas äkki :rolleyes:

    Söön palju, 6x päevas vähemalt. 3x nädalas trenni.


  6. Rääkige lähemalt sellest kui palju kaalu olete mis ajaga juurde v6tnud\kaotanud, keham66tmed kuidas muutunud.

    Alustuseks siis ytlen kohe, et testin praegu sellelt mehelt saadud infot praktikas www.musclegaintips.com

    Mina: pikkus 187,5 ( pikkus ei suurenenud B) )

    Algus:

    kaal: 71,9

    M66dud

    Rind: 102

    Vöökoht: 79,5

    Puusad: 83,5

    6lad: 120,5

    Parempoolne

    Biceps: 33,2

    Kael: 40,5

    Parempoolne

    säär: 34,8

    Jala ylaosa

    (reis?): 53,7

    Kahe nädala pärast:

    kaal: 75,5kg

    M66dud

    Rind: 105,2

    Vöökoht: 82,2

    Puusad: 83,7

    6lad: 123

    Parempoolne

    Biceps: 34

    Kael: 41

    Parempoolne

    säär: 36,5

    Jala ylaosa

    (reis?): 56

    Juurdekasv:

    kaal: + 3,6 kg

    M66dud

    Rind: + 3,2 cm

    Vöökoht: + 2,7 cm

    Puusad: -

    6lad: + 2,5 cm

    Parempoolne

    Biceps: + 0,8 cm

    Kael: + 0,5 cm

    Parempoolne

    säär: + 1,7 cm

    Jala ylaosa

    (reis?): + 2,3 cm

    Programm on 12 nädalane. Enesetunne hea, yleliigset rasva silmaga ei tundu ( need juurdekasvud ei ole kindlasti vaid lihas), massiperioodil rasvu me ei karda :rolleyes:


  7. Tee nii, et harjutustel teed 2 soojendus setti 8 kordusega kerge raskusega siis 4 töösetti ( 6-8. 4-6, 2-4, 1-2 ) ja pärast viimast setti burnout sett esimese raskusega 6-12 ja ilma pausita kohe superset otsa ( Mingi teine harjutus samale lihasele ) 8-12. Siis oled omadega mäel :rolleyes: .

    Ntks Biitcepile teen ma ainsana mitu supersetti, 2 soendust 1 töö ja järgmiste töösettidega superset ka neile otsa, burnout jääb siin ära.

    K6hulihastele ei tee ei burnouti ega supersetti. On olemas ka muid vidinaid ntks stripset.


  8. Proovisin juba algatatud teemas, aga sealt vastuseid ei saa. S.t. postitasin küsimused, aga vastati teema algatajale tema küsimustele.

    Mis vahe on lõuatõmbel kui pulgast haaran pealt haardega või taganthaardega?

    Kui erinevus suur siis kas taganthaardega (peopesad minu poole) lõuatõmbed arendavad seda ka mingil määral, et ma hiljem jaksaks eesthaardega lõuatõmbeid paremini teha`?

    Loodan, et on arusaadav.


  9. Mul sama teema p6lvedega midagi lahti, kui tükk aega põlved kõveras olla ja siis sirgeks lasta siis vasak põlv lööb mingiks pooleks minutiks, minutiks täiesti jubeda valu sisse, see peaks põlve põletik olnud, mul mingi pool aastat tagasi oli mõlemas põlves, tehti süsti põlve, siis normaliseerus. Kui lasta põlve põletikul vms kaua olla siis asi muutub krooniliseks, arst pakkuski, et mul juba ehk krooniline... Tundub, et asjal võib tõepõhi all olla. Igastahes arsti juurde minna kindlasti tasub - ortopeedi juurde.


  10. Nagu ma ytlesin, dieetidest tean oskan ise ka arvutada vajaminevad kalorid, sysivesikud, proteiinid, rasvad bla bla. Ja praegu nagu ytlesin olen massidieedil, vahelduvalt 6 - 7 korda päevas söön ca 30g proteiini toidukord.

    Aga hiljem. Pärast massiperioodi. Tavainimese moodi toituda tahaks taas. Kas kasvan siiski ajapikku ( olgu see aeg siis aasta kaks.... kymme ) aga lihas areneb mingi piirini vastavalt tavainimeslikule toitumisele?

    Seda lehekylge tean ka, aga ise ei kasuta :D


  11. Tglt 110 g aga see 25g prot käib ikka kogutoote kohta? V6i on liha + muud asjad bruto ja ainult liha neto ja sellest proteiin arvestatud?

    Tuunikala 6lis* praegu massi ajal ei karda ma rasvu tarbida :D

    Prismas oli vist.. Teiste konservide k6rval, teised olid mingi 15 eeku


  12. Natuke segadus on peas :S Kui ma teen korralikult trenni ja söön kodust toitu nii kuis juhtub ytleme 3 korda päevas, kas siis lihas ikka kasvab??

    V6i Saab massi vaid kindla dieediga?

    Dieetide enda kohta tean ja olen praegu ka 3 kuisel massikasvatus dieedil\treeningul. Kuid kas pärast seda v6iksin siirduda tavainimese moodi sööma ja lihas ikka areneb? (loomulikult aeglasemalt kindlasti ja mingi piirini ehk, olenevalt muidugi mis toidulaual tavaliselt on?)

×