Jump to content

AndresT

Kasutajad
  • Sisu loend

    78
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by AndresT


  1. Endale parajate pükste saamiseks on lihtne reegel- tuleb osta püksid, mis on 20 cm pikemad, kui sul vaja on ja keskelt samuti suured. Siis tuleb minna õmbleja juurde, kes teeb need sulle parajaks suhteliselt odava hinnaga- kusagil maksimaalselt 100 krooni eest. ise teen pidevalt nii, sest pean ostma endale pükse, mis jalga mahuvad, mitte selliseid, mis meeldivad. Enda reie ümebrmõõt üle 75 ja alla 80 (kõigub natuke)

    No mul u 10cm ümbermõõt väiksem ja puus on u 32-33 suurus (reaalselt siis 80cm ringis) ja jalg on ka nii 80cm+ pikk.

    Andke puusa ümbermõõt ka siis juba, siis saab paremini silme ette proportsiooni manada.

    Mul veel kahjuks/õnneks natuke kasvuaega kah järel.. Aga noh, eks ma üritan jalgadele vähe teha, et lihtsalt vormis püsiks.


  2. Kasuta vähem effedriini:)

    Kui nüüd tõsisemalt rääkida, siis väsita end äkki rohkem ära......... või kasuta Une Matit.

    Võimalus, et just selles teoorias peitubki probleem. Oled üleväsinud.

    No mul endal ka sarnane probleem, ainult vastupidi, päeval vist suudaks olla üleval mõnuga u 9-10h :lol:


  3. Sööd palju valku, aga lihast intensiivselt ei treeni?

    Valk muutub kah mitte kasutamisel rasvaks.

    Hommikune jooks ilma eelneva söögita.

    Minu loogika ütleb kohe, et organismi äratamine sellise kurnamise teel pole õige, organism ehmatab ära.

    Samuti pea meeles, et rasvapõletamine toimub u 120se ja alla pulsi juures.


  4. Tervist, naha all on siis selline õhuke kiht rasva, seda nii kõhul, biitsepsil, triitsepsil. Kordused on 3x12 pea kõigele ja areng on nüüd ka suht kinni jäänud, sama kava järgi tantsinud neli kuud, et peale nö alguse pauku, mis on omadega läbi, pole suurt midagi juurde tulnud. Biitseps on jäänud enamvähem samaks mis ta enne trenni oli (sai kodus hantlitega igatepidi maadeldud).

    Toitumise poole pealt pole kaloreid lugenud, kuid enamjaolt käib asi nii: hommikul praekartul peekoni ja munaga, 12 paiku midagi leebemat (supp, makaronid), 3-st trenni (tunnike enne trenni sai vahepeal, AC-Cd võetud, kuid mingi allergia selle vastu, siis enam mitte), 2 tundi trenni + 40 minti suusatamist 75% raskusega tempo ~50. Peale trenni proteiin 30g (sai nüüd nädal-paar tagasi alustatud). Peale trenni 1h korralik söök ja siis ideaalis läheks juba kell 7 võimaluse korral magama. See viimane ongi kõige muret tekitavam, olen küll puberteet ja organism kasvab, kuid siiski peale trenni ja sööki on kohe selline tunne, et no nüüd magaks küll järgmise päeva maha ja jah, olen 7-st magama läinud. Idee arsti juurde aeg kinni panna, et EKG teha, ehk südamerike (see võib sellist nalja põhjustada). Unega on üldse nii, et kui magama lähen siis voodist peab pärast jõuga lahti kangutama, sest muud moodi ei saa.

    Ideid?


  5. Kaal sama (76kg), pikkust õrnalt rohkem (180) ja õllekõhtu ma nüüd küll kuskilt rippumas ei näe, six-packi ainult. Ütleme, et kui siit-sealt natuke rasva ära koristada ja muskliga asendada jääks kaal sama kanti ja see oleks ideaal, seda siis suurema kondiga inimese kohta.

    Aga no mainime ära, et aktiivne rasvapõletus hakkab u 40min peale trenni alustamist, seda ka jooksmise ja muuga. Soovitav oleks peale jõusaali näiteks üks korralik aeroobne maha teha.


  6. Leidsin ka artikli ülesse, väga viis arvustus (Y)

    Kuid tuleb välja, et mu noor organism ei taha seda ainet. Tekkib selline tunne, kui paljalt vatiteki vahele pugeda. Mitte sügelemine, mitte kipitamine vaid midagi vahepealset, sarnaneb ka sellele, kui jalg näiteks sureb välja, kuid see tunne on üle keha ja tunduvalt leebem, valus pole.

    Mõtlesin nüüd võtta vähe väiksemate doosidega, U 1/4dl või nii.


  7. Selles vanuses siiski soovitaks midagi aeroobset teha. Kangiga hüpped ja sellise asja võiks ikkagi natukeseks ära unustada, sest kang õlgadel rõhub selgroogu ja see on juba jama. Endal u samas vanuses oli algne trenn väga kohutav. Kasutasin suurimaid raskusi mis lihased talusid. Ütleme nii, et randmed läksid paari kuuga "puhkama" ja ülejäänud keha tuli hiljem järele. Selles eas tuleb erilist rõhku panna tehnika perfektsusele ja samuti tuleks oma ala spetsialisti juures käia ja harjutuste poolelt nõu küsima.

    Siiski soovitaksin teha aeroobset selles eas. Sõltuvalt, kui tihedalt korvpalli teed siis käi nädalas 3x jooksmas või/ja ujumas.


  8. Aga kui sul kodus pole selliseid võimalusi, ning sul on ainult hantilid või midagi sellist siis

    saaksid nendega teha lendamist näiteks + veel tee kätekõverdusi + veel tee triitsepsile

    harjutusi! Kui sa üldse tahad käsi nt vormida siis sa pead tegema suurema raskusega, raskus peaks olema selline et sa jõuda kordusi teha max 12 korda (kõhuga on natukene teine lugu, seda tuleb teha rohkem kordusi 30-50)

    Keegi võiks kinnitada kah, kuna ise olen just kuulnud vastupidist, et mida rohkem kordusi seda kasulikum nii lihasmassi, kui jõu enda poolt. Surumine on nii soenduseks liigestele.

    Kui soovitate jällegi üle minna suurematele raskustele siis oskate öelda kust võib leida korraliku randmetoega kindaid, kuna ennem jäid randmed vägagi valusaks, et isegi peale harjutusi ei saanud randmest ilma piinava valuta venitada.

    Mingisuguse pingi isegi võiks täitsa juurde osta, kui midagi asjaliku on leebemas hinnaklassis.

×