Jump to content

AndresT

Kasutajad
  • Sisu loend

    78
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by AndresT


  1. Ka mina pakuksin, et vanglatest sai tänapäeva tatoveerimine alguse.

    Natuke enne Kristuse sündi oli tatoveerimine laialdaselt kasutusel keltide poolt, seda küll enamasti eesmärgiga ennast oma vastase ees hirmuäratavamaks muuta. http://images.google.ee/images?svnum=10&am...G=Search+Images

    Auschwitz'i vangilaagri esimesed tattood olid tegelikult numbrijadad mis viitasid antud vangi infolehele andmebaasis ja see süsteem oli välja arendatud spetsiaalselt IBMi poolt.


  2. Üritan siin korrigeerida oma eluviise nii toitumise kui ka rohkema liigutamisega. Eesmärk ei ole saavutada ülisportlikku ja lihaselist figuuri, mulle meeldibki olla natuke ümaram, praegu lihtsalt on see ümarus juba liigne :) Olen palju lugenud foorumeid ja artikleid, aga sellega seoses on tekkinud küsimus. Erinevates allikates räägitakse valkude/rasvade/süsivesikute osakaalust päevases menüüs erinevalt. Siin räägitakse sageli, et 30:40:30 on õige, aga mitmes kohas on jäänud silma ka jagamine 10-15:25-30:50-60 Millest see erinevus? Ja kumba peaks siis usaldama? Ning veel paar küsimust (palun kohe ette vabandust, kui need kõlavad väga algajalikult, aga just algaja ma ju olengi)

    1.Kui mu eemärk on peamiselt kaalust alla saamine ja lihtsalt hea enesetunne, mitte lihaste kasvatamine, kas ka siis peaks tegema lisaks aeroobsele treeningule jõutrenni? Praegu sõidan põhiliselt rattaga ja ujun. Jõutrennist ei tea midagi :P

    Ei pea, aga võiks

    2.Kas Arctic slim line'i on mõttet tarbida enne trenni? Kas ta põletab rasvu või on ta lihtsalt mingi popp jook, mis on jälle poelettidele ilmunud?

    Täitsa töötab, aga L-karnitiini jahtides soovitaks kasutada fatburnerit

    3.Kui 6 päeva nädalas olen "korralik" ja energiadefitsiit on ca 3500-4500 kcal, kas siis ühel päeval võib ennast natuke lõdvemaks lasta ning jääda nulli või kuni 500 kcal-iga plussi (eeldades, et ei lase end käest ära ja järgmisel nädalal jätkan jälle korralikult :rolleyes: )

    Aitäh!

    Võib

    See erinevate valgu-süsivesiku-rasva suhe tuleneb eesmärgist. 30:40:30 sobib juhul, kui ei soovi lihast kasvatada, rasvasi siiski võiks olla kuskil 20 piires ja rasvad peaks olema kindlasti head rasvad (pähklid, kala jne)


  3. On ka muid ergutavaid ja mõtlema panevaid jooke..vähendavad stressi ja palju muud.

    Üks lemmikuid on Guaraana tee. Tass guaraana teed hommikul on parim. Ergutab +veel palju muid häid omadusi.

    Teine on Mate ehk paraguai astelpaju. Selle valmistamine on natuke keerukas ja paljudel pole viitsimist sellega jamada. Aga väga mõnus asi on. Rohkem saab lugeda siit Mate jook

    No guaraana sisaldab ka kofeiini seega sama kategooria mis kohvigi (kus seda Eestis muidu müüakse?).


  4. Peale trenni kaob rasv juba ära ja keha lihast täis :blink:? No see viimane on enamvähem pihta, aga see lihas on sinus koguaeg olemas, lihtsalt pole verd täis.

    Vaata seda asja, kui punktist, et trenn kiirendab su metabolismi ja annab võimaluse rohkem süüa. Ülejäänud sõltub kõik toitumisest.


  5. Mulle isiklikult ei ole must kalamari küll väga muljet avaldanud, punane tundub ikka maitsvam.

    Ja see ei ole küll mingi jutt, et Eestis ainult kahe kala mari süüa kõlbab. Isegi Selveris müüakse lisaks lõhe- ja forellimarjale lisaks veel haugi- ja siiamarja, aga süüa kõlbavad vee paljude teiste kalade marjad.

    Usu mind, kui oleks saad beluga tuura värsket kalamarja muutub su arvamus.


  6. 0.5kg nädalas on täitsa normaalne tempo. Trenn ei mängi väga suurt rolli. Teed trenni võid lihtsalt rohkem süüa, aga muidugi kui soovid rasvaprotsendi väga alla ajada, kulturisti tasemele, on lugu teisiti.

    Kaalukaotamise vaatenurgast tee trenni nii palju, et siis jääksid kuskil 500 kaloriga miinusesse iga päev.


  7. Punane kalamari..

    Aga vot must kaaviar on see kõige kunnim asi üldse. Vene ajal sai seda tõesti kopikate eest ja mõõtühikuks polnud mitte grammid vaid panged. Valk + vitamiinid teevad kalamarjast ühe kõige tahetuima toiduaine teadliku kulturisti laual.


  8. Võimalikult terav löök pea piirkonda. Aju põrkab vastu koljuseina ja inimene kaotab tasakaalu või isegi teadvuse.

    Eks see ole nii, et poksijad peksavad üksteist Alzheimerisse..

    Uneartri kaudu ühe löögiga midagi ei tee, seal peab juba natuke kauem takistama vere liikumist.

×