Jump to content

Artur088

Kasutajad
  • Sisu loend

    68
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Koik Artur088 postitused

  1. kreatiin+süsivesikud

    Kust saab seda pulbrit osta ja kui kallis ta on? v6i pole m6ttet seda osta kui kaalu tahan v2hendada
  2. kreatiin+süsivesikud

    tnx
  3. Tekkis kxsimus?

    at2hh ....
  4. väga valusad jalad...

    Mull ka nad valutavad peale aeroobset trenni aga see on kasuks kui tunned et lihased valutavad hiljem harjuvad ara ja k6ik
  5. mis arvate kavast?

    siit saad vastuse kui palju pead sxxma valke jne http://adsl2153.estpak.ee/dieet.php
  6. nalja peab ju saama!

    naljakas ta on aga ise ei tahaks olla nende asemel
  7. Kuidas saab?

    Tegelt ma ise tunnen mu seda lihas massi on aga ta millegi p2rast ei tule valja uldse krt see ajab kull narvi reljeevsust oleks vaja aga ei tea mis k6ige parem variant oleks soovitage kuidas peaks kangi suruma et reljeefsust tuleks rohkem
  8. Ok siis koostsin kava:)

    Nii , et siis sirvisin foorumis ringi ja koostsin endale kava , et jalgida oma toitumist. Trenn. 3x korda nadalas j6usaal + 30min aeroobikat. Toitumine. * 4 korda p2evas. *Hommikusxxk puder v6i helbed piimas. *12.00 kartul,salat,makaroonid,supp. *15.00 puuviljad nt:6unad ,mandariiid jne *17.00-21.00 ei sxx midagi erilist hakkan keefirit jooma. Soovitage siia kas 1 kuuga on v6imalik sellise dieediga maha v6tta kuskil 5 kg v6i midagi sellist.Ja kui seda jalgin juuni kuuni kas saan ilusti vormi ja , et lihased hakkaksid paistma.! Vastake.....T2nan.....
  9. Ok siis koostsin kava:)

    no ma lisan ikka liha ja valke ka sinna juurde mingi 1 nadala parast teen siia uue topicu ja tlen tulemusi
  10. Ok siis koostsin kava:)

    ma teen trenni nii nagu ennem kirjutasin ja toitun nii kas siis tulemusi naen iga nadalaga ja kuugua>?
  11. Ok siis koostsin kava:)

    kaalun 85 kg tahan kaalust maha v6tta ja ilusat keha saada mi selle peale utled
  12. Ok siis koostsin kava:)

    tnx aga noh mind huvitab rohkem see , et kas k6ht rind jne edasi paraneb kaal on tegelt suht suva tahan et keha laheks ilusaks tanu dieedile
  13. toitumine!

    Selline asi , et soon hommikul koolis ja peale kooli ja kui kell on juba 18.00 ei saa ma midagi joon keefirit kas see aitaks kaalust maha v6tta?
  14. toitumine!

    kas sina v6i keegi teine ei saaks xelda mida on vaja suuja hommikul ja p2eval 6htul joon keefirit olge hea xelge siis mida suua sest on vaja maha v6tta 10 kg
  15. SL õhtulehes toidukava

    n6us sinuga
  16. Tere, tahaks abi!

    Tere , viimasel ajal olen marganud , et k6ht on liiga suur ja pekkiseks muutunud arvuti ees istumise p2rast tahak.....tahan sellest lahtsi saada ja olla vormis hakkan kaima 2x koreda nadalas j6usaalis aga sellek6rval tahaks pidada ka mingit dieeti sellisega mis p6letaks mu rasvad ara ja saaks korraliku kehavormi ! Kirjutage siis siia mingisugune dieet , et millist toitu ja mittu korda p2evas tarvida ja millal saab siis tulemusi naha........aidake palun kui viicite l2bilugeda!
  17. Tere, tahaks abi!

    aga kas see aitaks kui teeksin igasuguseid aeroobika harjutusi iga p2ev mingi 30+min siis teisip2eviti ja neljap2eviti j6usaal? ja teeks k6hulihaseid k6vasti!
  18. Tere, tahaks abi!

    aga milline see toitumine peab olema???nimelt mida siis tuleb suua ? ja kui kaua peab seda tegema et oleks tulemust naha?
×