Jump to content

Indrek K

Kasutajad
  • Sisu loend

    330
  • Liitus

  • Viimati külastanud

Postitused posted by Indrek K


  1. Targemate poolt on vist kõik ära öeldud, aga seda tahan veel öelda, et kuulsin kunagi, et kui noorena pea halliks läheb, siis just kiilaks ei lähe vanast peast ja kusjuures olen küll tähele pannud, et on päris palju viiekümnendates-kuuekümnendates inimesi, eriti mehi, naised vist värvivad juukeid rohkem, kellel on ülitihedad hallid juuksed :) Muidugi ei pretendeeri mu jutt absoluutsele tõele, lihtsalt olen kuulnud nii!


  2. Ei, ega ma enda ärast küsinudki, mul pole küll põhjust mingeid lisandeid tarbida, kaalun 185cm juures 105-110kg, ok väike magu on ka ees, a see selleks :ph34r: Eesmärk polegi kulturisti välimus, pigem lihtsalt siia-sinna sentimeetreid juurde saada ja jõunäitajaid parandada! Tahtsin teada lihtsalt, miks ei soovitata lisandeid!

    Teemasse niipalju, et enamus on minu arust ära öeldud, võta varu aega, kiiresti ära küll tulemusi looda ja ära liiga suurte raskustega ka rahmeldama hakka, paned oma tervise eluks ajaks p....e pole vaja Sulle vigast kätt, jalga, selga, eriti seepärast, et ronisid jõusaali kuna inimesed Su välimuse kallal nokkisid! Kindlasti, kui võimalus on, kasuta treeneri abi, hakkavad tulemused kiiremini tulema! Ja söö nagu loom ;)

    Head pugimist ja head kangi kangutamist!


  3. Vabandan "ohvtopiku" pärast, aga eelnevalt on mitmed inimesed ses teemas öelnud, et algul ära toidulisandeid tarbi. Mis on selle põhjuseks, kas see on algajale pigem kahjulik, pigem nati kasulik, aga mitte piisavalt, et sellele raha kulutada või ei anna ta mingit effekti algaja puhul? Ja see pole esimene teema, kus ei soovitata algul midagi tarbida, mis siis on ikkagi see põhjus!?

    Ootan huviga!


  4. Sorry, et teemat risustan, aga endal sama jama, seepärast trenn paar kuud vahele jäänd juba. Segab nii triitsa, kui ka rinna harjutusi, rinna puhul siis põhimõtteliselt aind surumist. Enda puhul tean, millest jama pihta hakkas, kukkusin mõned aastad tagasi ühel sünnipäeval täis peaga :lol: keldri trepist alla ja panin küünarnukid oma arust kaitseks külje peale 90 kraadi all ja sain paugu parema käe küünarnukile!

    Ega kui asi tõsine, siis aind arstile näitamine annab tulemust vast, läbi valu või veel hullem valuvaigistite abil kindlasti ei tohiks teha! Ise üritasin kinni siduda, aga ei aidanud, nüüd peaks proovima jälle, äkki kannatab teha, kui ei, siis ka arsti juurde minek!


  5. Käisin ka asja kohapeal vaatamas ja sai piletki pea esiritta ostetud, et võimalikult lähedalt seda värki kaeda! Päris hea oli, kuigi mõned asjad oleks võind tõesti paremini korraldatud olla, aga kuna ma pole eriti vinguja tüüp, siis jätame selle osa ära. See getelmens oli ja lahe :huh: nii palju oleks võind eeltööd teha küll, et publikut õigete nimedega oleks suutnud kutsuda.

    Matšid olid nii nagu arvasin, et mitte midagi vapustavat, aga ka mitte igavad. Omade esinemisega võis ka täiega rahule jääda, eriti sümpatiseeris millegi pärast Kibus.

    Viimase matši ajal said mu kõrval istund vene keelt kõnelevad tegelased hakkama eriti nõmeda väljaütlemisega, nimelt skandeerisid nad, et anna fašistile... krt, kui nad nii räägivad, siis minu jaoks on nad ise kõik kommunistid siiamaani... umblollid ikka küll.

    Loodan, et siukseid asju tuleb meitele veelgi, kuigi Aerts'i, Shieldt'i, Le Banner'i nägemiseks peab ikka piiri taha minema vist... või mine sa tea ;)


  6. sina 15 aastane 65 kilone lapsuke oled mind 130 kilost 30 aastast meest paika pand?ei oskagi midagi öelda tundub et su vanemad pole sind kasvatand ega õpetand vanemat inimest austama.

    kuule väikepoiss mina olen trenni yle 10 aasta teind, mis paikapanija sa mul oled, ennast tattnina pole ollagi ju, see et sa mind ei näe arvad et olen sinusugune pubekast koolipoiss vä?

    IRW... Täiesti peal, 130kg kaaluv mees ajab siukest iba suust välja, tead, mu siiani veel munakotis olev poeg/tütar on ka natikene inteligentsem, kui Sa oled... Ma ausalt ei või... poeg on sama vana, aga tundub, et su pojaga sama vana poiss on sust kraadikene taibukam.. Paika Sind pandi, nii või naapidi, eriti peale siukest posti oled Sa paigas... vähemalt minu jaoks, eee, mode, kas siukest lisavidinat pole foorumil, et ühe või mitme tegelase poste ma nägema ei peaks, sest seal midagi kasulikku lugeda nagunii pole!

    Hinge ravimise jms. asjaga võiksid Sa pikemalt tegeleda, äkki isegi jõusaalis käimise vastu selle välja vahetada...

    Täielik naer ikka!

    Oli absoluutne OT küll, aga see selleks, see teema ongi kujunenud millekski muuks, kui vend vähi piltide kommenteerimiseks!

    Minu poolt vend vähile jõudu edaspidiseks!


  7. Oi kõvad poisid kõik hüppama, Kõik kes ise võistlusteks valmistunud, tõsiselt ma mõtlen, teavad , et vahel ajab mölisev ja täissöönud nägu ikka hinge väga täis. Eriti veel siis kui möla aina jätkub ja jätkub. Juhtud siis midagi krõbedamat ütlema, jälle kõik lödinäod vinguvad, et nii paha ja kasvatamatu ja agressiivne ja ei saa naljast aru. Puuks mehed, inimene siin teeb teile teene, kirjutab oma toitumisest, treeningutest ja et asi väga üksluiseks ei läheks siis ka natuke muudest tegemistest. Kurat, kas ta peab nüüd oma hambad teie plõksijate pärast tagasi vanade vastu vahetama, et maha rahuneksite??? T....a, kel võimalik pangu endale või teemantid hambaplommideks, või vastupidi peksu kõik välja. OMA ASI. Tüüpiline Eestlaste mentaliteet!!! Lõvipasteet. :D Haige ühiskond........

    Nõustun Bonsunaga 100% Olge tõesti parem tänulikud, et keegi viitsib siia oma tegemistest kirjutada! Pildide ülesriputamine ja edevus... edukas ongi aind edev inimene, eriti, kui tegemist on kulturismiga, nii palju olen ma asjast aru saand, kõik ei läheks aluspükste väel lavale end näitama... Ja peale mingit võistlust ei vingu eriti keegi, et näää, on kehkenpüks, tuli alukate peal rahva ette! Järgnev kehtib ainult osadele siin teemas postitanutele... pange oma suu või p....eauk kinni, mine sa võta kinni, kummaga tegemist on tundub, et need avaused on vahetusse läind, kust see möla tuleb, kuigi jah, antud juhul on põhisüüdlaseks siiski ajutegevus+sõrmelihased vms. Küll oleks tore lugeda positiivseid vastuseid taolistele teemadele, aga kahjuks on see vist palju nõutud/palutud, sest mõnel kadedusest, mõnel ehedast lollusest, mõnel geenidest, mõnel igavusest, on lihtsalt vaja nokkida, sest muidu pole päev korda läind, ei saa und jne. Kopsake pihku näiteks rahulikult, kah kätele tööd, ei pea alati kuhugi foorumisse sibi trükkima!

    Loodan, et kõik said aru kelle kohta see käis, kuigi kahtlen, sest siukest imbetsillilikku jura ajavad inimesed, nagu nad oma postidega näidanud on, asjadest aru ei saa!


  8. Ei, see pole igav tekst, minu jaoks oli igatahes peris huvitav! Pikalt on Sul kombeks kirjutada küll, ei hakka nüüd otsima, aga vist oli see viinateema, kus Sa ka sama pikki poste tegid ja selle eest ka võtta said. Sina olid vist suht-koht täielik viinavastane, kui ma õieti mäletan, jälle, ei hakka otsima, panen mälu järgi. Mulle küll vahel meeldib seda kahe otsaga joogikest manustada :rolleyes: Tänagi on Emal sünnipäev ja võtan vist pitsi-paar Ta terviseks!

    AA kohta niipalju, et tõesti, millalgi, kui ma otsisin mingitki kava hüppevõime parandamise jaoks, siis just selle ma leidsin, ei mäleta, kas siit foorumist või guugeldades, vist oli siit foorumist. Nüüd keegi küsis, mina oma arust aitasin, omamata mingitki sügavamat infot selle kohta, kuidas inimesed, kes tegelevad kõrgemal tasemel aladega, kus vajatakse antud kavasid, sellesse suhtuvad.

    Raamatukogu ja guugeldamise kohta tahaksin ka midagi öelda, nimelt, arvan, et neist mõlemast on ka siiski võimalik asjalikku infot saada, kui piisavalt otsida.

    Aga mul ei õnnestunud see... mul ei õnnestunud see :o Selle kohta paneks siia kohe lingi, see on lihtsalt niiii hea... minu arust vähemalt, äkki olen hoopis vastik ja naeran lollikeste ning õnnetute üle, ei tea.

    Aga kokkuvõtteks argonaut... PEACE!

    Ja andestust offtopicu pärast kah!


  9. Kle argonaut, kas Sa tahad väita, et Air Alertit kasutades hakkan ma vähem ennast maast lahti saama we?

    Ok, tõesti võib AA-st kordi paremaid kavasid olla! Äkki oleks võind kuidagi viisakamalt seda öelda... tarkpea... mulle kohe üldse ei meeldi, kui mind solvatakse, eriti, kui ma teist inimest aidata tahtsin :rolleyes:


  10. kas treener on Marek Kalmus või Marek Morozev või on need üks ja sama inimene? Tahaksin Kalmuselt söögi ja trennikava tellida kuid valida annab Marek Morozevit

    vabanudst rumala küsimuse pärast, aga see jäi segaseks :rolleyes:

    aitäh

    Ei ole üks ja seesama isik! Kaks eritegelast ikka ja mõlemad asjalikud vennad, puudub küll isiklik kogemus, aga siit foorumist ja mujalt kulturismi/fitnessi puudutavatest infoallikatest olen seda kuulnud/lugend!

    Isiklikult soovitaks Kalmust!

    Jõudu enda kasvatamisel!

    Ma sust täpselt poole raskem!


  11. Buliimiaga on tegemist jah. Algul kutsud ise oksendamise esile, pärast harjub keha sellega ära ja saad toidu nö üles ajada ilma näppe kurku toppimatagi. Pikemal "praktiseerimisel" ei pruugigi ükski toit enam sees püsida. Ja nii kuude viisi. Paranemine võtab aega aga aastaid.

    Oksendamisel tuleb koos toiduga üles ka happelist maomahla, mis ärritab oluliselt söögitoru, soodustades põletiku teket. Reflukshaigus kaasneb regulaarse oksendamisega samuti. Lisaks kahjustab maomahl kõvasti hambaemaili, mille tagajärjel sul pärast seda osade hammaste nö sisekülgedel olla enam ei pruugi. Isegi hammaste pesemine võib olla väga ebameeldiv ja valus protseduur, kuna hambad on väga tundlikud. Tänapäeva hambaarstiteadus selliste emailikahjustuste vastu ei saa, kuna hammaste nö sisekülgedele ei anna eriti midagi kaitseks panna--hammustades kuluvad pealepandud/liimitud katted ära. Püsivam ja hirmkallis variant on paigaldada kahjustunud hammastele kroonid. Pikaajalisemalt annab mingeid trulemusi ka hammaste nn lakkimine. Üks on kindel: harrastades regulaarset oksendamist või mittesöömist, võib kindlasti arvestada tohutute kulutustega hambaarstile.

    Päris müstika küll, mis kõik tiheda oksendamisega kaaseneb :rolleyes: Sügavamalt asjasse süüvides, mõtleks need "lisad" välja vast isegi, aga esmapilgul küll paneb jahmatama!

    Ei tea, kas "Jackassi" või "Dirty Sanchezi" tegelastel ka mingi aeg, tänu pidevale "ropsimisele" samalaadsed probleemid võivad tekkida? :o:D


  12. :ph34r: ma arvan et sinust on ta kyll mõtekam tegelane. 3 g testot nädalas näitab et ta on sinust rohkem mees ja tema tuntus...

    oma eesmärk on igaljuhul saavutatud ju või mis.

    Jumal on rääkinud... IRW

    Erilised rõvedikud ikka vahivad sealt piltidelt vastu, eriti lahedad on need latiinonoorukid, kujutan ette, kui lahe machojutt neil suust välja tuleb!


  13. Kuna mu treeningu eesmärgiks on üldine lihasmassi lisamine, siis siit tekibki siuke küsimus, kui teen tund-poolteist jõutrenni, kas peale seda korvalli mängimine on mõistlik? Peale trenni teen ka ühe korraliku valgusheigi, kuhu lisan ka viinamarja suhkrut, aga ei söö midagi! Siis poole tunni pärast alustan korvpalliga, mida mängin ka umbes tund-poolteist!

    Siit ka siis küsimus: kas see korvpalli mängimine nullib mu jõutrenni ses mõtte, et kasu tast muidugi on, aga lihas ei kasva ja valgusheik läheb ka nö. raisku, mitte ei soodusta lihasmassi kasvu? Pean silmas siis seda, et vahetult peale jõutrenni ja sheiki peaks korralikult sööma ja puhkama, mitte jälle kaloreid kaotama hakkama?

    Kõik soovitused oodatud!

×