Jump to content

Siim Rast

Reval-Sport Powerlifting
  • Sisu loend

    362
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    2

Koik Siim Rast postitused

  1. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

    Minulgi täna trenn tehtud, käisin Tartus ja tegin selga, oli hea trenn arvestades hommikust varajast ärkamist ja päevast toimetamist maal. Hommikune tegevus, suurim 45cm ja 1.3kg
  2. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

    Annan ka endast üle pika aja märku, pole päris ära kadunud veel. Alustaks sealt kus pooleli jäi, ehk peale EMV-d puhkasin 2 nädalat ja alustasin 2-e programmiga, kükk ja tõmme sätitud olid nad sedasi, et mõlemad korduvad 10 päeva tagant, samas jala trenne tuli 3tk 10 päeva jooksul, aga 2tk olid kergemad. Tegin sedasi 6 nädalat ja tulemustel polnud väga vigagi, kükis tegin viimasel korral veel 275x5x5, aga ühel hetkel tundsin, et olen vaimselt kuidagi väga väsinud kogu sellest asjast ja otsustasin puhata. Puhkasin sisuliselt mai viimased 2 nädalat ja terve juuni, tegin küll 2 trenni nädalas sisuliselt algajate kava järgi, üks ülakeha teine alakeha päev ja kuskil 40-50% koormusega. Uuesti alustasin regulaarsete treeningutega juuli esimsest nädalast, nüüdseks siis juba 4 nädalat tehtud ja tunne on hea. Aeroobset osa olen oma treeningus suurendanud, üritan ikka nädalas kas siis saalis või muu tegevuse kaudu 2h kätte saada, kaalule on ka asi hästi mõjunud mai lõpust eilseni -9kg. Trennid on hetkel veel taastava loomuga ja lammutama pole kuskil hakanud, kuigi varsti tuleb jõukava peale üleminna, sest järgmine võistlus toimub mul 29.sept Luxemburgis Western European Cupi raames. Kuna see suvi olen väga palju Peipsi ääres Mustvees resideerunud, siis homme plaanin Tartusse Alessile ja Taavile külla sõita. Eks nüüd kui jõutsükkel algab üritan rohkem ka liikuvat pilti blogisse lisada, nii on kõigil väheke huvitavam.
  3. Masters-klassi Euroopa MV 2012 jõutõstmises Pilzenis

    Palju õnne Heinole hõbedase saavutuse puhul!
  4. Jõutõstmise Euroopa MV noortele ja juunioridele Taanis, 5.-9. juunil!

    Palju õnne Alex ja Rait!
  5. Super! Palju õnne Krissule. Ott, egas nüüd muud üle jää, õpilased on tee ette näidanud, sul tarvis nüüd korralik punkt kogu sellele asjale panna!
  6. Eesti Üliõpilaste 2012. a. Lahtised meistrivõistlused jõutõstmises

    Põhimõtteliselt oli päris valus . Aga peab tunnistama, et oli üks väga mõnus ja lahe võistlus. Esialgu oli plaanis ainult oma kategooria ära võita ja mingit suurt tulemust plaanis teha polnudki, kuid peab tunnistama, et kui juba võistlema hakkad siis tekib hea hasart ja endast maksimumi mitteandmine ei tulegi nagu lõpuks mõttesse. Jäin oma võistlusega rahule, tuli nii mõnigi isiklik rekord mille üle on hea meel. Võistlus oli korraldusliku poole pealt väga hea, kõik sujus ja üldse oli väga mõnus õhkkond terve võistluse ajal. Suur tänu Peebule ja kõigile kes ürituse korraldamisel abistasid.
  7. Kaido kahjuks täna siiski ei võistle. Palus, et edastaksin teate, miks võistlus seekord ära jääb. Juba lahkudes oli Kaidol kerge, gripp, kuid see süvenes ja palavik tõusis üle 40-ne, lisaks lõi see südamesse ja hingamisse. See tõttu oli Kaido 3 päeva intensiivis, kuid nüüdseks on juba välja saanud ja tegeleb enda ravimisega. Loodame, et kõik saab kiiresti korda!
  8. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

    Kuna taastumiseks jäi 5 päeva, siis otsustasin, et ei ole mõtet proovida, sest ma ei taastu nii kiiresti ära. Eks mõni teine kord.
  9. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

    Pole mõtet seda tulemust prognoosida, eks laupäeval näha ole mis tegelikult tuleb.
  10. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

    Täna tegin surumist, programmi järgi 100%x2x2, algselt valitud raskusest, mis mul oli 200kg, õnnestus kenasti ära teha. Särgiga on ka asjad enamvähem paigas. Homme kükk, üritan trikoo selga saada ja algraskuse ja teise katse ära teha, eks ole näha kuidas õnnestub. Surumise teisest seeriast siis video ka.
  11. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

    Tänane 3-s seeria, tehniliselt kehva natuke, 2-e seeria õnnestus paremini, selle video lisan hiljem.
  12. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

    Seda seljast pinge kadumist täheldasid Rait ja Raigo ka minu kükkide puhul, samuti kippusin peeglist ennast vaatama.
  13. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

    Reedel tegime Raidiga koos tõmmet, alustasime kiirusliku kükiga, mina tegin 5, Rait 10 seeriat, kuna mul oli kolmapäevane kükk veel all. Tõmbes läksime koos ülesse varustuseta viimased seeriad 260x1, 280x1 ja 300x1, viimane on ka laialt tõmmates mu rekord, trikooga ma midagi teha ei saanudki, sest õlapaelad on liiga tuugalt, peab neid veidi lõdvemaks laskma. Nädalavahetuse veetsin Võrus, kus toimus talveralli, käisime sõpradele pöialt hoidmas ja Raineril õnnestus ka tänu viimasele katsele rally võit ära võtta. Täna siis jätkasin oma 80% kava ja plaanis oli 180x4x4, see õnnestus täpselt nii nagu pidi, kõik seeriad varuga. Lisan ka video surumise viimasest seeriast.
  14. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

    Tänane trenn siis õhtus, pidin juba eile tegema, aga kuna suutsin lühikesed püksid koju unustada, siis sõitsin koju ja lükkasin trenni tänasele, kuna täna olid trennis ka Kaido, Rait ja Raigo. Teised tegid surumist mina kükkisin. Kükk nägi välja selline 20x10, 120x6, 170x4, 220x3, 250x3, 270x3, 285x3, 295x3 alates 220-st kasutasin pehmeid sidemeid, sest ilma kükkides hakkavad põlved haiget tegema, peale neid seeriaid läksin 1-stega edasi ja panin jäigemad sidemed peale 310x1 ja 325x1, viimane on ka ainult sidemetega mul rekord. Peale tegin veel jalapressi ühe jalaga, reie esi-ja tagaosa ning säärt. Kiirusliku tõmmet ei teinud, sest juba reedel tõmbe päev ja panen ka esimest korda trikoo selga üle pika aja. Toidulisandid on ikka samad, kreatiin, bcaa, vitamiinid, HT-R+dextro . 295x3 325x1
  15. Sparta POWERLIFTING TEAM - kerge kükk 365kg....!

    Kui juba kehva tehnika pealt rekordi suudad kükkida, mis siis saab kui tehnika ka paigas jälle. Kas sul on kevadine EM hetke sihiks? Puhkuse osas täitsa nõus. Enda kogemuse põhjal võin öelda, et puhkuse pealt tulles võib kang raskem seljas olla, aga jalg liigub palju kergemalt kui varem. Seega on oluline ka osata puhata, et tulemusi edasi viia.
  16. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

    Ma nii peast ei teagi, 3-ne on parim 187.5.5-ste kohta ei oskagi öelda, äkki kunagi ammu 160x5, aga 5x5 olen kunagi teinud 155, seega edasiminek on hetkel hea.
  17. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

    5x5 viimane seeria, järgmine nädal 180x4x4
  18. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

    Kirjutan nüüd väheke pikemalt oma hetke tegemistest. Treeningud on sujunud üldiselt hästi, kükis ja surumises vorm paraneb, jõutõmbes on hoopis vastupidine seis, ei teagi nagu mis toimub. Aga see selleks hetkel. Võistlen siis EMV-l 25. märts ja see on ka hetkel kevade põhivõistlus, kogu rõhk on sinna suunatud ja tahaks oma sügisesed plaanid ikka ära täita. Kava on 9 nädalane, ehk siis alustasin 4 nädalat tagasi jõutsükliga. Küki programm on praegu selline, et trikooga teen ainult 2 trenni, et hoida värskust, sest olen täheldanud, et liiga palju trikood ei ole hästi mõjunud ja seega on ka väiksed muutused sisse viidud, loodetavasti need ka õigustavad ennast. Surumises kasutan vana head 80% kava, pole seda nüüd üle 1 aasta teinud ja igakord kui seda teinud olen oma tulemusi suutnud edukalt edasi viia. Särgiga teen viimased 2 nädalat, et särgi tunnetus tagasi saada, sellest peaks piisama. Jõutõmbes olen teinud erinevaid variatsioone ja ühel nädalal jätsin üldse tõmbe vahele ja tegin hoopis raskelt good morningut, et keha natuke puhata saaks tõmbest. Jõutõmbes teen arvatavasti trikooga samuti 2-3 trenni ja loodan oma tehnika nendega paika saada. Toidulisadest kasutan hetkel kreatiini, HT-R, vitamiine ja mineraale ning BCAA. Siin kohal suured tänud Fitness.ee-le. Tänane viimane surumise tööseeria eelnevalt oli 5 sama raskuse ja kordustega seeriat juba alla tehtud.
  19. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

    Reedene kastile kükk 305x2
  20. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

    Minu viga, vaatasin alguses, et 155poundi on kangi raskus, aga hoopis 255. Karm 120kg kangiga sedasi hüpata, ma ei kujuta hetkel ette isegi .
  21. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

    On kuhu püüelda. Täna Kaido lihtsalt ütles, et proovi. Mõtlesin, et mis see siis ära pole, kang selga ja põlvili, esimene kord ei tulnud midagi välja , aga hakkasin vaikselt ilma kangita proovima, kui ilma sain tehtud, siis mõtlesin, et proovin kangiga ka ja õnnestuski kohe. See on puhtalt harjutamise värk, aga peale hüppeid on küll jalg väga kerge ja tahaks kuhugi kõrgele hüpata . Lisan selle harjutuse kindlasti endale kavasse ja üritan ka raskust juurde panna. 80kg kangiga seda teha on ikka päris karm, see on üks mis kindel.
  22. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

    Alustuseks tahaks tänada Rened, kes oli lahkelt nõus meid enda juures majutama! Aga lühidalt siis võistlusest, soojendusel kükk kõige kergem ei tundunud, lasin igaksjuhuks algraskust natuke madalamaks kui plaanisin algselt, 370kg peale, kahjuks oma lollusest jätsin selle küki liiga kõrgeks ja 2:1 seda ka ära ei loetud, kuigi kang oli kerge. Otsustasime, et teisel katsel paneme 380kg ja seda lähen kükkima täiesti põhja, et probleeme sügavusega vältida, oli juba kõvasti suurem pingutus, aga kirja ma selle küki sain. Viimaseks katseks siis 400, aga selleks hetkeks olid esimesed kaks kükki koos sidumistega jalad täiesti tuimaks muutnud ja sellest enam suurt midagi välja ei tulnud,aga sügavus oli vähemalt okey . Surumine läks üllatavalt hästi kui võrrelda kahte viimast võistlust. Algraskus 260 oli väga kerge, 267.5 samuti ja viimasel katsel 275 jäi parem käsi imevähe lukustamata ja kahjuks katse ebaõnnestus. Jõutõmbes oli soojendusel kang väga kerge, 300 oli nagu tühi kang, aga kui aeg lavale oli astuda ja 320 tõmmata, siis oli kõik justkui muutnud, kang oli siga raske, aga sain oma algraskuse ikka kirja. Teine katse 335 ja omale iseloomulikult suutsin ikka ühe jõnksu kangi teekonda sisse viia ja katset ei olnud reeglitepärane, kuigi ülesse ma selle kangi tõmbasin. Viimaseks katseks oli lihtsalt energia otsas ja igasugused lootused head kogusummat teha kadunud. Lõppkokkuvõttes oli võistlus minu jaoks pettumus, sest oli kaks selget sihti 400kg ja 1000kg, kumbki täna kahjuks jõukohane ei olnud. Aga eks tulevad uued võistlused ja ega need numbrid tegemata ei jää see on üks mis kindel. Tänaks ka oma suurimaid abimehe täna, Tarmot, Kaidot ja isa, kelleta tänased tulemused poleks võimalikud olnud. Nüüd, aga tahaks puhata tervest sellest hooajas, sest on teine ikka väga pikaks veninud ja nagu näha siis aasta teine pool midagi säravat pole toonud, seega uuel aastal uue hooga.
×