Jump to content

Siim Rast

Reval-Sport Powerlifting
  • Sisu loend

    362
  • Liitus

  • Viimati külastanud

  • Päevavõidud

    2

Koik Siim Rast postitused

  1. Rõõm lugeda, et viimasel nädalal oled kõigis harjutustes raskust saanud lisada ning mis peamine, et sellised õnnestunud trennid lisavad positiivset emotsiooni, mida on ennem rasket ettevalmistus tsüklit vaata, et kõige rohkem vaja.
  2. Maailmamängud- jõutõstmine- tulemused, järelkaja

    Kükis annab suur keha selle, et kang on stabiilne seljas + sidemed ja trikoo on need mis seal aitavad palju tööd ära teha.
  3. Maailmamängud- jõutõstmine- tulemused, järelkaja

    Oma keharaskus tuleb ka ju ülesse tõmmata, eks sealt see suur vahe tulebki, lisaks ka geneetilised eripärad mis takistavad mugavat tõmbamist(suured jalad jne).
  4. Maailmamängud- jõutõstmine- tulemused, järelkaja

    Ta 380 tõmbaja ei tohiks vist olla, seega 1200 jääb vast nägemata, aga kogusumma tuleb täna kindlasti uus WR.
  5. Maailmamängud- jõutõstmine- tulemused, järelkaja

    Christianseni 315kg väga kerge viimasel katsel, kahju andis palju punkte ära tiitli eest võitluses.
  6. Maailmamängud- jõutõstmine- tulemused, järelkaja

    Mõlemal katsel sama jama, viimases lõpus toimub kerge tagasi vajumine.
  7. Maailmamängud- jõutõstmine- tulemused, järelkaja

    Täna näeme uue surumise WR ära. Christiansenil siis ainsana pole surumises tulemust kirjas.
  8. Maailmamängud- jõutõstmine- tulemused, järelkaja

    Dietmar Wolf peaks olema mees kes Carli põlvi seob
  9. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

    Hendriku jutt on puhas laim , töö käib ja hinnaalandust teha ei saa. Praegu käib töö puhtalt sügisese MM suunas, mis on põhieesmärk, selleks, et sinna sõita tuleb olla vähemalt 1040 vormis, muidu ei ole mõtet. Trenni olen selle nimel teinud pidevalt aga nüüd siis algas põhiettevalmistus, sest 10nov ei ole enam kaugel. Kükis üritan praegu lihtsalt progresseeruda ja hiljem lisan sisse keerulisemad ja just trikooga kükki parandavad harjutused. Surumises alustasin 80% kava, see on igakord minu puhul vähemalt +7,5kg andnud, loodan, et sama skeem toimib ka seekord, maximumiks võtsin 220, mis tundub hetkel täitsa mõistlik. Täna oli siis teise nädala raske päev ehk 175x6x4, tuli küllaltki kergelt ja selge varuga. Jõutõmbes hetkel kindlat plaani pole, teen erinevaid tõmbeid(pakkudelt, ise pakul, raamis, jne) tavalist tõmmet üritan teha ehk korra kuus kui sedagi. Kordused plaanin hetkel hoida 6-e peal ja vaikselt hakata alla liikuma vastavalt sellele kui lähedal võistlused on. Toidulisadest hakkasin kasutama ennem trenni FASTi workout Shocki, tundub väga hästi toimivat, trennis on väga ergas olla, mis mõjub ka kohe kangi liikumisele positiivselt. Trenni ajal joon EAA-d, peale trenni HPR, Hera80 ja dextro. Lisaks alustasin uuesti kreatiini võtmisega, üritan alguses võtta 3x päevas ja umbes 10g korraga. Tänasest viimasest surumisest ka video
  10. Maailmamängud- jõutõstmine- tulemused, järelkaja

    Christansen tegi siis 465 ja jäi veel varu, Konovalovi viimane katse 472,5-ga jäi kõrgeks ja ära ei loetud. Aga tase on ikkagi väga hulluks läinud, midagi pole öelda.
  11. Maailmamängud- jõutõstmine- tulemused, järelkaja

    Christiansen 455kg teisel katsel ja Konovalov 465kg teisel katsel, väga hullud numbrid.
  12. Maailmamängud- jõutõstmine- tulemused, järelkaja

    Raskekaalu kükis on täna oodata väga suuri numbreid.
  13. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

    http://www.fitness.ee/surumine
  14. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

    Millise surumise me siis homme teeme?
  15. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

    Palju õnne poistele ühe järjekordse eluetapi läbimise puhul!
  16. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

    Olen nüüd peale MMi ja Saaremaa võistlusi puhanud, õigem vist oleks öelda, et juba peale MMi, sest ennem Saaremaal toimunud võistlusi ühtegi trenni ei teinud. Täna siis oli juba päris korralik isu tagasi, et tahaks rauda liigutada, aga kuna tõsisem ettevalmistus hakkab alles järgmisest nädalast, siis sellel nädalal teen tunde järgi neid asju mille järgi tahtmist ja isu on. Täna otsustasin, et teen surumist, mingi aeg tagasi oli plaanis teha 50kg korduste peale, aga kuna suur poiss juba siis mõtlesin, et teen pigem 100kg-ga, Mingeid erilisi ootusi või lootusi polnud, 25x oli esialgu mõttes, et kui selle ära teeks siis väga ei nukrutse, kuna pikki seeriaid pole juba pmts 4 kuud teinud, siis kartsin, et lööb lihase kohe varakult täis ja sinna kangi alla ma jään ka. Reaalsus oli aga natuke teine õnneks, suutsin rohkemat kui plaanis oli ning ma usun, et kui 2 nädalat pikemaid seeriaid teha, siis mõne korduse peaks juurde saama ehk küll. Võtsime selle humoorika ettevõtmise linti ka. 100kgx37
  17. Täna on Kaunases võistlustules 2 Eesti sportlast, kell 11.00 saab hakata kaasa elama Taavi Pehme võistlusele ja kell 13.00 Siim Rasti võistlusele. Otsepildi ja tabeli leiab aadressilt http://goodlift.info/live.php .
  18. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

    Oleme edukalt Kaunases kohal, homme hommikul kell 11 Taavi Pehme võistlus ja peale seda minu oma. Tunne on hetkel hea, olen hotellis ja puhkan autosõidust, käisime ka korra poes, hotell on täpselt peatänava kõrval ja sai ka seal natuke jalutada, aga kaamera unustasin kahjuks hotelli, seega pilte pole, aga muidu on tore .
  19. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

    Täna siis viimane trenn ennem MMi tehtud. Tegin kergelt jalga, tunne oli täitsa hea. Homme hommikul siis 7h-ne sõit Kaunasesse, mis ei tohiks väga hull olla, aga eks kui kohal olen siis on pilt selgem. Võistlus ise toimub laupäeval kell 13.00, mis peaks mulle sobima. Algraskuseks on hetkel valitud 280, mis viimase trenni põhjal on kindel, aga põhiline on tulemus kirja saada.
  20. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

    280 on algraskus jah hetke seisuga, kui enesetunne võistlustel kiita pole siis lähen algraskuste kindla peale tegema ja võtan natuke kasvõi alla kui tarvis. Teiste meeste kohta ei tea, aga 9 meest peaks 300+st alustama, seega kohta püüda on raske, aga eks ma lähengi rohkem oma võistlust tegema.
  21. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

    Pole nüüd väga pikalt kirjutanud, aga püüan seda viga hetkel natukenegi parandada. Peale EMV-d oli 2 võisltust, kolmelinna võistlus ja nädal peale seda kohe Üliõpilaste MV, nendest kirjutan natuke pikemalt kui hooaaja kokkuvõtte kirjutan. Praeguse seisuga saab kevadhooaeg läbi juba 8 päeva pärast kui Kaunases toimub lamades surumise MM. Täna tegin viimase särgi trenni, võib öelda, et pole väga viga ja korraliku taastumise ja laadimisega suudan ehk oma rekordit ka parandada. Kuna võistlused on küllaltki järjest olnud, siis ainult 2 särgi trenni olengi saanud teha, aga see mis kevadel realiseerimata jäi tuleb nüüd ära teha. Nii pikka võistlusperioodi pole mul veel olnud ja vormi hoidmine on kõvasti keerulisem kui selle tegemine, siin on kindlasti väga suureks abiks olnud vanad sõbrad, HT-R, Hera, dextro,kreatiin ning trenni ajal Intra. Lisan tänasest algraskuse katsest ka video
  22. Kristjan-Johannes Konsapi blogi

    Pole midagi öelda, battle oli tasemel , mehed olid hingega asja juures .
  23. Palju õnne Alexile ja Raitile! Oli vägev lahing.
  24. Reval-Sport POWERLIFTING TEAM: Kaido Leesmann surus lamades 320kg !

    Miks sa 10-t ei teinud ? Varu jäi veel korralikult sisse.
  25. Palju õnne Aimar ja Harri!
×